• 59 58:29
    5:7
    (Lukáš)

Prague Tigers - SK Florbal Benešov 5:7
branky: 13. Teodor Bodlák, 28. David Koudelka, 40. Tadeáš Brož, 48. David Sgall, 52. Vojtěch Zmrzlík - 18. Miloš Vojtíšek, 29. Petr Tůma, 39. Petr Tůma, 43. Ladislav Vorel, 53. Petr Tůma, 55. Ladislav Vorel, 59. Ladislav Vorel; rozhodčí: Tomáš Joska - Antonín Keprta; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 10; zásahy brankářů: Pavel Malý 25 - Pavel Kubásek 25; po třetinách: 1:1, 2:2, 2:4
60:00 Komentář trenéra domácích Vladimíra Jambora: V 5:30 budíček v 6:00 Tatiana v makeupu, 7:00 Ondra v makeupu, 20:30 příjezd na druhou třetinu utkání, krásné utkání, jsme rádi, že oproti včerejšku se dostavili rozhodčí. Jsme nesmírně rádi, že soupeř si musel utkání zasloužit. Komentář trenéra hostů Petra Tůmy: Děkujeme soupeři za zápas.
59:59 Předpovězená rychta se nekonala ale bohužel domácí ztrácí tento dobře rozehraný zápas. Škoda. Odehráli ho ovšem se ctí a v maximálním nasazení což jim určitě pomůže do dalších zápasů. Jen tak dál hoši.
59:00 Domácí to zkouší v šesti hosté zatím dobře blokují.
58:29 GÓL SK Florbal Benešov! 5:7
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #14 Ladislav Vorel, asistoval #26 David Lukáš (5:7)
58:29 Co k tomu říct, frajer prostě utek a vystřelil.
58:21 Timeout Prague Tigers
58:00 Bodlák opět v akci kdy se krásně uvolnil z rohu a svým klasickým výběhem před bránu zakončoval míček poskakoval v brankovišti bohužel opačným směrem.
55:23 Vyloučen hráč #48 Pavel Hýbek družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za nedovolené vrážení
55:23 Bodlák po krásně čistém souboji v rohu vybojoval míček utíkal s ním za bránu ale soupeř prohraný souboj neunesl a šel za ním s jasným úmyslem.
54:29 GÓL SK Florbal Benešov! 5:6
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #14 Ladislav Vorel, asistoval #31 Marek Vachoušek (5:6)
54:29 Smolný gól, po rozehrávce hostů z rohu následuje jen krátký výběh a střela z úhlu pod horní tyč.
53:54 Zápas graduje do finále a je to znát střídačky bouří, diváci bouří a na hřišti to vře jak v ringu!
53:01 Barbr břevno!
52:15 GÓL SK Florbal Benešov! 5:5
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #63 Petr Tůma, asistoval #14 Ladislav Vorel (5:5)
52:15 Bohužel domácím vedení příliš dlouho nevydrželo a opět dvojice Tůma Vorel předvádí podobnou akci a příhrávku zpoza brány na neomylného Tůmu.
51:49 GÓL Prague Tigers! 5:4
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #37 Vojtěch Zmrzlík, asistoval #11 Tadeáš Brož (5:4)
51:49 Parádička. Brož se zmocnil míčku na půlce a zaváží ho za bránu soupeře kde přihrává Zmrzlíkovi do velkého úhlu ale ten se štěstím propasíroval míček za brankářova záda.
51:00 Nepovedená standardka na půlce vyslala hostujícího hráče do brejku 1 na 0 ale Malý drží!
49:54 Niki Červená coby zdravotník v akci a křísí rameno Andreje Svatoše.
49:09 Rozhodčí si vysloužil aplaus kdy před vstřelením gólu Benešova viděl faul soupeře a rozehrávají tedy domácí a skóre se nemění.
47:33 GÓL Prague Tigers! 4:4
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #30 David Sgall, asistoval #41 Teodor Bodlák (4:4)
47:33 Junioři zase září. Přihrávka od Bodláka z rohu měla oči a našla volného Sgalla před kasou.
47:20 Bodlák se tak dlouho rozhodoval jestli přihrát nebo vystřelit až nakonec přišel o míček.
46:45 Brož s Pytlem si teď nedávali moc kamarádské nahrávky a dostali se sami do potíží.
44:44 Malý P. chytá po včerejším zranění malíčku s velkými bolestmi, jen vydrž a drž!
43:27 Táborský opět ve velké šanci po krosu od Brože který si vyřval.
43:20 Hrycej dostal masáž zdarma od Benešovského hráče u mantinelu.
42:01 GÓL SK Florbal Benešov! 3:4
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #14 Ladislav Vorel, asistoval #43 Miloš Vojtíšek (3:4)
42:01 Neuplynulo mnoho času a hosté jdou opět do vedení z nenápadné akce gól. Nevím úplně přesně jak padl neviděla jsem.
41:00 Tak je tu poslední klání tohoto zápasu a stav vyrovnaný můžeme tedy čekat přiostřování hry, ke kterému docházelo už v průběhu druhé třetiny.
39:36 GÓL Prague Tigers! 3:3
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #11 Tadeáš Brož, asistoval #27 Tomáš Táborský (3:3)
39:36 Tak tohle byla parádička od Brože, který se krásně prosmýknul z rohu mezi dvěma soupeři před bránu a bekhendem o tyč uklízí za záda brankáře Benešova.
