8:6
    David PODHRÁSKÝ
    (Schubert)

Wizards DDM Praha 10 - FAT PIPE Traverza Mukařov 8:6
branky: 9. Jan Heller, 20. Martin Lazárek, 25. Jiří Šrámek, 33. František Kosař, 39. Martin Lazárek, 40. Jakub Novák, 49. Ondřej Policar, 60. Jakub Novák - 1. Radim Fořt, 42. Jan Pudich, 43. Radim Fořt, 44. Karel Svatoš, 50. Jan Pudich, 60. David Podhráský; rozhodčí: Jan Knap - Martin Kněžík; vyloučení: 4 + Jan Blažek OS:2; využití: 2:0; diváků: 35; zásahy brankářů: Lukáš Vávra 30 - Karel Mrkos 20; po třetinách: 2:1, 4:0, 2:5
60:00 Střely celkem: Wizards 27, Traverza 36
60:00 Střely ve třetí třetině: Wizards 5, Traverza 18
60:00 Komentář vedoucího domácích Romana Urbance: První dvě třetiny jsme hráli odpovědně a využívali chyby soupeře, bohužel jako obvykle během dvou minut dostaneme čtyři branky a děláme z toho drama. Traverza však nebyl lehký soupeř a je to snad obrat k lepšímu. Děkujeme soupeři, divákům a pořadatelům za utkání
60:00 Komentář trenéra hostů Tadeáše Drahoráda: První dvě třetiny jsme byli trapní a zasloužili bychom nafackovat, zlepšení výkon ve třetí třetině nemůže být omluvou
59:44 GÓL FAT PIPE Traverza Mukařov! 8:6
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil #95 David Podhráský, asistoval #34 Walter Schubert (8:6)
59:30 GÓL Wizards DDM Praha 10! 8:5
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil #17 Jakub Novák, asistoval #22 Martin Lazárek (8:5)
54:56 Hosté zle ždímají domácí a hrají neustále z balonkem na útočné půlce
54:17 Podhráský trefuje balonek na úrovni pasu a domácí mají rozehrávku ve vlastní brankovišti
53:57 Heller si hraje s ohněm, nyní unikl trestu za sekání o vlásek
51:20 Vávra svými zákroky drží dobrý výsledek pro domácí barvy, naposled vychytal Heřmanského
49:46 GÓL FAT PIPE Traverza Mukařov! 7:5
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil #55 Jan Pudich, asistoval #7 Petr Heřmanský (7:5)
49:46 Pudichovu střelu si srazil do brány Blažek
48:25 GÓL Wizards DDM Praha 10! 7:4
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil #44 Ondřej Policar, asistoval #28 David Bouda (7:4)
48:25 Klasická branka alá Ondřej Policar, nejdřív obránce poslaný na párek a pak lobík do růžku
47:32 Vadínského střela 'dvacet nad led! nadělala problémy
47:16 Na hřišti se začínají objevovat emoce a hlavně negativní
46:47 Vyloučen hráč #22 Martin Lazárek družstva Wizards DDM Praha 10 na 2 minuty za blokování florbalky
46:25 Kulík skoro vstřelil branku 'z půlky'
45:24 Novák vypadá nespokojen s verdiktem sudím
43:50 GÓL FAT PIPE Traverza Mukařov! 6:4
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil #21 Karel Svatoš, asistoval #11 Tomáš Sláma (6:4)
43:50 Další rychlý branka z hole Traverzy nyní se trefuje Svatoš
42:17 GÓL FAT PIPE Traverza Mukařov! 6:3
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil #24 Radim Fořt, asistoval #11 Tomáš Sláma (6:3)
42:17 Radim Fort přidává další branku a vykřesává jiskřičku naděje
41:12 GÓL FAT PIPE Traverza Mukařov! 6:2
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil #55 Jan Pudich, asistoval #5 Tadeáš Drahorád (6:2)
41:12 Pudich natáhl od mantinelu a střela konči těsně u vzdálenější tyče, Bohužel z vnitřní strany a snižuje
40:00 Střely druhá třetina: Wizards 13, Traverza 9
39:46 GÓL Wizards DDM Praha 10! 6:1
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil #17 Jakub Novák, asistoval #56 Jiří Šrámek (6:1)
38:20 GÓL Wizards DDM Praha 10! 5:1
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil #22 Martin Lazárek, asistoval #56 Jiří Šrámek (5:1)
38:20 Lazárek z první trefuje na bližší tyč a raduje se z dalšího zářezu na pažbě
37:40 Stádník se protáhl až ke střele, ale neprosadil se
36:34 Kosař se neprosadil svou střelou z výběhu
34:57 Fořt svou střelou nadělal Vávrovi problémy
32:48 Trestné střílení družstva FAT PIPE Traverza Mukařov neproměnil #7 Petr Heřmanský.
