2
    Radek KUŽEL
    držení

TJ Sokol Jaroměř - DDM SANEXCZ Děčín IV 7:1
branky: 6. Petr Hofman, 11. Dominik Emlar, 15. Petr Hašek, 26. Michal Nožička, 27. Jakub Kubina, 35. Tomáš Hejzlar, 39. Dominik Emlar - 46. Jan Černý; rozhodčí: Michal Měsíček - Martin Trnka; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; diváků: 101; zásahy brankářů: Šimon Špaček 37 - Jiří Přeučil 12, Petr Miško 15; po třetinách: 3:0, 4:0, 0:1
59:59 Komentář trenéra domácích Martina Klapky: 'Dnešní utkání jsme doslova odpracovali a to až příliš rutinně. Chybělo nám nasazení, důraz a přizpůsobili jsme se hře soupeře. Příště se budeme snažit odehrát celý zápas naplno. Děkujeme znovu skvělým divákům za podporu a soupeři za zápas!'
59:59 Komentář trenéra hostí Jana Fidlera: 'Dnes jsme odehráli dobré utkání, i když to podle výsledku nevypadá. Soupeř dokázal lépe využívat šance. Děkujeme soupeři za zápas a přejeme hodně štěstí do zbytku sezony.'
59:59 Celkový počet střel za zápas - domácí 34, hosté 38
59:59 Střely na branku ve 3. třetině domácí 17, hosté 8
59:57 Ke konci byl závar u branky Děčína, leč bez efektu
59:10 Hostující hráč zkoušel rafinovaně tečí přehodit brankáře, ale pokus mířil mimo branku
58:30 ... a znovu hostujícího při vysoké střele Emlara...
57:57 ... a pak i hostujícího...
57:45 ... a pak pěkný zákrok domácího brankáře...
57:30 ... a pak zase dlouho nic...
55:45 ... chvíli na to konečně jedna přišla
55:25 'Jen tak mimochodem, už tak 4 minuty nebyla žádná střela na bránu.' Citován Dominik Sukup, hlavní kontrolor počtu střel.
53:24 S tím přiostřováním to zas tak horké není, šlo jen o krátkodobý efekt
52:30 Petr Hofman teď po krásné souhře přestřelil prázdnou bránu ze vzdálenosti několika desítek centimetrů
50:13 Zdá se, že se hra začíná přiostřovat a diváci mají možnost procvičit své hlasivky
48:49 Standardku ze zajímavé pozice domácí nevyužili a nedostali se ani ke střele
48:48 Nožička teď dostal zabrat u hostující brány
48:10 Balónek se kutálel po brankové čáře, ale domácí brankář ho lapil!
47:59 Hosté oslabení ubránili
45:59 Vyloučen hráč #4 Radek Kužel družstva DDM SANEXCZ Děčín IV na 2 minuty za držení
45:42 ... úspěšně a Šimon Špaček přichází o nulový stav na svém kontě
45:41 GÓL DDM SANEXCZ Děčín IV! 7:1
Branku družstva DDM SANEXCZ Děčín IV vstřelil #6 Jan Černý z trestného střílení (7:1)
45:41 Jak si hosté poradí s nařízeným nájezdem?
45:19 Ale nevyužívají ani následující rozehrávku z velkého brankoviště
45:18 V zápatí ale mají solidní šanci
45:03 Hosté se k míčku moc nedostávají
42:47 Teď to chvíli vypadá, že domácí hrají přesilovku, jak si posílají míček okolo těch hostujících
42:15 Hostující hráč si teď ve slibné situaci ukopl míček
41:30 Znovu první zákrok třetiny patřil domácímu brankáři, ale vzápětí zasahoval i hostující ochránce svatyně
40:20 Dominik Emlar si teď myslel, že má kolena vysoko tak, že by to odporovalo anatomickým poučkám
40:00 Počet diváků se vyhoupl hodně přes stovku!!! Přesněji řečeno na 101 :-)
40:00 Střely ve 2. třetině - domácí 12 a hosté rovněž tak
38:30 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 7:0
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #29 Dominik Emlar, asistoval #69 Jakub Kopecký (7:0)
38:30 Něco mezi vlastňákem a gólem Dominika Emlara padlo do branky Děčína
38:15 Petr Hofman si efektivně prohodil dva hostující hráče, třetí mu však míček sebral
37:17 Po souboji v rohu spadla čtvrtina všech mantinelů
35:00 Přesilu dva na jednoho Děčín nevyužil
34:35 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 6:0
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #15 Tomáš Hejzlar, asistoval #10 Petr Hašek (6:0)
34:35 Střídání brankáře. Nový brankář #37 Petr Miško družstva DDM SANEXCZ Děčín IV
34:35 Petr Hašek vypíchl míček, ke kterému se první dostal Tomáš Hejzlar a zakončil nad nohu brankáře
33:56 Domácí teď hráli asi pět vteřinou ve dvou, asi si myslí, že to stačí
33:17 Zazvonila tyč domácí branky
32:58 Hosté zatím sehrávají dobrou přesilovku a tvoří si šance
32:00 Vyloučen hráč #9 Vojtěch Výborný družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za sekání
31:45 ... který půl minuty nato při samostatném úniku nevyzrál na domácího brankáře
31:15 Kuba Kubina nasadil ladné housle hostujícímu Petráškovi
30:22 Šimon Špaček se nenechal překvapit střelou od půlky
29:07 Tvrdá nebezpečná střela hostí!
