• 60 59:26
    6:10
    (Šrámek)

FBC DDM Kati Kadaň - Wizards DDM Praha 10 6:10
branky: 12. Miloš Šulc, 25. Robert Sándor, 29. Jan Čermák, 41. Ondřej Sedláček, 52. Miloš Šulc, 55. Miloš Šulc - 10. Jan Heller, 11. Jan Heller, 13. Vojtěch Mikoláš, 22. Karel Smutný, 23. Jan Heller, 24. Karel Smutný, 30. Jiří Šrámek, 50. Jan Heller, 56. Karel Smutný, 60. Vojtěch Mikoláš; rozhodčí: Lukáš Grundler - Karel Kotyza; vyloučení: 2:4 + Karel Smutný OS; využití: 2:0; diváků: 82; zásahy brankářů: Ondřej Janúšek 7, Matěj Holeček 27 - Ondřej Kudrnáč 18; po třetinách: 1:3, 2:4, 3:3
60:00 Komentář trenéra hostů Romana Urbance: Děkujeme soupeři za poklidné utkání, rozhodčím, pořadatelům. Přejeme hodně štěstí v play-down.
60:00 Komentář trenéra domácích Erika Štěrby: My jsme dnes vedeli, ze v tabulce se uz z mista neposuneme. Nechal jsem proto vsechny zahrat vcetne juniku, kterym v cele s golmanem dekuju za dobry zapas. Dekujeme divakum, drzte nam palce v playdown, pristi rok pro vas udelame vic. Zeli zdravime. PS: Willy si třetí :oP
59:59 Střely celkem: Kadaň - 24, Wizards - 36
59:59 Střely ve 3. třetině: Kadaň - 10, Wizards - 13
59:26 GÓL Wizards DDM Praha 10! 6:10
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil #78 Vojtěch Mikoláš, asistoval #56 Jiří Šrámek (6:10)
59:26 Nedáš dostaneš.
58:11 Šulcova přízemní střela jen o kousek minula branku.
57:30 Kadaň v 6.
57:13 Timeout FBC DDM Kati Kadaň
56:58 Smutný přestřeluje.
55:18 GÓL Wizards DDM Praha 10! 6:9
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil #25 Karel Smutný bez asistence (6:9)
55:18 Smutný to trefil přesně a zase odsouvá Wizardy do tříbrankového vedení.
54:46 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 6:8
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #93 Miloš Šulc, asistoval #71 Erik Štěrba (6:8)
54:46 Šulc vymetl další pavučinku.
54:26 Štěrba by očividně nnebyl ani špatným fotbalistou.
53:31 Vyloučen hráč #36 Jakub Slavíček družstva Wizards DDM Praha 10 na 2 minuty za sekání
53:19 Domácí na balonku a rozhodčí mají vzpaženou ruku. Bude následovat další domácí přesilovka.
52:45 Čermák netrefil poloprázdnou bránu.
51:12 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 5:8
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #93 Miloš Šulc, asistoval #85 Ondřej Sedláček (5:8)
51:11 Šulc z půlky prostřeluje vše před sebou.
49:54 GÓL Wizards DDM Praha 10! 4:8
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil #23 Jan Heller, asistoval #17 Jakub Novák (4:8)
49:54 Nikdo nevěděl kudy to prošlo, ale Holeček byl prostřelen.
49:17 A Lazárek opět na zemi.
47:34 Štěrba si prokličkoval hráče Wizards a jeho následnou střelu zastavil až Kudrnáč.
46:03 Kadaňští ve 3.třetině zatím marně dobývají kouzelnickou tvrz.
44:44 Dnešní utkání v kadaňské sportovní hale sleduje 82 DIVÁKŮ.
42:50 Po Lazárkově střele zazvonila za Holečkem tyčka.
41:30 Vyloučen hráč #25 Karel Smutný družstva Wizards DDM Praha 10 - osobní trest
41:30 Vyloučen hráč #25 Karel Smutný družstva Wizards DDM Praha 10 na 2 minuty za nesportovní chování
41:30 Poučovat rozhodčího se opravdu nevyplatí.
40:23 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 4:7
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #85 Ondřej Sedláček, asistoval #93 Miloš Šulc (4:7)
40:23 Sedláček se štěstím trefil mezírku v Kudrnáčovo postoji.
40:23 Lazárek přišlápl Chládkovi čepel a domácí budou hrát další přesilovku.
40:20 Vyloučen hráč #22 Martin Lazárek družstva Wizards DDM Praha 10 na 2 minuty za blokování florbalky
40:01 Úvodní buly 3.třetiny vyhrávají opět domácí.
39:59 Střely ve 2. třetině: Kadaň - 10, Wizards - 15
39:40 Holeček teď podržel Kadaň na stavu 3:7.
38:52 Už asi minutu se hra odehrává v levém rohu na straně hostů a nic z toho.
36:43 Bouda se napřáhl až k pasu, ale pravděpodobně se pokoušel pouze o sestřel veverek nad bránou.
35:04 Holeček svým mocným tělem zabránil jasné gólovce.