32:48 Heřmanský nevymíchal Vávru a svoje trestné střílení neproměnil
32:21 GÓL Wizards DDM Praha 10! 4:1
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil #38 František Kosař, asistoval #3 Daniel Šulc (4:1)
29:46 Heřmanský se diví, ale rukou si pomohl a rozehrávku mají Wizards
27:58 Blažek se konečně vrací z trestné lavice
26:52 Hostující Otto netrefuje odkrytou branku
26:06 Krob svou střelou protáhl Mrkose
24:47 GÓL Wizards DDM Praha 10! 3:1
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil #56 Jiří Šrámek z trestného střílení (3:1)
24:47 Šrámek z trestného střílení nedává Mrkosovi šanci a navyšuje náskok
24:38 Hostující Otto svou střelu nevměstnal mezi tři tyče
22:55 Zoth nepřesnou rozehrávkou nabídl pološanci Traverze, ale nic z ní není
20:55 Druhá třetina začíná náporem domácích
20:00 Střely první třetina: Wizards 9, Traverza 9
19:57 GÓL Wizards DDM Praha 10! 2:1
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil #22 Martin Lazárek, asistoval #94 Jindřich Zoth (2:1)
19:57 Poslední střela této třetiny, Lazárek trefuje 'granát na přední' a využívá přesilovku
19:36 Ze standartky trefuje Novák pouze zeď
18:44 Vyloučen hráč #27 Jan Vadinský družstva FAT PIPE Traverza Mukařov na 2 minuty za bránění ve hře
16:58 Dobrá střela Kroba pro křižné nahrávce, ale nevešla se do zařízení
15:18 Obě přesilovky přinesly tlak, ale žádnou vážnější střelu
12:27 Vyloučen hráč #41 Jan Blažek družstva Wizards DDM Praha 10 - osobní trest
12:27 Vyloučen hráč #41 Jan Blažek družstva Wizards DDM Praha 10 na 2 minuty za nesportovní chování
12:19 Blažek neudržel nervy a odkopl hůl soupeře a pak to ještě doprovodil slovním nesouhlasem a odpočine si maximálně 14 minut
10:31 Přesilovka pro hosty, Traverza dobře kombinuje a nepouští domácí k míčku
10:01 Vyloučen hráč #10 Ivo Harák družstva Wizards DDM Praha 10 na 2 minuty za sekání
08:43 GÓL Wizards DDM Praha 10! 1:1
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil #23 Jan Heller, asistoval #56 Jiří Šrámek (1:1)
08:43 Šrámkovu střelu doráží Heller a využívá přesilovku
07:45 Vyloučen hráč #13 Jan Fiala družstva FAT PIPE Traverza Mukařov na 2 minuty za nesportovní chování
06:30 Hra se uklidnila a uspořádala
04:19 První dobrá střela od domácích, Krob natáhl od půlky a protáhl Mrkose
03:57 Wizards zatím pouze brání
00:04 GÓL FAT PIPE Traverza Mukařov! 0:1
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil #24 Radim Fořt bez asistence (0:1)
00:04 Diváci si ještě nestihli sednout na svá sedadla a Radim Fořt se raduje z branky, v podstatě přímo z buly