(Duda)
  • 56 55:54
    Kanonýři

Start98 Praha-Kunratice B - Kanonýři Kladno B 17:5
branky: 1. Martin Zeidler, 2. Ondřej Duda, 18. Josef Tůma, 18. Matěj Štyler, 19. Jan Štercl, 26. Matěj Štyler, 27. Ondřej Duda, 31. Ondřej Duda, 34. Josef Tůma, 34. Tomáš Boubelík, 35. Ondřej Duda, 39. Jan Bambas, 39. Eduard Piňos, 50. Ondřej Duda, 52. Martin Zeidler, 53. Jiří Vašíček, 56. Matěj Štyler - 10. David Burda, 14. Adam Nolč, 28. Michal Kramoliš, 48. Tomáš Ureš, 53. Michal Kramoliš; rozhodčí: Tomáš Badin - Martin Jirka; vyloučení: 1:3; využití: 0:1; diváků: 6; zásahy brankářů: Martin Novotný 34 - Petr Hácha 31; po třetinách: 5:2, 8:1, 4:2
60:00 Komentář trenéra domácích Jiřího Murase: Je dobře, že Martin Zeidler chytl těsně před play-off střeleckou formu, jen jsme mu zapomněli říct, že žádné play-off neni. Dnes to byl pěkný zápas, navíc pro některé poslední v životě. Ledaže by nebyl.
60:00 Komentář trenéra hostů Adama Nolče: Děkujeme soupeřům za zápas. Celý zápas byli lepší. Chtěl bych pochválit brankáře Háchu
60:00 Střely celkem: Start 'B' - 48, Kladno 'B' - 39
60:00 Střely 3. třetina: Start 'B' - 20, Kladno 'B' - 12
55:54 Timeout Kanonýři Kladno B
55:10 GÓL Start98 Praha-Kunratice B! 17:5
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice B vstřelil #19 Matěj Štyler, asistoval #28 Ondřej Duda (17:5)
52:49 GÓL Kanonýři Kladno B! 16:5
Branku družstva Kanonýři Kladno B vstřelil #3 Michal Kramoliš, asistoval #2 Roman Urbář (16:5)
52:23 GÓL Start98 Praha-Kunratice B! 16:4
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice B vstřelil #10 Jiří Vašíček, asistoval #28 Ondřej Duda (16:4)
51:48 GÓL Start98 Praha-Kunratice B! 15:4
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice B vstřelil #29 Martin Zeidler, asistoval #63 Eduard Piňos (15:4)
49:48 GÓL Start98 Praha-Kunratice B! 14:4
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice B vstřelil #28 Ondřej Duda bez asistence (14:4)
47:13 GÓL Kanonýři Kladno B! 13:4
Branku družstva Kanonýři Kladno B vstřelil #73 Tomáš Ureš, asistoval #14 Tomáš Leipner (13:4)
40:15 Vyloučen hráč #73 Tomáš Ureš družstva Kanonýři Kladno B na 2 minuty za nedovolené vrážení
40:00 Střely 2. třetina: Start 'B' - 18, Kladno 'B' - 15
38:38 GÓL Start98 Praha-Kunratice B! 13:3
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice B vstřelil #63 Eduard Piňos, asistoval #29 Martin Zeidler (13:3)
38:32 GÓL Start98 Praha-Kunratice B! 12:3
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice B vstřelil #7 Jan Bambas, asistoval #41 Michal Šik (12:3)
34:17 GÓL Start98 Praha-Kunratice B! 11:3
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice B vstřelil #28 Ondřej Duda, asistoval #19 Matěj Štyler (11:3)
33:47 GÓL Start98 Praha-Kunratice B! 10:3
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice B vstřelil #31 Tomáš Boubelík, asistoval #63 Eduard Piňos (10:3)
33:19 GÓL Start98 Praha-Kunratice B! 9:3
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice B vstřelil #22 Josef Tůma, asistoval #7 Jan Bambas (9:3)
30:01 GÓL Start98 Praha-Kunratice B! 8:3
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice B vstřelil #28 Ondřej Duda, asistoval #10 Jiří Vašíček (8:3)
30:01 Vyloučen hráč #73 Tomáš Ureš družstva Kanonýři Kladno B na 2 minuty za nesportovní chování
27:40 GÓL Kanonýři Kladno B! 7:3
26:29 GÓL Start98 Praha-Kunratice B! 7:2
25:51 GÓL Start98 Praha-Kunratice B! 6:2
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice B vstřelil #19 Matěj Štyler, asistoval #63 Eduard Piňos (6:2)
20:00 Střely 1. třetina: Start 'B' - 10, Kladno 'B' - 12
18:35 GÓL Start98 Praha-Kunratice B! 5:2
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice B vstřelil #82 Jan Štercl, asistoval #44 Martin Dušek (5:2)
17:31 GÓL Start98 Praha-Kunratice B! 4:2
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice B vstřelil #19 Matěj Štyler bez asistence (4:2)
17:24 GÓL Start98 Praha-Kunratice B! 3:2
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice B vstřelil #22 Josef Tůma bez asistence (3:2)
13:51 GÓL Kanonýři Kladno B! 2:2
Branku družstva Kanonýři Kladno B vstřelil #50 Adam Nolč, asistoval #2 Roman Urbář (2:2)
13:18 Vyloučen hráč #28 Ondřej Duda družstva Start98 Praha-Kunratice B na 2 minuty za sekání
10:18 Vyloučen hráč #23 David Burda družstva Kanonýři Kladno B na 2 minuty za hra rukou
09:35 GÓL Kanonýři Kladno B! 2:1
Branku družstva Kanonýři Kladno B vstřelil #23 David Burda, asistoval #50 Adam Nolč (2:1)
01:32 GÓL Start98 Praha-Kunratice B! 2:0
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice B vstřelil #28 Ondřej Duda, asistoval #44 Martin Dušek (2:0)
00:59 GÓL Start98 Praha-Kunratice B! 1:0