34:24 Pokorného svižná střela minula bránu jen o pár centimetrů.
33:03 Odlas M. se prohnal kolem brány poslal na Dolanského, ten ale míjí.
31:30 Domácí zatím úsoěšně brání a hostům se nedaří trefit zařízení.
30:01 Vyloučen hráč #10 Aleš Limberg družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za hra rukou
30:01 Limberg se nevyvaroval zlozvyku z hokeje a i hosté si dají přesilovku.
29:33 Janúšek toho ťukecu měl už plný kecky, a tak si šel radši odpočinout na střídačku a místo přenechat mladému Holečkovi.
29:27 GÓL Wizards DDM Praha 10! 3:7
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil #56 Jiří Šrámek, asistoval #22 Martin Lazárek (3:7)
29:27 Střídání brankáře. Nový brankář #91 Matěj Holeček družstva FBC DDM Kati Kadaň
28:52 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 3:6
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #25 Jan Čermák, asistoval #83 Karel Zýka (3:6)
28:52 Dvacet nad led a kk tyčce, na toto je i Kudrnáč krátký.
28:30 Čermák si na chvíli zahrál na takový menší buldozer a Lazárek opět vytřel podlahu.
27:40 Odlas J. to zkusil od modré, ale bránu minul o metr.
26:14 Načtyřikrát ztečovaný balonek nakonec zpacifikoval s odřenýma učima Šulc.
24:26 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 2:6
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #14 Robert Sándor, asistoval #21 Petr Chládek (2:6)
24:26 Chládek našel samotného Sándora před bránou a ten už v klidu poslal balon do prázdné brány.
23:54 GÓL Wizards DDM Praha 10! 1:6
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil #25 Karel Smutný, asistoval #22 Martin Lazárek (1:6)
23:54 Lazárek poslal balonek na Smutného a ten sám před bránou zavěsil do víka.
22:36 GÓL Wizards DDM Praha 10! 1:5
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil #23 Jan Heller, asistoval #25 Karel Smutný (1:5)
22:36 Situace 3na1 ončí jak jinak než gólem v domácí síti.
21:29 GÓL Wizards DDM Praha 10! 1:4
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil #25 Karel Smutný, asistoval #36 Jakub Slavíček (1:4)
21:29 Slavíček v polopádu dokázal najít ještě Smutného a pro něj už nebylo těžké trefit prázdnou bránu.
20:01 Úvodní buly 2. třetiny vyhrávají opět domácí.
19:59 Střely v 1.třetině: Kadaň - 4, Wizards - 8
19:13 Kudrnáč dostal od Sedláčka pěknou přes prsty, ten se ale vzápětí omluvil a vše bylo OK.
18:39 Většina kadaňských střel se ani nedostane ke Kudrnáčovi, protože hosté většinu střel blokují.
16:40 Heller vyzkoušel Janúškovu mezírku mezi nohami. Janúšek ale neoblomný.
15:18 Lazárek svoji střelou sestřelil pouze Hellera stojícího před bránou.
13:31 Vyloučen hráč #93 Miloš Šulc družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za nedovolené vrážení
13:31 Lazárek zblokoval Šulcovu střelu, balonek vyletěl vysoko, Šulc si šel pro balon a přitom zbořil Lazárka.
12:44 Vyloučen hráč #21 Matěj Zdobinský družstva Wizards DDM Praha 10 na 2 minuty za sekání
12:44 A uvidíme dnešní první přesilovku.
12:20 GÓL Wizards DDM Praha 10! 1:3
12:02 Odlas M. v nadějné šanci přestřelil.
11:08 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 1:2
11:08 Šulc vymetl pavučinku a snižuje na dostřel.
10:31 GÓL Wizards DDM Praha 10! 0:2
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil #23 Jan Heller, asistoval #36 Jakub Slavíček (0:2)
10:31 Heller ukázal, že mu je očividně i baseball blízký.
09:27 Zdobinský svou střelou vyrazil Chládkovi hokejku z ruky, ten nemohl dále bránit a Heller zůstal sám před brankou.
09:26 GÓL Wizards DDM Praha 10! 0:1
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil #23 Jan Heller, asistoval #21 Matěj Zdobinský (0:1)
08:44 I Sándorovu střelu zblokoval Novák.
08:07 Pokorného střela skončila pouze a jen na těle Nováka.
07:15 Zatím to vypadá, že oba týmy pořád napůl spí.
05:42 Pokorný poslal o hlavu většího Hellera za mantinel.
05:12 Kadaňský útok juniorů si vybojoval mnoho šancí v jednom střídání, ale ani jednu neproměnil.
03:42 Oba gólmani si ijž připsali své první zákroky.
02:14 Mikoláš a Lazárek se prokombinovali až před Janúška, ten ale jejich kombinaci zastavil.
01:32 Domácí zatím pořád na balonu.
00:20 Šulc to zkusil hned ze začátku, ale Lazárek jeho střelu ztečoval mimo hrací plochu.
00:01 Úvodní buly dnešního zápasu vyhrávají domácí.