• 54 53:46
    2
    Petr ČERVENKA

FBC Pitbulls Kolín - FbŠ Bohemians B 4:6
branky: 6. Martin Chyba, 23. Jan Novotný, 32. Jan Novotný, 43. Martin Chyba - 1. Jakub Mulač, 23. Jakub Mulač, 40. Jakub Křivanec, 41. Jakub Křivanec, 47. Kryštof Blažej, 49. Jakub Mulač; rozhodčí: Lukáš Žofka - Lukáš Laštovička; vyloučení: 1:3; využití: 1:0; diváků: 15; zásahy brankářů: Lukáš Mareš 15 - Tomáš Hyršl 14; po třetinách: 1:1, 2:2, 1:3
59:59 Komentář trenéra domácích: Poslední komentář: zapomenuli jsme hrát florbal. Zapomenuli jsem hrát s míčkem. Zapomenuli jsme proměňovat šance.
59:59 Komentář vedoucí hostí: Konečně 3 body. Děkujeme soupeři za utkání.
53:46 Vyloučen hráč #4 Petr Červenka družstva FbŠ Bohemians B na 2 minuty za hrubost
53:46 Vyloučen hráč #27 Martin Boháč družstva FbŠ Bohemians B na 2 minuty za sekání
48:48 GÓL FbŠ Bohemians B! 4:6
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil #17 Jakub Mulač bez asistence (4:6)
48:48 Vyloučen hráč #20 Jakub Vrána družstva FBC Pitbulls Kolín na 2 minuty za nesportovní chování
46:54 GÓL FbŠ Bohemians B! 4:5
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil #71 Kryštof Blažej, asistoval #8 Ondřej Plecháč (4:5)
42:40 GÓL FBC Pitbulls Kolín! 4:4
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil #16 Martin Chyba, asistoval #57 Marek Reithar (4:4)
42:20 Vyloučen hráč #8 Ondřej Plecháč družstva FbŠ Bohemians B na 2 minuty za sekání
40:30 GÓL FbŠ Bohemians B! 3:4
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil #18 Jakub Křivanec, asistoval #12 Petr Hromádko (3:4)
39:44 GÓL FbŠ Bohemians B! 3:3
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil #18 Jakub Křivanec bez asistence (3:3)
31:40 GÓL FBC Pitbulls Kolín! 3:2
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil #13 Jan Novotný, asistoval #41 Vítězslav Malínský (3:2)
22:13 GÓL FBC Pitbulls Kolín! 2:2
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil #13 Jan Novotný bez asistence (2:2)
22:10 GÓL FbŠ Bohemians B! 1:2
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil #17 Jakub Mulač, asistoval #12 Petr Hromádko (1:2)
05:13 GÓL FBC Pitbulls Kolín! 1:1
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil #16 Martin Chyba, asistoval #20 Jakub Vrána (1:1)
00:32 GÓL FbŠ Bohemians B! 0:1
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil #17 Jakub Mulač, asistoval #4 Petr Červenka (0:1)