8:4
    Vojtěch PORAZIL
    (Potůček)

FBŠ SLAVIA Plzeň - FB Hurrican Karlovy Vary 8:4
branky: 4. Adam Stejskal, 5. Jakub Mikolášek, 15. Ondřej Gutwirth, 20. Jakub Stolz, 21. Patrik Med, 35. Hynek Mošna, 36. Patrik Med, 45. Vojtěch Porazil - 16. Jan Mašát, 28. Matěj Korbel, 40. Jiří Šťovíček, 44. Adam Zahraj; rozhodčí: Nikola Staňková - Václav Patera; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; diváků: 35; zásahy brankářů: Martin Štochl 14 - Martin Mičiak 17; po třetinách: 3:0, 2:2, 3:2
45:00 Střely na branku ve 3. třetině: FBŠ SLAVIA Plzeň 11 - FB Hurrican Karlovy Vary 6, celkem 25 - 18
45:00 Komentář trenéra domácích (Milan Bejček): Předvedená hra měla k ideálu dosti daleko, nicméně kýžené 3 body máme. Jsem rád, že jsem byl výjimečně u toho a věřím, že postoupíme na finálový turnaj!
45:00 Komentář trenéra hostů (Martin Kratochvíl): Hráli jsme na hranici svých možností. Kdybychom proměňovali šance, výsledek by byl ještě lepší. Paradoxně jsme odehráli dobrý turnaj, musíme makat dál, aby to na body příště stačilo.
44:22 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 8:4
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #92 Vojtěch Porazil, asistoval #3 Jakub Potůček (8:4)
43:01 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 7:4
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #19 Adam Zahraj, asistoval #10 Jan Mašát (7:4)
40:53 Vyloučen hráč #19 Adam Zahraj družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za blokování florbalky
39:33 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 7:3
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #91 Jiří Šťovíček, asistoval #8 Matěj Korbel (7:3)
35:07 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 7:2
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #19 Patrik Med, asistoval #48 Dominik Dolejš (7:2)
34:09 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 6:2
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #39 Hynek Mošna, asistoval #8 Jakub Mikolášek (6:2)
32:23 Vyloučen hráč #79 Tomáš Smolka družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za bránění ve hře
30:00 Střely na branku ve 2. třetině: 7 - 7
27:47 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 5:2
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #8 Matěj Korbel bez asistence (5:2)
21:40 Vyloučen hráč #8 Jakub Mikolášek družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za sekání
20:16 Timeout FB Hurrican Karlovy Vary
20:16 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 5:1
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #19 Patrik Med bez asistence (5:1)
19:29 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 4:1
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #9 Jakub Stolz, asistoval #3 Jakub Potůček (4:1)
15:06 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 3:1
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #10 Jan Mašát bez asistence (3:1)
15:00 Střely na branku v 1. třetině: SLAVIA 7 - Karlovy Vary 5
14:25 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 3:0
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #51 Ondřej Gutwirth, asistoval #37 Adam Stejskal (3:0)
04:48 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 2:0
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #8 Jakub Mikolášek, asistoval #39 Hynek Mošna (2:0)
03:44 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 1:0
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #37 Adam Stejskal, asistoval #19 Patrik Med (1:0)