38:21 GÓL SK Florbal Benešov! 2:3
38:21 A zase Tůma. Pěkná přihrávka z úrovně brankové čáry krosem nahoru na volného Tůmu a ten po krátkém výběhu vymetá roh branky.
36:53 Ufff, Tigers přežili, Malý zachytal a hráči blokovali!
34:45 Vyloučen hráč #23 Tomáš Pícha družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za sekání
32:45 Povedené střídání na míčku předvedla druhá lajna Hrycej, Zmrzlík, Táborský, Pytl, Brož bohužel se nedokáží dostat do nějakého kloudného zakončení.
30:51 Matěj přestřeluje po přihrávce Svatoše.
30:25 Opět další kros po rozehrávce hostů naštěstí Andrej Svatoš blokuje.
29:40 Opět standardka v podání juniorů tentokrát obráceně, Koudelka na nabíhajícího Sgalla, ale bohužel přihrávka byla skákavá a Sgalda trefuje světla na stropu haly.
28:28 GÓL SK Florbal Benešov! 2:2
28:28 Ovšem to co teď předvedl Benešov byla lahůdka. Stačily jim k tomu tři přihrávky z první a dva krosy a je tu gól do prázdné.
27:33 GÓL Prague Tigers! 2:1
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #21 David Koudelka, asistoval #41 Teodor Bodlák (2:1)
27:33 Nádhera. Koudelka si narazil s Bodlákem a pak se sám vydal středem hřiště prokoupal soupeře a z velkého úhlu zavěšuje po horní tyč!
26:39 Matěj přihrával na volného Vorlíčka před bránou jeho bekhend končí na golmanovi hostů.
25:14 Další pokus Tea Bodláka po zachycené přihrávce, ale soupeř ho stačil doběhnout a vložit mu do střely alespoň hůl.
23:54 Zase pokus o rychlý kros po přihrávce po mantinelu tentokrát Kovář hledal Vorlíčka.
22:50 Břevno zvoní za Pavlem Malým!
22:00 Pěkná akce domácích Brož vyvážel míček po levém mantinelu přituknul na volného Zmrzlíka do středu ten nebezpečně střílí a brankář jen vyráží před sebe ale bohužel Tomáš Táborský se natahoval co mohl ale na dorážku nedosáhl.
20:01 První třetina nám přinesla mnoho šancí na obou stranách, ze začátku měli navrch domácí ale postupem času se hra začala vyrovnávat a Benešov vytáhl růžky. Jak souboj bude pokračovat nám ukáže další třetina.
19:25 Benešov se teď ujímá míčku a motá soupeře na jeho polovině.
17:29 GÓL SK Florbal Benešov! 1:1
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #43 Miloš Vojtíšek, asistoval #63 Petr Tůma (1:1)
16:30 Rozehráli za bránu a přihrávka do předbrankového prostoru projela až k volnému Táborskému který upaloval na kasu ale nedokázal si srovnat míček ke střele.
16:20 Střelu hostů z úhlu vytěsňuje Malý nad. Rozehrávka pro soupeře.
15:00 A sehráli nacvičenou standardku z rohu, kterou zakončuje Bodlák bohužel doprostřed brány kde gólman chytá.
14:30 Junioři opět v akci!
12:19 GÓL Prague Tigers! 1:0
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #41 Teodor Bodlák bez asistence (1:0)
12:19 Bodlák sám na brankáře a proměňuje!!
12:00 Táborský opět uklidňuje hru přihrávkou o mantinel za branku na volného Brože a jde střídat.
10:20 Vorlíček chytá přihrávku mezi hostujícími beky a Matěj se tím dostává do šance bohužel jen do bloku.
08:53 Konec oslabení zvládli domácí celkem v poklidu a nepustili soupeře do větší šance.
08:05 Pracuj zní z domácí střídačky směrem k bránícímu tykadlu Táborskému.
06:33 Vyloučen hráč #89 Ondřej Hamerník družstva Prague Tigers na 2 minuty za nedovolené vrážení
06:33 Hamerník se rozhodl zastavit soupeře za každou cenu a ten si místo střely olíznul mantinel...
06:00 Brož nejprve ztrácí míček na mantinelu, ale soupeř ho nedokázal odehrát a tudíž se ho zmocňuje znovu pěkným naznačením do středu hřiště se zbavuje soupeře a poté střílí pouze do boční konstrukce branky.
04:50 Svatoš vyvážel míček středem hřiště a už se chystal ke střele a přišla závora dvou hokejek hostí.
03:23 Tygří skok teď předvedl domácí brankář Pavel Malý a zachránil jasný gól Benešova.
03:00 Hamerníkovi se dnes zasekává hokejka do soupeřových nohou, stalo se mu to již podruhé během 10 vteřin.
02:35 Další pokus Táborského po přihrávce od Pytla, zatím jen do nohou Benešovského brankáře.
01:39 Táborský ve velké šanci po přihrávce od Matěje, bohužel mu míček při střele sjíždí z čepele...
00:01 Vítejte u dalšího zápasu domácích Tigers, včera dokázali porazit soupeře z Olympu, jak se jim dnes povede proti Benešovu budeme sledovat v následujících 60 minutách.