• 60 59:23
    15:11
    (Limberg)

FBC DDM Kati Kadaň - Florbal TJ Kobylisy 15:11
branky: 6. Ondřej Sedláček, 7. Erik Štěrba, 7. Vilém Vopelák, 7. Lukáš Pardubský, 8. Aleš Limberg, 9. Aleš Limberg, 10. Miroslav Hanzlíček, 11. Erik Štěrba, 38. Ondřej Sedláček, 39. Erik Štěrba, 46. Vilém Vopelák, 59. Martin Žemlička, 60. Martin Žemlička, 60. Erik Štěrba, 60. Vilém Vopelák - 4. Patrik Pavézka, 5. Matouš Neužil, 19. Michal Starostka, 21. Jan Hrdlička, 39. Michal Starostka, 50. Antonín Semerád, 50. Dalibor Michálek, 52. Michal Starostka, 54. Jan Hrdlička, 57. Jan Hrdlička, 59. Antonín Semerád; rozhodčí: Jiří Jelínek - David Scholz; vyloučení: 5:6; využití: 3:2; diváků: 140; zásahy brankářů: Ondřej Janúšek 38 - Marek Paleček 6, Pavel Dundr 25; po třetinách: 8:3, 2:2, 5:6
60:00 Komentář trenéra domácích Lukáše Miličky: Závěr druhé a třetí třetiny musíme zlepšit už několik let,nevim jestli je to nemoc,ale drží se nás to jako klíště....Mír a lásku :)
60:00 Komentář trenéra hostů Ondřeje Kočího: Zápas jsme prohráli v prvních deseti minutách první třetiny. Naše snaha ve třetí třetině už byla bohužel zbytečná, děkujeme soupeři za utkání.
59:59 Střely celkem: Kadaň - 45, Kobylisy - 49
59:59 Střely ve 3.třetině: Kadaň - 14, Kobylisy - 20
59:24 Tak snad už to byl gól poslední....
59:23 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 15:11
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #77 Vilém Vopelák, asistoval #10 Aleš Limberg (15:11)
59:19 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 14:11
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #71 Erik Štěrba, asistoval #10 Aleš Limberg (14:11)
59:09 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 13:11
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #23 Martin Žemlička bez asistence (13:11)
59:09 Žemlička zase přibližuje vítězství.
59:00 Už by to chtělo konec.
58:36 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 12:11
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #43 Antonín Semerád, asistoval #90 Matouš Neužil (12:11)
58:07 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 12:10
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #23 Martin Žemlička, asistoval #21 Petr Chládek (12:10)
58:07 Žemlička alespoň trochu uklidňuje Kadaň.
57:14 Vyloučen hráč #21 David Mühlbach družstva Florbal TJ Kobylisy na 2 minuty za vysoká florbalka
57:14 Mühlbach chtěl taky baseballově odpálit balon, ale odpaloval ho v úrovni Hanušovo hlavy.
56:56 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 11:10
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #16 Jan Hrdlička, asistoval #21 David Mühlbach (11:10)
56:40 Hosté v 6.
55:52 Domácí blokují střely, vyhazují balony k bráně hostů a víceméně už to chtějí dohrát v klidu a dovést tento zápas k vítěznému konci.
55:05 Hráči lítají přes mantinel každou minutou.
53:28 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 11:9
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #16 Jan Hrdlička, asistoval #30 Michal Starostka (11:9)
53:28 Kadaň prostě ví, jak si to zkomplikovat.
52:21 Blok Limberga zachránil Kadaň od devátého inkasovaného gólu.
51:56 Vyloučen hráč #8 Šimon Paldus družstva Florbal TJ Kobylisy na 2 minuty za nesportovní chování
51:56 Vyloučen hráč #71 Erik Štěrba družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za nesportovní chování
51:41 Timeout FBC DDM Kati Kadaň
51:41 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 11:8
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #30 Michal Starostka, asistoval #90 Matouš Neužil (11:8)
51:41 Nikdo neviděl, jak tam ten gól spadl, ale spadl.
50:29 Neužil nastřelil břevno a trenér Kobylis to nese velmi těžce.
49:55 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 11:7
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #20 Dalibor Michálek, asistoval #47 Lukáš Panenka (11:7)
49:40 Domácí si teď vůbec nepomáhají v obraně a zbytečně ztrácejí balony
49:09 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 11:6
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #43 Antonín Semerád, asistoval #29 Jakub Zíka (11:6)
48:46 Štěrba zkušeně a na hranici nedovolené vysoké hole odpálil balonek z předbrankové prostoru až ke Dundrovi.
