6:9
    Kryštof MINAŘÍK
    (Strnad)

Florbal TJ Kobylisy - ASK Orka Čelákovice 6:9
branky: 4. Lukáš Panenka, 14. Jan Hrdlička, 20. Matouš Neužil, 23. Ondřej Kočí, 44. David Mühlbach, 56. Matouš Neužil - 8. Ondřej Špalek, 17. Jakub Čáp, 30. Ondřej Tichý, 31. Ondřej Tichý, 32. Ondřej Špalek, 37. Vojtěch Strnad, 48. Ondřej Špalek, 59. Jakub Doutnáč, 60. Kryštof Minařík; rozhodčí: Luděk Franc - Václav Patera; vyloučení: 2:4 + Jakub Čáp TT + 5; využití: 2:1; diváků: 27; zásahy brankářů: Pavel Dundr 22 - Vojtěch Nockin 25; po třetinách: 3:2, 1:4, 2:3
60:02 Komentář trenéra domácích Ondřeje Kočího: 'Vše začíná přístupem hráčů k tréninkům a zápasům, naše tradiční slabina, výpadek v krátké části zápasu plus katastrofální přesilovka nás stály lepší výsledek. Gratulace soupeři a děkujeme divákům.'
60:01 Komentář trenéra hostů Šimona Zmátla: 'Perfektně odbojované utkání, nasazení o 100 % lepší než v minulém utkání, děkujeme soupeři za bojovný zápas a divákům.'
60:00 Střely na branku - domácí 11, hosté 11
59:08 GÓL ASK Orka Čelákovice! 6:9
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #28 Kryštof Minařík, asistoval #72 Vojtěch Strnad (6:9)
59:08 Devátá trefa Orky zřejmě definitivně rozhoduje
58:13 GÓL ASK Orka Čelákovice! 6:8
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #8 Jakub Doutnáč, asistoval #9 Ondřej Špalek (6:8)
58:13 Orce se podařilo dotlačit balonek do branky
57:20 Domácí se snaží o tlak, ale nějak chybí finální fáze
55:43 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 6:7
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #92 Matouš Neužil, asistoval #21 David Mühlbach (6:7)
55:40 Domácí využívají chybu v obraně hostů a snižují
54:10 Hra získává tempo
52:42 Orka se ubránila
50:42 Vyloučen hráč #8 Jakub Doutnáč družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za sekání
49:50 Signalizovaná výhoda pro domácí, hrají v šesti
48:35 Dundr výborně zasahuje
47:32 GÓL ASK Orka Čelákovice! 5:7
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #9 Ondřej Špalek, asistoval #89 Václav Kramel (5:7)
47:32 Po pětadvaceti vteřinách využito
47:07 Vyloučen hráč #43 Antonín Semerád družstva Florbal TJ Kobylisy na 2 minuty za nedovolené vrážení
46:16 Domácí se ubránili,i když v samém závěru oslabení cinkla tyčka
44:50 Na hřišti nám začíná trošku jiskřit
44:16 Vyloučen hráč #20 Dalibor Michálek družstva Florbal TJ Kobylisy na 2 minuty za hrubost
43:29 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 5:6
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #21 David Mühlbach, asistoval #14 Filip Janeba (5:6)
43:29 Nahození z půlky teď pro změnu končí v síti hostů
40:00 Střely na branku - domácí 18, hosté 16
39:10 Kočák vedle
37:00 Na hřišti dnes poprvé mladé pušky Čejda s Davidem Mühlbachem
36:47 GÓL ASK Orka Čelákovice! 4:6
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #72 Vojtěch Strnad, asistoval #32 Tomáš Beran (4:6)
36:47 Strnad se uvolňuje zpoza brány a bekhendem zavěšuje
35:50 Kramel trefuje tyč domácí svatyně
35:00 Dundr maskou
34:05 Teď po pěkné akci na každé straně
31:02 GÓL ASK Orka Čelákovice! 4:5
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #9 Ondřej Špalek, asistoval #27 Michal Kubík (4:5)
31:02 Při signalizované výhodě Orka vymetává domácí šibenici...
30:33 GÓL ASK Orka Čelákovice! 4:4
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #19 Ondřej Tichý, asistoval #3 Lukáš Zadák (4:4)
30:33 Tak tohle vyrovnání bylo hodně laciné, střela z dálky...
29:39 GÓL ASK Orka Čelákovice! 4:3
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #19 Ondřej Tichý z trestného střílení (4:3)
29:39 Hosté pojedou po Michálkově zákroku nájezd
28:20 Hezký zákrok Dundra
26:51 Orka se ubránila
25:30 Nockin bravurně zlikvidoval Semerádovu tutovku
24:51 Vyloučen hráč #72 Vojtěch Strnad družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za nedovolené vrážení
23:35 Hosté v plném počtu
22:46 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 4:2
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #3 Ondřej Kočí, asistoval #43 Antonín Semerád (4:2)
22:46 Semerádovu střelu dotlačil do branky Kočák
20:30 Více než tříminutová přesilovka domácích na začátku druhé třetiny
20:00 Střely na bránu po vypjatém závěru první třetiny, kdy byli hosté potrestáni za chybu v zápise - domácí 12, hosté 14
19:59 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 3:2
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #92 Matouš Neužil, asistoval #43 Antonín Semerád (3:2)
18:35 Vyloučen hráč #17 Jakub Čáp družstva ASK Orka Čelákovice na 5 minuty za neuvedení v sestavě
18:35 Vyloučen hráč #17 Jakub Čáp družstva ASK Orka Čelákovice do konce utkání - technický trest
16:23 Jakub Čáp, střelec vyrovnávacího gólu Orky, není na soupisce... Rozhodčí situaci řeší
16:22 GÓL ASK Orka Čelákovice! 2:2
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #17 Jakub Čáp bez asistence (2:2)
16:22 Kobyliská klasika - inkasují branku při vlastní přesilovce...
15:47 Dvojnásobná výhoda bez využití
13:47 Vyloučen hráč #72 Vojtěch Strnad družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za bránění ve hře
13:31 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 2:1
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #16 Jan Hrdlička, asistoval #14 Filip Janeba (2:1)
03:46 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 1:0
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #47 Lukáš Panenka, asistoval #16 Jan Hrdlička (1:0)
03:46 A teď Pany z otočky luxusně zavěšuje!
03:25 A teď znovu!
03:03 Dundr kryje samostatný únik hostů
02:25 Domácí gólman vyráží maskou
00:01 Hned standardka, Kočák do Nockina a Semerád nad
00:00 Pěkný mrazivý podvečer z kobyliské Šatna areny, kde dnes domácí vyzvou čelákovickou Orku