4:3
    Monika NETUŠILOVÁ
    (Vytrhlíková)

SK BIVOJKY LITVÍNOV - K1 Florbal Židenice 4:3
branky: 12. Veronika Kundertová, 31. Veronika Kundertová, 56. Laura Vytrhlíková, 60. Monika Netušilová - 28. Tereza Chládková, 36. Vendula Dvořáková, 51. Eliška Machalová; rozhodčí: Pavel Váňa - Ondřej Hrubý; vyloučení: 1:2; využití: 1:1; diváků: 31; zásahy brankářů: Tereza Kotlanová 19 - Michaela Malinová 21; po třetinách: 1:0, 1:2, 2:1
60:02 Komentář domácích (p. Vadim Všetula): Tři zápasy po sobě a 8 bodů. Přirovnal bych to zázraku na ledě a výhře nad slavnou sbornou. Bylo tak moc vidět, že není, kde brát, ale my jsme tu trochu síly někde našli.Vteřina před koncem ? Jako fakt? Štípni mě. Díky za úžasné tři dny ..jste borkyně.
60:01 Komentář hostí (p. Zdeněk Frank): Mnohem lepší zápas než včera, náš pomalejší rozjezd v polovině utkání jsme se začali nadechovat k ještě lepšímu výkonu, bohužel v polovině třetí třetiny jsme přestali hrát a moment vteřinu před koncem snad nemá ani cenu komentovat, holky musím pochválit za bojovnost a statečnost a doufám, že tato neštastná prohra přebolí, děkujeme soupeři za zápas.
60:00 Střely po třetí třetině Bivoj 9, Židenice 6.
59:59 GÓL SK BIVOJKY LITVÍNOV! 4:3
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil #68 Monika Netušilová, asistoval #77 Laura Vytrhlíková (4:3)
59:30 Laura Vytrhlíková minula branku.
59:03 Timeout SK BIVOJKY LITVÍNOV
58:21 Vyloučen hráč #29 Jasmína Sertová družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za vysoká florbalka
57:40 Zimolová minula branku.
56:49 Vytrhlíková minula branku.
55:41 GÓL SK BIVOJKY LITVÍNOV! 3:3
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil #77 Laura Vytrhlíková, asistoval #11 Veronika Kundertová (3:3)
54:00 Laura Vytrhlíková vyslala střelu na branku, ale střela byla zblokována.
51:58 Rumlová zkoušela prostřelit brankařku hostích,ale marně.
51:20 Laura Vytrhlíková minula branku.
50:35 GÓL K1 Florbal Židenice! 2:3
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #26 Eliška Machalová, asistoval #20 Markéta Sedláčková (2:3)
50:13 Vyloučen hráč #78 Tereza Šalátová družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV na 2 minuty za nesportovní chování
48:00 Hamplová Gabriela vyslala skákavou střelu, ale mimo branky.
45:32 Laura Vytrhlíková opět zkoušela prostřelit brankařku hostích, ale marně.
43:47 Tereza Kotlanová vykryla střelu hostích.
42:15 Monika Netušilová zkoušela prostřelit brankařku hostích od půlky, ale marně
40:01 Úvodní buly opět pro Židenice.
40:00 Střely po druhé třetině Židenice 9, Litvínov 8.
39:25 Veronice Kundertové se po samostatném úniku střela nepovedla.
37:49 Monika Netušilová zkoušela míček dopravit do branky po zemi, ale marně.
35:54 GÓL K1 Florbal Židenice! 2:2
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #93 Vendula Dvořáková, asistoval #10 Tereza Hamzová (2:2)
34:55 Karolína Slavíková trefila brankařku hostích do těla.
33:20 Vyloučen hráč #20 Markéta Sedláčková družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za sekání
33:03 Laura Vytrhlíková minula branku.
31:10 Zimolová Monika minula branku.
30:00 GÓL SK BIVOJKY LITVÍNOV! 2:1
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil #11 Veronika Kundertová, asistoval #88 Kristýna Střihavková (2:1)
29:25 Monika Netušilová minula branku.
27:15 GÓL K1 Florbal Židenice! 1:1
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #33 Tereza Chládková, asistoval #21 Iveta Špičáková (1:1)
26:53 Tereze Hamzové se nepovedla střela do odkryté branky.
24:50 Anna Rumlová minula branku.
22:54 Špičáková zkoušela prostřelit brankařku domácích, ale Tereza Kotlanová byla připravená.
20:57 Další z několika faulů na stejném místě.
20:20 Trestné střílení družstva K1 Florbal Židenice neproměnil #21 Iveta Špičáková.
20:01 úvodní bule pro Židenice.
20:00 Střely po první třetině Bivoj 8, Židenice 7.
19:18 Leona Tancošová výborně zabránila protiútoku hostích.
18:05 Karolína Slavíková opět zkoušela prostřelit brankařku hostích, ale marně.
17:08 Tereza Kotlanová vykryla střelu maskou.
16:21 Karolína Slavíková minula branku.
15:00 Laura Vytrhlíková opět zkoušela brankařku hostích prostřelit, ale neúspěšně.
13:34 Veronika Kundertová vystřelila vysoko nad branku.
11:06 GÓL SK BIVOJKY LITVÍNOV! 1:0
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil #11 Veronika Kundertová bez asistence (1:0)
08:49 Brankařka domácích propustila střelu mezi nohy, ale míček se za čáru nedostal.
06:57 Tereza Šalátová střílela, ale brankařka hostích opět připravena.
06:40 Veronika Kundertová dnes valí.
03:35 Leona Tancošová zkusila dát branku, ale brankařka byla opět připravena.
01:50 Vytrhlíková Laura opět zkoušela prostřelit brankařku hostích, ale marně.
00:13 Veronika Kundertová poprvé prověřila brankařku hostích, ale brankařka byla připravena.