47:23 Chládek se hned po rozehrávce rozběhl dopředu za míčkem a nebýt skvělého zákroku Dundra, byl by to gól.
47:11 Vyloučen hráč #10 Aleš Limberg družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za blokování florbalky
46:16 Trestné střílení družstva Florbal TJ Kobylisy neproměnil #43 Antonín Semerád.
46:16 Semerádovi v závěrečném okamžiku sjel balonek z čepele.
45:21 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 11:5
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #77 Vilém Vopelák, asistoval #71 Erik Štěrba (11:5)
45:21 Vopelák svoji dělovkou propálil vše, co mohl a zase Kadaň odskakuje do šestibrankového vedení.
44:47 Vyloučen hráč #20 Dalibor Michálek družstva Florbal TJ Kobylisy na 2 minuty za vražení zády
44:29 Žemlička s Odlasem byli sami před Dundrem, ale poněvadž se nedokázali dohodnout, kdo se ujme balonu a ten jim nakonec ujel.
43:30 Šulc seslal Kočího k zemi, ale Kočí se v pohodě zvedl a odkráčel po svých.
42:30 Poprvé v této třetině Kadaň ztratila balon a hned se Kobylisy hnaly k bráně, ale Janúšek předvedl překrásný zákrok a vše tak zhatil.
41:30 Domácí se pořád drží na balonu a hosty k němu vůbec nepouštějí.
40:01 Úvodní buly 3.třetiny vyhrávají opět domácí.
39:59 Střely ve 2:třetině: Kadaň - 14, Kobylisy - 11
38:54 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 10:5
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #30 Michal Starostka, asistoval #16 Jan Hrdlička (10:5)
38:54 Kobylisy využívají svou přesilovku a jen nepatrně snižují náskok Kadaně.
38:21 Vyloučen hráč #5 Ondřej Hanuš družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za bránění ve hře
38:09 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 10:4
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #71 Erik Štěrba, asistoval #4 Jakub Solar (10:4)
38:09 Obrana Kobylis nechala Štěrbu samotného před bránou a skončilo jak jinak než gólem.
37:41 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 9:4
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #85 Ondřej Sedláček, asistoval #21 Petr Chládek (9:4)
37:41 Krásná kombinace domácích končí krásným gólem.
35:50 Kobylisy by potřebovaly branku o půl metru vyšší, aby skórovaly.
34:43 Janúšek se tvrdě srazil s Kolitschem a oba zůstali ležet na palubovce.
33:30 Hra je opět velmi vypjatá, oba týmy si nedají nic zadarmo a i v tomto vypjetí stíhají řvát směrem na časomíru kvůli jedné vteřince.
32:40 Domácí v přesilovce dobře kombinují, ale chybí jim koncovka.
31:30 Vopelák z vytočení opět o metr vedle.
31:22 Vyloučen hráč #97 Patrik Pavézka družstva Florbal TJ Kobylisy na 2 minuty za zvedání florbalky
30:00 Dnešní utkání v kadaňské sportovní hale sleduje 140 diváků.
29:40 Přesilovka Kobylis vypadala spíše jako přesilovka Kadaně, Štěrba s Limbergem se v klidu mohli prohánět na polovině hostů.
28:59 Po Hanušově vysoké hokejce se hosté dožadovali pětiminutového trestu, nakonec si al odsedí jen minuty dvě.
28:47 Vyloučen hráč #5 Ondřej Hanuš družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za vysoká florbalka
27:49 Filip dobře zblokoval Limbergovu střelu.
26:20 Oba týmy začaly důsledněji bránit, a tak se hra udává pouze ve středním pásmu.
25:33 Hanuš obral o hlavu a půl vyššího Semeráda a už se hnal dopředu, ale zastavil ho hvizd rozhodčího.
24:40 Šulc v posledním okamžiku vyrazil balonek poskakující volný v malém brankovišti.
23:30 Štěrba přihrával na volného Vopeláka, ale ten viděl bránu o metr vlevo.
22:27 Vyloučen hráč #90 Matouš Neužil družstva Florbal TJ Kobylisy na 2 minuty za bránění ve hře
22:27 Neužil se pomstil, ale npravému. Místo Limberga smetl Štěrbu.
21:59 Limberg se otáčel a přitom smetl Neužila.
