2

6.

série

VŠO FLORBAL CHODOV - Ivanti Tigers Jižní Město 7:6pn
branky: 4. Markéta Svačinová, 7. Karolína Kellovská, 11. Barbora Klinerová, 30. Barbora Klinerová, 36. Kristína Belicová, 52. Markéta Svačinová, N Monika Škorpová - 18. Lucie Řezáčová, 20. Vendula Beránková, 22. Kateřina Kovaříková, 22. Barbora Špačková, 38. Lucie Řezáčová, 39. Kateřina Kovaříková; rozhodčí: Jan Šubrt - Jan Paleček; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; diváků: 85; zásahy brankářů: Terezie Květoňová 32 - Lucie Špačková 27; po třetinách: 3:2, 2:4, 1:0, 0:0
Ukončena trestná střílení
6 Nájezd na branku provedl z družstva Ivanti Tigers Jižní Město hráč #22 Petra Šebestová , ale gól nevstřelil.
6 Nájezd na branku provedl z družstva VŠO FLORBAL CHODOV hráč #32 Monika Škorpová a vstřelil rozhodující gól (7:6).
5 Nájezd na branku provedl z družstva Ivanti Tigers Jižní Město hráč #15 Vendula Beránková , ale gól nevstřelil.
5 Nájezd na branku provedl z družstva VŠO FLORBAL CHODOV hráč #33 Kristýna Lechnerová , ale gól nevstřelil.
4 Nájezd na branku provedl z družstva Ivanti Tigers Jižní Město hráč #70 Lucie Řezáčová a vstřelil gól.
4 Nájezd na branku provedl z družstva VŠO FLORBAL CHODOV hráč #77 Karolína Kellovská a vstřelil gól.
3 Nájezd na branku provedl z družstva VŠO FLORBAL CHODOV hráč #32 Monika Škorpová a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva VŠO FLORBAL CHODOV hráč #77 Karolína Kellovská , ale gól nevstřelil.
65:00 Zahájena trestná střílení
65:00 Komentář trenéra hostí (Steinbachová): Opět jsme prospaly první třetinu a to nás dnes stálo více bodů. Poté zlepšený výkon a dohrané utkání na morálku, dva těžké zápasy za víkend se na nás podepsaly. Díky soupeři za kvalitní utkání.
65:00 Komentář trenérky domácích (Hofmanová): Na tyhle zápasy se obvykle velmi těšíme, ale dnes jsem díky nemocím a dalším absencím měla trochu obavy, jak vše zvládneme.Musím holky pochválit, hrály na hraně možného,soupeř také předváděl pěkné kousky. Díky za zápas.
65:00 počet střel v prodloužení: 6:5
65:00 Ukončení prodloužení
68:37 Timeout Ivanti Tigers Jižní Město
64:22 Týmy se střídají v držení míče na vlastní polovině
62:35 Belicová doráží a dává gol, avšak rozhodčí správně ukázal, že se jednalo o vysokou hůl
51:43 GÓL VŠO FLORBAL CHODOV! 6:6
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil #41 Markéta Svačinová bez asistence (6:6)
51:43 Svačinová se naštvala, prošla celé hřiště a kolem bloku vyrovnává
49:43 Rychlost zápasu se pomalu snižuje
48:36 Chodov tlačí čas a proto teď vidíme hodně nepřesností
43:50 Chodov se snaží tlačit, ale zatím to k ničemu nevede
42:18 Znovu začíá tlak Tigers
40:12 Hosté hned z první šance zahrozily a golmanka musela předvést pěkný zákrok
40:01 První buly 3.třetiny vyhrály hosté
39:59 Střely v 2.třetině: Chodov-8,Tigers-16
39:56 Belicová v breaku, ale nevyřešila ho tak jak asi chtěla
38:22 GÓL Ivanti Tigers Jižní Město! 5:6
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil #42 Kateřina Kovaříková, asistoval #22 Petra Šebestová (5:6)
38:22 A znova se dorážkou prosazuje Kovaříková
37:33 GÓL Ivanti Tigers Jižní Město! 5:5
