• 63 62:10
    6:5
    (Soukup)

FC Bučis Team - FBC Kutná Hora  6:5p
branky: 12. Tomáš Vondruška, 15. Tomáš Vondruška, 18. Bruno Sandner, 30. Michal Soukup, 60. Petr Haspeklo, 63. Bruno Sandner - 7. Jiří Vokřál, 17. Roman Martínek, 46. Josef Chalupa, 48. Jiří Vokřál, 53. Jiří Vokřál; rozhodčí: Jan Brak - Tadeáš Provazník; vyloučení: 1:3; využití: 2:1; diváků: 35; zásahy brankářů: Marek Galajda 16 - Bohuslav Bochníček 22; po třetinách: 3:2, 1:0, 1:3, 1:0
65:00 Ukončení prodloužení
65:00 Komentář trenéra domácích: Klasicky houževnatý soupeř s výborně organizovanou obranou. Věděli jsme, že zápas bude obtížný a jsme rádi, že jsme zvládli perfektně koncovku zápasu za kterou kluky chválím. Díky vítězství jsme vyhráli svojí divizi jako nováček soutěže. Děkujeme soupeři a přejeme šťastnou cestu domů.
65:00 Komentář trenéra hostů : Děkujeme soupeři za utkání a přejeme soupeři hodně štěstí do play-off o divizi. Děkujeme divákům za účast na venkovním zápase.
62:10 GÓL FC Bučis Team! 6:5
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil #23 Bruno Sandner, asistoval #44 Michal Soukup (6:5)
60:00 Zahájení prodloužení
59:50 GÓL FC Bučis Team! 5:5
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil #42 Petr Haspeklo, asistoval #44 Michal Soukup (5:5)
57:30 Timeout FC Bučis Team
52:06 GÓL FBC Kutná Hora ! 4:5
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #98 Jiří Vokřál, asistoval #78 Petr Listík (4:5)
50:07 Vyloučen hráč #96 Jan Štědrý družstva FC Bučis Team na 2 minuty za nedovolené vrážení
47:00 GÓL FBC Kutná Hora ! 4:4
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #98 Jiří Vokřál, asistoval #33 Ondřej Spurný (4:4)
45:10 GÓL FBC Kutná Hora ! 4:3
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #4 Josef Chalupa, asistoval #49 Lukáš Vojtěch (4:3)
29:39 GÓL FC Bučis Team! 4:2
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil #44 Michal Soukup, asistoval #42 Petr Haspeklo (4:2)
28:39 Vyloučen hráč #98 Jiří Vokřál družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za sekání
19:25 V první třetině se hra přelévavala ze strany na stranu a ve vysokém tempu
17:24 GÓL FC Bučis Team! 3:2
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil #23 Bruno Sandner, asistoval #37 Antonín Šiška (3:2)
16:48 GÓL FBC Kutná Hora ! 2:2
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #77 Roman Martínek z trestného střílení (2:2)
14:04 GÓL FC Bučis Team! 2:1
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil #14 Tomáš Vondruška, asistoval #22 Tomáš Matoulek (2:1)
11:49 GÓL FC Bučis Team! 1:1
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil #14 Tomáš Vondruška, asistoval #44 Michal Soukup (1:1)
11:22 Vyloučen hráč #5 Jiří Schwarz družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za nedovolené vrážení
06:45 GÓL FBC Kutná Hora ! 0:1
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #98 Jiří Vokřál, asistoval #77 Roman Martínek (0:1)
02:57 Vyloučen hráč #5 Jiří Schwarz družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za hrubost