20:56 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 8:4
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #16 Jan Hrdlička, asistoval #8 Šimon Paldus (8:4)
20:56 Janúškovo zákrok teď byl zatím dneska nejhorší, celkem ostuda dostat gól přes celé hřiště a ještě mezi nohy.
20:01 Úvodní buly 2.třetiny vyhrávají opět domácí.
19:59 Střely v 1.třetině: Kadaň - 17, Kobylisy - 6
19:56 Hosté už se hnali do protiútoku 2na1, ale Kolitsch vše zachránil.
19:29 Semerád to zkoušel od modré, ale pouze nad.
18:15 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 8:3
18:15 Janúšek předvedl několik skvělých zákroků proti Starostkovi, na ten poslední bohužel už ale nestačil.
17:17 Domácí, hned jak Hanzlíček naskočil do hry, vrhli se do útoku, ohrozili Dundra a ještě odešli s balonem.
15:59 Janúšek se blýskl skvělým zákrokem proti Starostkovi.
15:24 Michálek netrefil úplně odkrytou bránu.
15:01 Vyloučen hráč #8 Miroslav Hanzlíček družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za sekání
15:01 Kočí se hnal do souboje tak důrazně, že doslova za bránou zbořil Kolitsche.
14:49 Trenérovi Kobylis už také trochu docházejí nervy.
12:58 Kadaň zůstává stále aktivní a pořád ohrožuje bránu.
11:27 Kobylisy chodí do každého souboje, jako by jim šlo o život. Pravděpodobně se začínají už trochu probouzet.
10:18 Paleček už to v bráně nevydržel a šel si odpočinout na střídačku.
10:17 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 8:2
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #71 Erik Štěrba, asistoval #23 Martin Žemlička (8:2)
10:17 Střídání brankáře. Nový brankář #1 Pavel Dundr družstva Florbal TJ Kobylisy
10:17 Štěrba poslal do brány balonek i s hokejkou obránce.
09:23 Timeout Florbal TJ Kobylisy
09:23 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 7:2
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #8 Miroslav Hanzlíček, asistoval #77 Vilém Vopelák (7:2)
09:23 Co minuta, to gól.
08:46 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 6:2
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #10 Aleš Limberg, asistoval #71 Erik Štěrba (6:2)
08:46 Kobylisy už začínají být trošku vzteklí. A taky není divu, V 9.minutě prohrávat 6:2 není zrovna ideální.
07:57 Hosté měli zajímavou standartku před Janúškem, ale Neužil netrefil ani bránu.
07:40 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 5:2
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #10 Aleš Limberg, asistoval #77 Vilém Vopelák (5:2)
07:09 Vyloučen hráč #43 Antonín Semerád družstva Florbal TJ Kobylisy na 2 minuty za sekání
07:09 Po sekeře od Semeráda tu máme první přesilovku dne.
06:48 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 4:2
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #7 Lukáš Pardubský, asistoval #93 Miloš Šulc (4:2)
06:48 Máme to ale pestrý začátek zápasu.
06:40 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 3:2
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #77 Vilém Vopelák bez asistence (3:2)
06:40 Dlouhý kros Hanzlíčka našel Vopeláka a ten to backhandem vymetl.
06:13 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 2:2
06:13 A je tu vyrovnání.
05:58 Sedláček si prokličkoval půlku hřiště a zavěsil.
05:51 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 1:2
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #85 Ondřej Sedláček, asistoval #93 Miloš Šulc (1:2)
05:30 Domácí zamkli hosty na jejich půlce a dusí je.
04:19 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 0:2
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #90 Matouš Neužil, asistoval #43 Antonín Semerád (0:2)
04:19 Protiútok 2na1 nebyl pro Kobylisy problém proměnit a odskakují tak do dvoubrankového vedení.
03:50 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 0:1
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #97 Patrik Pavézka, asistoval #28 Dominik Čejka (0:1)
03:50 Čejka nahodil balonek na branku a Pavézka na druhý pokus překonal Janúška.
03:11 Sándor zkoušel ohrozit branku hostů, ale branku bohužel pro domácí netrefil.
02:41 Paleček si připsal svůj první dnešní zákrok proti Hanušovi, Janúšek dnes zatím bez práce.
02:06 Starostka na Hrdličku, ten ale míjí prázdnou bránu.
00:59 Domácí zatím ještě nepustili Kobylisy k balonku.
00:01 Úvodní buly dnešního utkání vyhrávají domácí.