• 60 59:19
    2:10
    ()

SK BIVOJKY LITVÍNOV - 1. SC TEMPISH Vítkovice 2:10
branky: 14. Karolína Slavíková, 29. Monika Netušilová - 1. Alexandra Glasová, 6. Michaela Kubečková, 10. Dominika Buczek, 12. Nikola Liberdová, 18. Viktorie Martináková, 20. Nikola Liberdová, 23. Lucie Fleišerová, 32. Viktorie Martináková, 38. Michaela Kubečková, 60. Viktorie Martináková; rozhodčí: Klára Svobodová - Eliška Šidlochová; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; diváků: 31; zásahy brankářů: Tereza Soukupová 9, Michal Pech 18 - Simona Pytlíková 12, Viktorie Karasová 7; po třetinách: 1:6, 1:3, 0:1
60:00 Komentář trenéra Vítkovic pana Patrika Kubečky: Zápasy v Litvínově jsou vždy zajímavé. V první třetině jsme si naštěstí udělali dostatečný náskok, poté nám odešla produktivita Hráčku utkání vybrali pořadatelé stejně, jako bychom vybrali my. Slovíčka nemohu komentovat, nedonesla se k mým uším.
60:00 Komentář Litvínova pana Vadima Všetuly: První třetina byla přímo zabijačkovými hody. I prejt a bůček tu byl.Jsem rád, že jsme si poté opět přivykli na tempo a hru soupeře. Vítkovice předvedli velkou kvalitu a předčily všechny švédské týmy na Gothii, ovšem dnes jsme poprvé s Vítkem zažili i jiné věci. Rozmohli se nám tu nevhodná slovíčka, ale od nás to nemají. Nevadí zkušenost. Hezkou cestu a díky našim holkám za bojovnost. Míru zdar.
59:19 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 2:10
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #75 Viktorie Martináková bez asistence (2:10)
57:55 Monika Netušilová byla blízko k brance, ale branku nedala.
51:30 Hyršová netrefila míček z nahrávky.
46:20 Tereza Pechová zaznamenala pěkný zákrok.
43:23 Vyloučen hráč #69 Dominika Buczek družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za nedovolené vrážení
40:00 Střídání brankáře. Nový brankář #9 Viktorie Karasová družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice
40:00 Střely ve druhé třetině Litvínov 6, Vítkovice 12
39:10 Sára Šulcová zakopla o čáru.
37:45 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 2:9
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #4 Michaela Kubečková, asistoval #69 Dominika Buczek (2:9)
37:00 Slavíková znovu nedala branku.
35:15 Slavíková vystřelila, ale branku nedala.
34:50 Hyršová minula odkrytou branku.
33:26 Vyloučen hráč #48 Andrea Sára Šulcová družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV na 2 minuty za nedovolené vrážení
31:38 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 2:8
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #75 Viktorie Martináková, asistoval #50 Vlaďka Maděrová (2:8)
30:13 Hlavní pořadatel stále rovná mantinely oba dva týmy hrají tvrdě.
29:02 Hurníková Natálie přestřelila branku.
28:44 GÓL SK BIVOJKY LITVÍNOV! 2:7
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil #68 Monika Netušilová, asistoval #88 Kristýna Střihavková (2:7)
26:15 Kubečková Michaela střelila míček vysoko nad branku.
23:20 Tereza Šalátová vystřelila na branku, ale brankařka hostujících střelu vykryla.
22:06 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 1:7
Vlastní branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil #66 Lucie Fleišerová (1:7)
20:00 Střídání brankáře. Nový brankář #50 Michal Pech družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV
20:00 Střely po první třetině: Vítkovice 15, Litvínov 8
19:07 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 1:6
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #32 Nikola Liberdová, asistoval #50 Vlaďka Maděrová (1:6)
17:55 Vyloučen hráč #88 Kristýna Střihavková družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV na 2 minuty za hra rukou
17:52 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 1:5
17:27 Soukupová podržela tým svým zákrokem.
16:07 Laura Vytrhlíková vystřelila od půlky, ale branku nedala.
13:18 GÓL SK BIVOJKY LITVÍNOV! 1:4
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil #33 Karolína Slavíková, asistoval #77 Laura Vytrhlíková (1:4)
11:41 Rozhodčí branku neuznali z důvodu kopnutí nohou.
11:12 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 0:4
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #32 Nikola Liberdová, asistoval #20 Kristýna Chaloupková (0:4)
10:18 Laura Vytrhlíková vystřelila, ale branku nedala.
10:10 Bivoj toho stále moc nepředvedl.
09:42 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 0:3
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #69 Dominika Buczek, asistoval #55 Denisa Hyršová (0:3)
07:18 Vytrhlíková střílela a Slavíková dorážela, ale ani jedna branku nedala.
06:02 Bivoj se dlouho nedostal ke střele.
05:21 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 0:2
04:01 Šulcové Andree se nepovedla rozehrávka a střelila míček přes mantinel.
02:35 Michaela Poštová zablokovala střelu hostujících.
00:24 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 0:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #99 Alexandra Glasová, asistoval #55 Denisa Hyršová (0:1)