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil #70 Lucie Řezáčová, asistoval #15 Vendula Beránková (5:5)
37:33 Dorážkou se prosazuje Řezáčová
36:48 Chaloupková trefena na brankovišti, ale balon se od ní nedostal do brány
35:32 GÓL VŠO FLORBAL CHODOV! 5:4
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil #71 Kristína Belicová bez asistence (5:4)
29:36 GÓL VŠO FLORBAL CHODOV! 4:4
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil #87 Barbora Klinerová, asistoval #41 Markéta Svačinová (4:4)
21:28 GÓL Ivanti Tigers Jižní Město! 3:4
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil #97 Barbora Špačková bez asistence (3:4)
21:28 Hosté otáčejí vývoj utkání
21:23 GÓL Ivanti Tigers Jižní Město! 3:3
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil #42 Kateřina Kovaříková, asistoval #15 Vendula Beránková (3:3)
20:25 Šebestová míjí bránu domácích
20:01 Domácí začínají ve čtyřech
19:59 Střely v první třetině: Chodov-11, Tigers-9
19:58 Hosté už další střelu nestihnou
19:21 Vyloučen hráč #87 Barbora Klinerová družstva VŠO FLORBAL CHODOV na 2 minuty za špatné střídání
19:04 GÓL Ivanti Tigers Jižní Město! 3:2
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil #15 Vendula Beránková, asistoval #53 Anna Marešová (3:2)
19:04 Beránková výběhem snižuje
17:04 GÓL Ivanti Tigers Jižní Město! 3:1
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil #70 Lucie Řezáčová, asistoval #44 Eliška Chudá (3:1)
17:04 Řezáčová střelou od mantinelu do protipohybu golmanky
16:57 Květoňová vyráží maskou
16:30 Hosté si teď zahrají přesilovku
15:49 Vyloučen hráč #77 Karolína Kellovská družstva VŠO FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání
15:20 Chodov se nedokáže dostat do tlaku
14:18 Vyloučen hráč #85 Barbora Havlíčková družstva Ivanti Tigers Jižní Město na 2 minuty za špatné střídání
14:05 Hosté se teď nedokákáží dostat z tlaku
10:17 GÓL VŠO FLORBAL CHODOV! 3:0
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil #87 Barbora Klinerová, asistoval #96 Anna Fricová (3:0)
10:17 Fricová žabičkou před bránu na Klinerovou a ta se nemýlila
09:45 Hosté zatím pouze mimo branku domácích
07:30 Lechnerová už po několikáté vyhrála osobní souboj
06:05 GÓL VŠO FLORBAL CHODOV! 2:0
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil #77 Karolína Kellovská, asistoval #35 Hana Chaloupková (2:0)
06:05 Kellovská proběhla přes celé velké brankoviště a zakončila nad ležící golmanku
05:10 Havlíčková vybojovala na středu hřiště, ale nestihla zakončit, tak nabídla střelu obránkyni
04:42 Domácí se ubránily tlaku hostů a můžou v poklidu vystřídat
03:32 GÓL VŠO FLORBAL CHODOV! 1:0
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil #41 Markéta Svačinová, asistoval #13 Kristýna Kellovská (1:0)
03:32 Střel Svačinové od půlicí čáry zapadla do horního rohu brány
01:56 Právě jsme viděli první střelu utkání a to na straně domácích
01:12 Ivanti teď kombinují na útočné půlce
00:48 První šanci měly domácí
00:10 Poprvé u balónu také hosté
00:01 První buly zápasu vyhrály domácí
00:00 Dobrý den vítejte na zápase 1.ligy juniorek, kde se dnes střetne VŠO Florbal chodov proti Ivanti Tigers Jižní Město