60
  • 60 59:24
    Bohemians

FbŠ Bohemians B - FBC Kutná Hora  4:5
branky: 12. Kryštof Blažej, 15. Jakub Štěpánek, 16. Ondřej Plecháč, 53. Tomáš Vostřel - 3. Roman Martínek, 25. David Popek, 34. Jan Dus, 42. Roman Martínek, 55. Josef Chalupa; rozhodčí: Lukáš Polanský - Jakub Tázler; vyloučení: 2 + Petr Hromádko TT + 5:5; využití: 2:1; diváků: 9; zásahy brankářů: Ondřej Štola 16 - Jaroslav Dlouhý 13; po třetinách: 3:1, 0:2, 1:2
59:59 Komentář trenéra hostů: Byl to vyrovnaný zápas, zvítězila naše větší bojovnost. Komentář kapitána domácích: Škoda neproměněných šancí, gratulujeme soupeři k výhře.
59:24 Timeout FbŠ Bohemians B
54:36 GÓL FBC Kutná Hora ! 4:5
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #4 Josef Chalupa, asistoval #77 Roman Martínek (4:5)
52:11 GÓL FbŠ Bohemians B! 4:4
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil #7 Tomáš Vostřel, asistoval #88 Jakub Štěpánek (4:4)
43:54 Vyloučen hráč #4 Josef Chalupa družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za blokování florbalky
41:04 GÓL FBC Kutná Hora ! 3:4
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #77 Roman Martínek, asistoval #10 Jan Dus (3:4)
41:04 Vyloučen hráč #12 Petr Hromádko družstva FbŠ Bohemians B na 5 minuty za nesportovní chování
41:04 Vyloučen hráč #12 Petr Hromádko družstva FbŠ Bohemians B do konce utkání - technický trest
35:09 Vyloučen hráč #10 Jan Dus družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za sekání
34:54 Trestné střílení družstva FbŠ Bohemians B neproměnil #88 Jakub Štěpánek.
33:42 GÓL FBC Kutná Hora ! 3:3
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #10 Jan Dus, asistoval #7 Václav Rejna (3:3)
33:13 Vyloučen hráč #88 Jakub Štěpánek družstva FbŠ Bohemians B na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
24:29 GÓL FBC Kutná Hora ! 3:2
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #18 David Popek, asistoval #10 Jan Dus (3:2)
18:07 Vyloučen hráč #17 Jakub Mulač družstva FbŠ Bohemians B na 2 minuty za vražení zády
15:43 GÓL FbŠ Bohemians B! 3:1
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil #8 Ondřej Plecháč, asistoval #68 Lukáš Kuncman (3:1)
15:04 Vyloučen hráč #97 Antonín Tvrdík družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za sekání
14:52 GÓL FbŠ Bohemians B! 2:1
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil #88 Jakub Štěpánek, asistoval #14 Ondřej Erben (2:1)
11:22 GÓL FbŠ Bohemians B! 1:1
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil #71 Kryštof Blažej, asistoval #11 Radim Bobek (1:1)
04:54 Vyloučen hráč #10 Jan Dus družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za bránění ve hře
02:13 GÓL FBC Kutná Hora ! 0:1
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #77 Roman Martínek, asistoval #97 Antonín Tvrdík (0:1)