• 60 59:44
    5:8
    (Jirková)

FbŠ Bohemians - Florbalová akademie MB 5:8
branky: 4. Lucie Reinšteinová, 16. Veronika Mandíková, 30. Aneta Kubištová, 31. Veronika Mandíková, 45. Kristýna Dvořáková - 17. Adina Čermáková, 22. Marie Jirková, 34. Marie Jirková, 40. Marie Jirková, 41. Daniela Švejdová, 49. Marie Jirková, 60. Daniela Švejdová, 60. Adina Čermáková; rozhodčí: Jan Paleček - Jakub Tázler; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 53; zásahy brankářů: Štěpánka Neumanová 22 - Karolína Špačková 25; po třetinách: 2:1, 2:3, 1:4
60:00 Komentář trenéra hostů J.Kárníka : Na dnešním zápase bylo vidět, že se po svátcích trochu hledáme a zbytečně si komplikujeme život. Doufám, že se opět najdeme a začneme hrát svoji hru, se kterou jsme před vánocema potrápili i favority soutěže. Díky Bohemce za zápas.
60:00 Komentář trenéra domácích (Tomáš Grigar): Od nás povedené utkání, kde jsme měli bodovat. Především v první třetině jsme soupeře přehrávali a pak se projevila větší kvalita v zakončení soupeře. Závěrečná hra bez brankáře nám nevyšla. Díky soupeři za utkání.
60:00 Střely na bránu ve 3. třetině: Bohemians 8, FA Mladá Boleslav 10.
59:54 Zápas rozhodují dva rychlé góly Mladé Boleslavi do prázdné brány.
59:44 GÓL Florbalová akademie MB! 5:8
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #23 Adina Čermáková, asistoval #6 Marie Jirková (5:8)
59:08 GÓL Florbalová akademie MB! 5:7
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #94 Daniela Švejdová, asistoval #21 Karolína Špačková (5:7)
57:30 Timeout FbŠ Bohemians
57:30 Bohemians to zkouší v šesti.
56:59 Švejdová střílí těsně nad bránu Bohemians.
54:32 Hraje se velkém tempu a hráčky obou týmu tvrdě bojují o každý balónek.
51:29 Hráčky Bohemians přesilovku nevyužily, i když měly mnoho šancí.
49:28 Vyloučen hráč #24 Kateřina Kvapilová družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za špatné střídání
48:32 GÓL Florbalová akademie MB! 5:6
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #6 Marie Jirková, asistoval #23 Adina Čermáková (5:6)
47:48 Dobrá kombinace Kvapilové a Jirkové gólem Boleslavi neskončila.
45:58 Špačkovou teď zachránila tyčka.
45:09 Čermáková střílí mimo, Neumanová teď zasahovat nemusela.
44:42 GÓL FbŠ Bohemians! 5:5
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #22 Kristýna Dvořáková bez asistence (5:5)
43:55 Hráčky Bohemians si teď vytváří poměrně dost gólových šancí, ale Špačková svůj tým podržela.
42:58 Neumanová likviduje další nebezpečnou střelu Mladé Boleslavi.
41:17 Chyba v rozehrávce Mladé Boleslavi a málem jsme měli vyrovnáno...
40:33 GÓL Florbalová akademie MB! 4:5
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #94 Daniela Švejdová, asistoval #23 Adina Čermáková (4:5)
40:33 Hned v úvodu třetí třetiny se Florbalová akademie ujímá vedení.
40:00 Střely na bránu ve 2. třetině: Bohemians 11, FA Mladá Boleslav 9.
39:45 GÓL Florbalová akademie MB! 4:4
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #6 Marie Jirková, asistoval #94 Daniela Švejdová (4:4)
37:56 U balónku jsou i nadále hráčky Bohemians, které soustavně ohrožují boleslavskou bránu.
33:06 GÓL Florbalová akademie MB! 4:3
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #6 Marie Jirková bez asistence (4:3)
33:06 Jirková senzační střelou pod horní tyčku snižuje na 4:3.
30:59 GÓL FbŠ Bohemians! 4:2
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #77 Veronika Mandíková, asistoval #14 Lucie Reinšteinová (4:2)
30:59 Po další vydařené akci odskakuje tým Bohemians do vedení o dva góly.
29:43 GÓL FbŠ Bohemians! 3:2
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #17 Aneta Kubištová bez asistence (3:2)
27:43 Zmatek před boleslavskou bránou, Špačková má naštěstí míček pod kontrolou.
22:36 Jirková si vytvořila další velkou šanci, ale tentokrát si gólmanka Bohemians se střelou poradila.
21:50 GÓL Florbalová akademie MB! 2:2
20:03 Florbalová akademie prověřila pozornost gólmanky Bohemians, skóre zatím beze změny.
20:00 Střely na bránu po 1. třetině: Bohemians 11, FA Mladá Boleslav 9.
19:52 V posledních sekundách první třetiny jsou opět aktivnější hráčky Bohemians.
17:49 Hra se přesunula před bránu Bohemians.
16:43 GÓL Florbalová akademie MB! 2:1
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #23 Adina Čermáková, asistoval #11 Adéla Stehlíková (2:1)
15:27 GÓL FbŠ Bohemians! 2:0
11:14 Čermáková střílí těsně vedle.
08:58 Nepřesná rozehrávka Mladé Boleslavi a málem z toho byla další gólová šance Bohemians.
05:28 Nebezpečnou dorážku Kubištové likviduje Špačková.
03:08 GÓL FbŠ Bohemians! 1:0
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #14 Lucie Reinšteinová, asistoval #8 Aneta Špičáková (1:0)
03:08 Florbalová akademie zaspala začátek utkání a z prvního gólu se radují soupeřky.
01:18 První dvě střely Bohemians chytá Špačková.