26:46 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 5:0
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #2 Jakub Kubina, asistoval #7 Jan Škola (5:0)
26:46 Kubovi Kubinovu před jeho střelou hosté 4x vypíchli balónek, ale vždy se ho znovu ujal a z basketbalové šestky vystřelil do pravého horního růžku, kde zůstal míček zaseklý za tyčkou
25:02 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 4:0
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #77 Michal Nožička, asistoval #94 Pavel Kotrč (4:0)
25:02 ... poté přibylo po střele na obou stranách... Ale první gól hrací části padl z florbalky domácího Nožičky, který krásně ze vzduchu doklepl míček
24:40 ...čtvrtá...
24:21 Teď byla u půlky trošku sekaná při zpracovávání skákajícího míčku, ale jelikož z obou stran, tak se nepískalo
23:13 ... i třetí...
22:45 I druhý zákrok patří domácímu brankáři
21:40 Vojta Výborný sice poslal nejprve míček na hokejku hostí, pak si ho ale poctivě doběhl
20:40 První střelu na brankáře mají v druhé části hosté a uvidíme, jak se to bude vyvíjet dál
20:00 Střely v 1. třetině - domácí 9, hosté 14
19:59 A další reflexivní zákrok zlomek vteřiny před koncem první hrací části!
19:20 Skvělý dvojzákrok Šimona Špačka při úniku hostujícího hráče!
19:08 Soupeři v rohu uzavřeli Kubu Kopeckého, z čehož je standardka
16:30 Hra se odehrává mezi brankami, leč bez jejich ohrožení
14:24 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 3:0
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #10 Petr Hašek, asistoval #29 Dominik Emlar (3:0)
14:24 Přesilovka se odehrává u branky hostí a vyplývá z toho další domácí gól! Prý to tam padlo hezky do škvírky asi takhle na takhle v růžku branky.
13:20 Vyloučen hráč #31 Petr Vybíral družstva DDM SANEXCZ Děčín IV na 2 minuty za hrubost
13:20 Nepěkný zákrok před bránou na Kubu Kopeckého
12:30 Petr Hofman se vrátil až do domácího rohu a obral soupeře
12:18 Hráči obou stran si teď lehli u domácí střídačky, aby si odpočli
10:31 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 2:0
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #29 Dominik Emlar, asistoval #21 Petr Hofman (2:0)
10:31 Se šetřením přestal Emliš, který trefil odražený míček krásně ze vzduchu!
08:50 Střelami na bránu se prozatím šetří, oba týmy berou na golmany ohledy
06:24 Střela hostí obloukem nad branku
05:18 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 1:0
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #21 Petr Hofman, asistoval #69 Jakub Kopecký (1:0)
05:18 Standardka z basketbalové trojky bezchybně vyřešena rozehrávajícím triem Emlar - Kopecký - Hofman - stylem 'ze strany na stranu a pal'!
03:49 Kuba Kopecký byl teď soupeřem, na kterého dotíral, odsunut loktem stranou tak, aby to nebylo moc vidět
02:19 Zatím je to takové nezajímavé, ale tempo se patrně nejprve musí rozproudit
00:48 Ale dlouho netrvalo, než to domácí oplatili
00:26 Buly sice vyhráli domácí, ale první se kolem branky ochomítali hosté