8:2
    Ondřej HULČÍK
    (Kofránek)

TJ Sokol Královské Vinohrady B - Florbalová akademie MB 'A' 8:2
branky: 3. Vít Neuman, 15. Marek Šach, 16. Vít Neuman, 22. Jan Švejda, 33. Jan Švejda, 38. Richard Klíma, 39. Tomáš Beran, 60. Ondřej Zelený - 21. Vojtěch Starý, 60. Ondřej Hulčík; rozhodčí: Jan Šubrt - Martin Jirka; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; diváků: 10; zásahy brankářů: Tomáš Šimek 19 - Radovan Kopuletý 25; po třetinách: 3:0, 4:1, 1:1
59:59 Komentář tr. domácích p. Kytky: Zasloužené vítězství, škoda výpadku koncentrace ve třetí třetině. Jsem rád že jsem mohl nasadit do utkání i náhradníky.
59:59 Komentář tr. hostů p. Tůmy: Není co komentovat, soupeř byl lepší díky všem za utkání.
59:59 Střely ve 3. třetině: SKV 11 BOL 8
59:49 GÓL Florbalová akademie MB "A"! 8:2
Branku družstva Florbalová akademie MB 'A' vstřelil #73 Ondřej Hulčík, asistoval #19 Jiří Kofránek (8:2)
59:06 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 8:1
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #5 Ondřej Zelený, asistoval #13 Marek Šach (8:1)
43:03 Vyloučen hráč #5 Ondřej Zelený družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B na 2 minuty za sekání
39:59 Střely na branku ve 2. třetině SKV: 10 BOL: 10
38:27 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 7:1
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #97 Tomáš Beran bez asistence (7:1)
37:19 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 6:1
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #23 Richard Klíma, asistoval #38 Marek Mikeš (6:1)
32:14 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 5:1
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #16 Jan Švejda, asistoval #2 Dalibor Nigrin (5:1)
30:57 Vyloučen hráč #29 Petr Machač družstva Florbalová akademie MB 'A' na 2 minuty za blokování florbalky
21:37 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 4:1
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #16 Jan Švejda, asistoval #3 Vít Neuman (4:1)
20:42 GÓL Florbalová akademie MB "A"! 3:1
Branku družstva Florbalová akademie MB 'A' vstřelil #27 Vojtěch Starý, asistoval #78 Hieu La (3:1)
19:59 Střely na branku v 1. třetině SKV: 14 BOL: 3
15:47 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 3:0
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #3 Vít Neuman, asistoval #15 Michal Vlk (3:0)
14:48 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 2:0
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #13 Marek Šach, asistoval #38 Marek Mikeš (2:0)
09:03 Vyloučen hráč #22 Jan Hála družstva Florbalová akademie MB 'A' na 2 minuty za blokování florbalky
02:02 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 1:0
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #3 Vít Neuman, asistoval #16 Jan Švejda (1:0)