6:2
    Martin PŘEVRÁTIL
    (Novák)

FBC Kutná Hora - Florbalová akademie MB 'A' 6:2
branky: 13. Ondřej Schwarz, 20. Martin Hampl, 37. Jiří Schwarz, 39. Jan Dus, 42. Václav Rejna, 48. Jan Dus - 17. David Novák, 58. Martin Převrátil; rozhodčí: Jan Čadek - Jan Strnad; vyloučení: 3:4 + Michal Stehlík 5; využití: 3:0; diváků: 129; zásahy brankářů: Bohuslav Bochníček 14 - Radovan Kopuletý 33; po třetinách: 2:1, 2:0, 2:1
60:00 Komentář hostujícího trenéra Aleš Tůma - Florbalová akademie MB 'A': Dnes jsme na domácí nestačili. Mrzí nás, že jsme neproměnili víc šancí. Náš brankář spoustu gólů pochytal. Prohráli jsme zaslouženě.
60:00 Komentář domácího trenéra Jan Třískala - FBC Kutná Hora: V první řadě bych rád poděkoval fantastickým fanouškům. Doufáme, že nás přijdou podpořit i příští sobotu, na poslední domácí zápas. S výsledkem jsem spokojen, s hrou méně.
59:59 Střely na branku ve 2. třetině: FBC Kutná Hora - 10, Florbalová akademie MB 'A' - 6
59:59 A zápas je u konce.
59:35 A Kutná Hora má balónek pod kontrolou na své útočné polovině. Zápas vypadá za ukončený.
59:01 Hosté ještě breaky hrozí domácím, ale nevypadá to na velký zvrat.
58:00 Zbývají poslední 2 minuty do konce utkání.
57:30 Boleslav se dočkala snížení. Bochníček střelu neviděl a balónek končí v síti domácích.
57:25 GÓL Florbalová akademie MB "A"! 6:2
Branku družstva Florbalová akademie MB 'A' vstřelil #28 Martin Převrátil, asistoval #37 David Novák (6:2)
56:42 Tvrdík si z obrany udělal výlet do útok. Jeho střela však končí mímo brankovou konstrukci.
55:40 Kutná Hora i ve 4 lidech v poli dokázala balónek podržet po celou dobu přesilovky.
55:05 Hosté v plném počtu a mají přesilovku. Na balónku však domácí.
53:50 Z domácí přesilovky opět nic není. Vyloučen Petrásek za držení. Hra ve čtyřech lidech na obou stranách.
53:48 Vyloučen hráč #48 Jiří Petrásek družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za držení
53:05 Vyloučen hráč #44 Aleš Tůma družstva Florbalová akademie MB 'A' na 2 minuty za blokování florbalky
52:58 Hosté 2 na 1. Bochníček kreje.
52:46 Vokřál těsně nad brankou... !
51:40 'Pojďme hoši, pojďme do toho, hej.' zní z fanklubu Kutné Hory.
50:55 Domácí hrají v plném počtu.
50:10 K dnešnímu utkání přihlíží 129 diváků - Děkujeme!!!
49:45 Hosté hrají v plném počtu - přesilovka hostí.
48:56 Tak z přesilovky domácích nic není. Ondřej Schwarz byl potrestán za hrubost. Hra tedy 4 na 4.
48:55 Vyloučen hráč #68 Ondřej Schwarz družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za hrubost
48:25 Akce 3 na 2 v podání Boleslavi. Blok Kutné Hory. Soupeř je velice nebezpečný i ve vlastním oslabení.
47:42 Další vyloučení hostí.
47:40 Vyloučen hráč #27 Vojtěch Starý družstva Florbalová akademie MB 'A' na 2 minuty za bránění ve hře
47:08 GÓL FBC Kutná Hora ! 6:1
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #10 Jan Dus, asistoval #7 Václav Rejna (6:1)
46:53 Rozehrávka Kutné Hory a střela Duse. Bohužel mimo.
45:45 Bochníček musel likvidovat únik hráče z Mladé Boleslavi. Kutnohorští opět na balónku v útočné polovině.
45:15 Vyloučen hráč #14 Albert Vocel družstva Florbalová akademie MB 'A' na 2 minuty za nedovolené vrážení
44:16 Střela Nováka zacinkala na brankové konstrukci domácích.
43:00 Vokřálova střela po otočce končí na noze brankáře.
41:36 GÓL FBC Kutná Hora ! 5:1
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #7 Václav Rejna, asistoval #4 Josef Chalupa (5:1)
41:36 Rejna střelou z půlky zvyšuje na 5:1!
