• 60 59:35
    3:6
    (Štercl)

OLYMP FLORBAL - Start98 Praha-Kunratice B 3:6
branky: 4. Ivan Petr, 22. Ondřej Dušek, 30. Ondřej Štifter - 5. Tomáš Vintr, 16. Martin Dušek, 30. Michal Šik, 41. Eduard Piňos, 57. Tomáš Vintr, 60. Jiří Vašíček; rozhodčí: Jan Brak - Tadeáš Provazník; vyloučení: 2:5; využití: 0:1; diváků: 10; zásahy brankářů: Filip Hejtík 17 - Martin Novotný 32; po třetinách: 1:2, 2:1, 0:3
59:59 Nejlepší hráči utkání zvoleni: za Olymp Filip Hejtík, za Start 98 B Martin Novotný.
59:59 Komentář trenéra domácích Pavla Piecha: Dnešní zápas jsme prohráli kvůli dřevěným rukám při zakončení. Soupeři děkujeme za zápas.
59:59 Komentář trenéra hostí Jiřího Murase: Dnes jsme předvedli po dlouhé době kvalitní výkon, i přes to že jsme převážně odehráli poslední třetinu ve čtyřech tak jsme udrželi vedení. Děkujeme soupeři za dobrý zápas.
59:59 Střely ve třetí třetině: Olymp 13 - Start 5
59:35 GÓL Start98 Praha-Kunratice B! 3:6
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice B vstřelil #18 Jiří Vašíček, asistoval #82 Jan Štercl (3:6)
58:55 Timeout OLYMP FLORBAL
56:57 Vyloučen hráč #18 Jiří Vašíček družstva Start98 Praha-Kunratice B na 2 minuty za nedovolené vrážení
56:49 GÓL Start98 Praha-Kunratice B! 3:5
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice B vstřelil #11 Tomáš Vintr, asistoval #44 Martin Dušek (3:5)
55:00 Vyloučen hráč #73 Jiří Beck družstva OLYMP FLORBAL na 2 minuty za blokování florbalky
53:47 Vyloučen hráč #18 Jiří Vašíček družstva Start98 Praha-Kunratice B na 2 minuty za hrubost
51:08 Vyloučen hráč #41 Michal Šik družstva Start98 Praha-Kunratice B na 2 minuty za blokování florbalky
49:43 Vyloučen hráč #32 Michael Mareš družstva Start98 Praha-Kunratice B na 2 minuty za špatné střídání
47:28 Vyloučen hráč #18 Jiří Vašíček družstva Start98 Praha-Kunratice B na 2 minuty za sekání
40:56 GÓL Start98 Praha-Kunratice B! 3:4
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice B vstřelil #63 Eduard Piňos bez asistence (3:4)
40:00 Střely ve druhé třetině: Olymp 12 - Start 7
29:52 GÓL Start98 Praha-Kunratice B! 3:3
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice B vstřelil #41 Michal Šik, asistoval #29 Martin Zeidler (3:3)
29:29 GÓL OLYMP FLORBAL! 3:2
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil #11 Ondřej Štifter, asistoval #33 Ivan Petr (3:2)
21:16 GÓL OLYMP FLORBAL! 2:2
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil #55 Ondřej Dušek, asistoval #2 Matěj Hojdar (2:2)
20:00 Střely v první třetině: Olymp 11 - Start 10
19:00 Od začátku zápasu došlo k několika obrovským fatálům v obraně domácích. Publikum se baví zároveň neproměňováním šancí hostí.
15:26 GÓL Start98 Praha-Kunratice B! 1:2
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice B vstřelil #44 Martin Dušek, asistoval #15 Jan Horálek (1:2)
14:00 Vyloučen hráč #18 David Nesnídal družstva OLYMP FLORBAL na 2 minuty za blokování florbalky
04:00 GÓL Start98 Praha-Kunratice B! 1:1
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice B vstřelil #11 Tomáš Vintr, asistoval #18 Jiří Vašíček (1:1)
03:33 GÓL OLYMP FLORBAL! 1:0
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil #33 Ivan Petr z trestného střílení (1:0)
02:52 Nahození Budila ze své poloviny doplachtilo až před bránu hostí.