• 59 58:46
    5:9
    (Jasanová)

FBC Liberec - Florbal Ústí 5:9
branky: 1. Markéta Lenfeldová, 38. Lea Veselská, 52. Karolína Nováková, 53. Klára Hanzelínová, 54. Pavla Bárková - 8. Nella Marešová, 9. Berenika Vrzalová, 16. Eliška Poláková, 27. Adéla Kubíková, 45. Klára Mečířová, 49. Natálie Neumanová, 55. Adéla Kubíková, 58. Klára Mečířová, 59. Nella Marešová; rozhodčí: Jakub Mauer - Tadeáš Sidenberg; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 28; zásahy brankářů: Alžběta Hánová 26 - Aneta Linhartová 29; po třetinách: 1:3, 1:1, 3:5
60:01 Komentář trenéra domácích Petra Nováka: Nevyhnuli jsme se slabším chvilkám, vlažná první třetina. Na konci už jsme hráli buď a nebo, ale nedotáhli jsme to. Holky zápas odmakaly, ale dnes to na lepší výsledek nestačilo. Gratulujeme soupeřkám a přejeme bezproblémovou cestu domů.
60:00 Komentář trenéra hostí Michala Wildhabera: Dnes dobrá práce od všech hráček. Pracujeme dále na důležitých věcech. Neskutečný výkon gólmanky. Děkuji soupeři za utkání a těším se na sáňkovanou zpátky do Ústí.
59:59 Střely domácích 12, hosté 11.
59:20 Ábrtová střílí, brankářka je na místě včas.
58:46 GÓL Florbal Ústí! 5:9
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #77 Nella Marešová, asistoval #9 Klára Jasanová (5:9)
57:57 Liberec hraje bez brankaře.
57:23 GÓL Florbal Ústí! 5:8
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #33 Klára Mečířová, asistoval #5 Eliška Poláková (5:8)
56:02 Nováková se snaží u mantinelu, rozehráváme, brankářka domácích hráčky nabádá, ať se 'hýbou'.
54:57 GÓL Florbal Ústí! 5:7
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #27 Adéla Kubíková, asistoval #33 Klára Mečířová (5:7)
54:20 Lenfeldovou poslali k zemi., leží, ale usmívá se. Máme více ze hry.
53:24 GÓL FBC Liberec! 5:6
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #40 Pavla Bárková bez asistence (5:6)
53:24 Bárková super, drží míč a střílí.
52:26 GÓL FBC Liberec! 4:6
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #26 Klára Hanzelínová, asistoval #40 Pavla Bárková (4:6)
52:01 Faul na Lenfeldovou, která vyvezla míč přes celé hřiště.
51:45 Tečovaný míč hostí téměř 'lízl' strop haly.
51:03 GÓL FBC Liberec! 3:6
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #74 Karolína Nováková bez asistence (3:6)
49:52 Lenfeldová, Bárková a gól není. Holky tlačí, jen tak dále.
49:23 Na střely je tato třetina vyrovnaná, na góly ne.
48:42 GÓL Florbal Ústí! 2:6
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #87 Natálie Neumanová, asistoval #9 Klára Jasanová (2:6)
46:45 Tlačíme, střílíme, chce to více přesnosti i v přihrávkách.
45:35 Opět Bárková, Nováková, gól není.
44:40 První střela na bránu a gól hostů.
44:17 GÓL Florbal Ústí! 2:5
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #33 Klára Mečířová, asistoval #12 Eliška Vrzalová (2:5)
43:25 Na střely výrazně lepší Liberec. Liberec má tradičně slabší třetinu, nyní se snaží a střílí, co to jde. Holky fandíme.
42:21 Bárková opět v šanci, tyčka zacinkala, všichni už to tam viděli. Škoda.
40:45 Ohromná šance Bárkové hned v úvodu, skóre se nemění.
39:59 Střely domácí 16, hosté 11.
39:01 Veselská nádherně blokuje střelu, domácí to nevzdávají, zranění fandí. Liberec tlačí, diváci tleskají a radí. Trenérů je tady dost.
37:11 GÓL FBC Liberec! 2:4
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #15 Lea Veselská, asistoval #16 Kristýna Rondošová (2:4)
36:02 FBC vede na třely, ale brána hostů je chráněna velmi dobře.
35:11 Nováková v další vynikající šanci, ale brankářka hostí opět chytá.
34:22 Souboj u domácí branky a u mantinelu, hraje se tvrdě.
32:01 Domácí trenér se chytá za hlavu, přihrávka Rondošové na Novákovou a gól to nebyl.
31:33 Domácí si berou oddechový čas.
30:59 Timeout FBC Liberec
29:01 Nováková běžela sama na brankařku, ale neústěšně, Hráčky FBC se snaží více a více.
27:01 Hanzelnová neúspěšná, brankářka chytá.
26:34 GÓL Florbal Ústí! 1:4
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #27 Adéla Kubíková, asistoval #3 Lucie Špírková (1:4)
24:12 Výjezd hostů přes celé hřiště, ale Hánová úspěšná.
23:22 Liberec přidal výrazně ve střelbě, hraje se útočněji.
22:48 Abrtová nepřesně rozehrála, ale hosté toho nevyužili.
21:16 Liberec útočí, šel do sebe, trenéři o přestávce radili, je to vidět, holky se snaží.
20:20 Přerušení ihned na začátku, Valešová je zraněná, je na střídačce.
19:59 Střely na branku: domácí 6, hosté 13
18:27 Nováková střílí na bránu, zraněná Valešová, chování hráčky Ústí za bránou vyústilo v ošetření Valešové.
18:01 Liberec se silově dostal na polovinu Ústí, ale na střelu to nebylo.
15:27 GÓL Florbal Ústí! 1:3
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #5 Eliška Poláková bez asistence (1:3)
13:48 Hra se uklidnila. Je méně střel a šancí.
10:22 Valešové střela byla zblokována vysoko nad.
09:22 Ústí má více střel než FBC.
08:50 GÓL Florbal Ústí! 1:2
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #44 Berenika Vrzalová bez asistence (1:2)
08:30 Rondošová skoro zavěsila, obrovská šance.
07:29 Střela Novákové byla zblokována.
07:27 GÓL Florbal Ústí! 1:1
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #77 Nella Marešová, asistoval #10 Vendula Štolbová (1:1)
07:11 Ústí napadá hráčky FBC, snaží se vyrovnat.. Faul na Novákovou.
06:04 Ústí hraje v útočném pásmu, zatím střílí neúspěšně. Hánová chytá 100% šanci.
05:01 Hra se vyrovnává, tempo vysoké.
04:42 Štolbová strká, pískán faul na Lenfeldovou.
04:14 Veselská střílí vysoko nad.
03:20 Štolbová poslala nebezpečnou střelu, Hánová vyráží, brankářka drží tým FBC.
02:40 Po sporném míčku je buly na polovině.
02:00 Ústí trefuje tyč, holky hrají v tempu.
01:24 Liberec má více ze hry, střílí, holky hrají super. Ústí kombinuje na své půlce.
00:18 GÓL FBC Liberec! 1:0
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #31 Markéta Lenfeldová, asistoval #9 Markéta Valešová (1:0)
00:00 Buly zápasu vyhrál tým domácích.