40:01 Tak a máme tu posledních 20 minut.
38:50 GÓL FBC Kutná Hora ! 4:1
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #10 Jan Dus, asistoval #98 Jiří Vokřál (4:1)
38:20 Freestylová střela Nováka k Bochníčkovi nedošla.
37:40 Boleslav však nic nevzdává a stále hrozí na polovině domácích.
36:40 'Ještě jeden! Ještě jeden!' slyšíme z fanklubu domácích.
36:14 Schwarz zakončuje do prázdné brány po přihrávce Martínka.
36:13 GÓL FBC Kutná Hora ! 3:1
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #5 Jiří Schwarz, asistoval #77 Roman Martínek (3:1)
36:02 Teď suprovým zákrokem podržel Bochníček.
35:30 Rejna vytáhl útok z obrany. Bohužel nám předvedl jen kotrmelec.
33:30 Slyšíme fanklub mladých domácích. Snaží podpořit domácí tým velice dobře. Jsou slyšet po celé hale. Děkujeme!!!
32:50 Rejna prověřil Kopuletý. Ten je stále ve střehu!
30:35 Hostí 4 na 1. Ubráněno. Ufff!
29:30 Krásná výměna Rejny a Martínka. Bohužel opět bez branky.
27:40 Útok Schwarze a Martínka stále má pod palcem Kopuletý.
27:00 Rejna ohrozil střelou z půlky. Dorážející Chalupa však trefil prsty gólmana hostí.
24:50 Jaj! Zazvonila horní tyč po Chalupově střele.
24:20 Hosté v plném počtu.
24:02 Kopuletý si poradil se střelou Schwarze.
23:14 Zbývá poslední minuta z 5ti minutové přesilovky domácích. V druhé třetině stále bez branky.
21:08 Novák po samostatném úniku ohrozil Bochníčka. Ten si přesto s nebezpečným plácnutím poradil.
20:00 Vstupujeme do druhé třetiny zápasu. Kutnohorští mají stále přesilovku.
20:00 Střely na branku v 1. třetině: FBC Kutná Hora - 12, Florbalová akademie MB 'A' - 6
19:39 GÓL FBC Kutná Hora ! 2:1
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #23 Martin Hampl, asistoval #7 Václav Rejna (2:1)
19:39 Hampl využívá přesilovku, soupeř přesto však stále ve čtyřech v poli.
19:14 Vyloučen hráč #57 Michal Stehlík družstva Florbalová akademie MB 'A' na 5 minuty za hrubost
19:14 Ajejej. Tvrdý souboj, po které Tvrdík končí za mantinelem.
16:50 GÓL Florbalová akademie MB "A"! 1:1
Branku družstva Florbalová akademie MB 'A' vstřelil #37 David Novák z trestného střílení (1:1)
13:20 Zajímavá střela z vytočení Boleslavi, Bochníček však kryje.
12:32 GÓL FBC Kutná Hora ! 1:0
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #68 Ondřej Schwarz, asistoval #33 Ondřej Spurný (1:0)
12:32 No konečně! Střelcem přesilovkového gólu je Ondřej Schwarz.
11:55 Zacinkala tyč na straně domácích. Z přesilovky domácích zatím nic...
10:34 Vyloučen hráč #14 Albert Vocel družstva Florbalová akademie MB 'A' na 2 minuty za sekání
09:05 Hráč hostích Starý teď prověřil Bochníčka.
08:25 Na obou stranách pár zblokovaných střel.
06:55 Chalupa měl další příležitost, bohužel střela končí na boční síti.
05:30 Jan Dus mohl trefit branku, ale neproměnil. Druhý pokus doskákal těsně před brankovou čáru.Gólman hostích Kopuletý stihl balónek zastavit.
05:00 Mladoboleslavští přesilovku nevyužívají.
03:20 Kofránek pálil z půlky hřiště. Bohužel přesilovkový gól to nebyl, Bochníček kryje domácí bránu.
03:00 Vyloučen hráč #77 Roman Martínek družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za opakované přestupky
02:50 Tvrdík střelou z poloviny zkusil prověřit golmana, bohužel nepřesně.
01:58 Chalupa málem svoji střelou vydloubl parketu.
00:00 Hezký nedělní podvečer ze sportovní haly Klimeška v Kutné Hoře. Dnes nás čeká předehrávaný duel mezi domácí FBC Kutná Hora a hostujícími Florbalová akademie MB 'A'.