4:2
    Tomáš POUSKA
    (Světlý)

FAT PIPE FLORBAL CHODOV C - Fbk Buldoci Radotín B 4:2
branky: 25. Lukáš Martínek, 29. Ondřej Turek, 31. Ondřej Turek, 36. Tomáš Pouska - 17. Vojtěch Vašák, 17. Marek Střída; rozhodčí: Petr Kubuš - Tomáš Badin; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Lukáš Pouska ? - Lukáš Vomáčka ?; po třetinách: 0:0, 0:2, 4:0
36:00 Ukončení 3. části
35:27 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV C! 4:2
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV C vstřelil #92 Tomáš Pouska, asistoval #91 Josef Světlý (4:2)
35:20 Závěrečný nápoj Buldoků se stupňuje.
35:10 Power play, Buldoci v 6.
34:50 Přesilovka bez využití, prakticky bez šancí.
33:32 Timeout FAT PIPE FLORBAL CHODOV C
33:04 Nervozní přesilovka.
32:42 Vyloučen hráč #10 Josef Rožnovský družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV C na 2 minuty za sekání
32:06 Hra nabrala na nervozitě. Obě mužstva se snaží o vstřelení branky.
30:40 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV C! 3:2
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV C vstřelil #16 Ondřej Turek, asistoval #10 Josef Rožnovský (3:2)
30:10 Obrat dokonán, Chodov se ujímá vedení.
28:32 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV C! 2:2
28:32 Zápas je srovnán, po neuvěřitelném nátlaku a obléhání branky Chodov srovnává. Dojde k otočení vývoje zápasu? To prozradí další minuty.
27:00 Toto utkání sleduje 9 mužů a 5 žen, vysoká návštěva.
26:43 Ale teď proběhla 1000 % šance Chodova, kterou však nevyužli.
24:46 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV C! 1:2
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV C vstřelil #9 Lukáš Martínek, asistoval #91 Josef Světlý (1:2)
24:46 I přes protesty hostujícího kapitána domácí střílí kontaktní gól.
24:00 Zahájení 3. části
24:00 Ukončení 2. části
23:19 Pěkná jedovatá střela Chodova, opět bez úspěchu. Bohužel další zápas bez gólů :-(
21:14 Hráč Chodova poslal Buldoka zákrokem přes manitinel, rozhodčí mlčí.
16:56 GÓL Fbk Buldoci Radotín B! 0:2
Branku družstva Fbk Buldoci Radotín B vstřelil #22 Marek Střída, asistoval #32 Vojtěch Juran (0:2)
16:56 Obránce namazal hráči Buldoků do jasné příležitosti, kterou s chladnou hlavou využil.
16:39 GÓL Fbk Buldoci Radotín B! 0:1
Branku družstva Fbk Buldoci Radotín B vstřelil #33 Vojtěch Vašák, asistoval #71 Filip Lukeš (0:1)
16:39 A nyní již využitý zmatek před brankou Chodova.
16:20 Žrďka za brankářem Chodova.
15:10 Z následného protiútoku Buldoci zaútočili, zakončila akci pěknou střelou, bez využití.
14:35 Chybná rozehrávka kapitána Buldoků vedoucí k brejku Chodova 3 na 1, ale bez využití.
12:02 Po dvou vteřinách přerušení po nevynuceném vyhození kotouče ze strany Buldoků.
12:00 Zahájení 2. části
12:00 Ukončení 1. části
10:50 Krásný zákrok brankáře Radotína proti střele Chodova.
08:10 Buldoci 100 % šance bez využití.
05:30 Po úvodním oťukávání začínají na obou stranách přibývat lehké šance.
02:30 Hra se přelévá ze strany na stranu.
00:01 Hra začala zostra.