• 45 44:29
    9:5
    (Friedl)

Florbal Ústí - FBC DDM Kati Kadaň 9:5
branky: 6. Jan Dolejší, 24. Martin Schneider, 26. Šimon Secký, 29. Jan Dolejší, 34. Šimon Secký, 36. Martin Schneider, 37. Adam Závěrka, 42. Jan Sattler, 45. Adam Závěrka - 10. Jakub Steklý, 13. Jiří Němec, 23. Mikuláš Kulík, 31. Kryštof Bandas, 41. Kryštof Bandas; rozhodčí: Lukáš Hajšman - Jaroslav Němeček; vyloučení: 3:3; využití: 3:2; diváků: 36; zásahy brankářů: Jan Štěpánek 25 - Filip Staněk 9, Jan Leština 18; po třetinách: 1:2, 3:1, 5:2
45:01 Komentář trenéra Ústí Petra Kopty: Ze začátku zápasu bylo vidět že jsme nenastoupili zcela koncentrováni, ale přístup se zlepšil od druhé třetiny a třetí už byla podle našich představ. Děkuji soupeři za zápas.
45:01 Komentář trenéra Kadaně Jakuba Solara: Dnes se nám nic nedařilo, vyhrál lepší. Gratuluji soupeři k vítězství.
44:29 GÓL Florbal Ústí! 9:5
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #88 Adam Závěrka, asistoval #21 Vít Friedl (9:5)
41:01 GÓL Florbal Ústí! 8:5
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #65 Jan Sattler, asistoval #13 Šimon Secký (8:5)
40:12 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 7:5
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #78 Kryštof Bandas, asistoval #6 Petr Strnad (7:5)
36:31 GÓL Florbal Ústí! 7:4
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #88 Adam Závěrka, asistoval #39 Jan Medek (7:4)
35:23 GÓL Florbal Ústí! 6:4
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #64 Martin Schneider, asistoval #21 Vít Friedl (6:4)
33:58 Vyloučen hráč #21 Jakub Steklý družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za sekání
33:04 GÓL Florbal Ústí! 5:4
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #13 Šimon Secký, asistoval #21 Vít Friedl (5:4)
30:27 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 4:4
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #78 Kryštof Bandas, asistoval #27 Ondřej Kalach (4:4)
28:50 Vyloučen hráč #71 Vojtěch Kunc družstva Florbal Ústí na 2 minuty za nedovolené vrážení
28:20 GÓL Florbal Ústí! 4:3
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #58 Jan Dolejší, asistoval #88 Adam Závěrka (4:3)
25:33 GÓL Florbal Ústí! 3:3
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #13 Šimon Secký bez asistence (3:3)
23:29 GÓL Florbal Ústí! 2:3
22:57 Vyloučen hráč #74 Jiří Němec družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za zvedání florbalky
22:11 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 1:3
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #73 Mikuláš Kulík, asistoval #21 Jakub Steklý (1:3)
22:00 Střídání brankáře. Nový brankář #71 Jan Leština družstva FBC DDM Kati Kadaň
21:04 Vyloučen hráč #21 Vít Friedl družstva Florbal Ústí na 2 minuty za vysoká florbalka
12:04 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 1:2
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #74 Jiří Němec, asistoval #30 Marcel Kalfiřt (1:2)
09:05 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 1:1
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #21 Jakub Steklý, asistoval #29 Jaroslav Michálek (1:1)
05:29 GÓL Florbal Ústí! 1:0
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #58 Jan Dolejší, asistoval #21 Vít Friedl (1:0)
04:49 Trestné střílení družstva Florbal Ústí neproměnil #65 Jan Sattler.
04:49 Vyloučen hráč #6 Petr Strnad družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za sekání
01:23 Vyloučen hráč #21 Vít Friedl družstva Florbal Ústí na 2 minuty za nedovolené vrážení