(Švejda)
  • 60 59:59
    2

Florbalová akademie MB 'A' - TJ Sokol Královské Vinohrady B 2:10
branky: 14. Michal Stehlík, 18. Petr Machač - 3. Boleslav Kytka, 9. Michal Vlk, 11. Jakub Jestříbek, 11. Vít Neuman, 15. Vojtěch Máca, 20. Richard Klíma, 40. Richard Klíma, 49. Vít Neuman, 54. Jan Švejda, 60. Marek Mikeš; rozhodčí: Michal Kokeš - Jan Hós; vyloučení: 3:1; využití: 0:3; diváků: 10; zásahy brankářů: Radovan Kopuletý 23 - Tomáš Hájek 14; po třetinách: 2:6, 0:1, 0:3
60:00 Komentář domácího trenéra: Soupeř nám dnes ukázal, jak se hraje florbal na vyšší úrovni než je realita divizní soutěže. Opět chválím našeho brankáře za statečný výkon. Díky všem za utkání a hráčům za celou sezónu.
60:00 Komentář hostujícího trenéra:Jednoznačný průběh, děkujeme soupeři, rozhodčím a pořadatelům za utkání.
60:00 Střely celkem...FA MB 16 SKV 33
60:00 Střely v 3. třetině..FA MB 4 SKV 13
59:59 Vyloučen hráč #91 Jakub Jestříbek družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B na 2 minuty za nedovolené vrážení
59:06 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 2:10
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #38 Marek Mikeš, asistoval #16 Jan Švejda (2:10)
53:02 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 2:9
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #16 Jan Švejda, asistoval #3 Vít Neuman (2:9)
52:08 Vyloučen hráč #29 Petr Machač družstva Florbalová akademie MB 'A' na 2 minuty za bránění ve hře
48:11 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 2:8
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #3 Vít Neuman, asistoval #16 Jan Švejda (2:8)
46:47 Vyloučen hráč #29 Petr Machač družstva Florbalová akademie MB 'A' na 2 minuty za hrubost
40:00 Střely v 2. třetině...FA MB 7 SKV 8
39:07 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 2:7
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #23 Richard Klíma, asistoval #28 Jakub Malý (2:7)
37:54 Vyloučen hráč #14 Albert Vocel družstva Florbalová akademie MB 'A' na 2 minuty za nedovolené vrážení
20:00 Střely v 1. třetině...FA MB 5 SKV 12
19:39 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 2:6
17:06 GÓL Florbalová akademie MB "A"! 2:5
Branku družstva Florbalová akademie MB 'A' vstřelil #29 Petr Machač, asistoval #78 Hieu La (2:5)
14:58 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 1:5
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #78 Vojtěch Máca, asistoval #11 Boleslav Kytka (1:5)
13:36 GÓL Florbalová akademie MB "A"! 1:4
Branku družstva Florbalová akademie MB 'A' vstřelil #57 Michal Stehlík, asistoval #67 Ondřej Navrátil (1:4)
10:57 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 0:4
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #3 Vít Neuman, asistoval #15 Michal Vlk (0:4)
10:20 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 0:3
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #91 Jakub Jestříbek, asistoval #38 Marek Mikeš (0:3)
08:29 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 0:2
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #15 Michal Vlk, asistoval #16 Jan Švejda (0:2)
02:02 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 0:1
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #11 Boleslav Kytka bez asistence (0:1)