• 44 43:40
    2:19
    (Fuchsig)

FBC DDM Kati Kadaň - Florbal Ústí 2:19
branky: 5. Marcel Kalfiřt, 35. Jaroslav Michálek - 3. Vojtěch Kunc, 9. Jan Peška, 10. Ondřej Kawulok, 13. Ondřej Kawulok, 14. Jan Sattler, 17. Vojtěch Kunc, 20. Ondřej Kawulok, 21. Jan Sattler, 22. Vít Friedl, 24. Jan Peška, 25. Jan Dobosz, 27. Jiří Dolejší, 34. Vít Friedl, 38. Jan Peška, 40. Jan Peška, 40. Jan Sattler, 42. Jan Peška, 44. Ondřej Kawulok, 44. Ondřej Kawulok; rozhodčí: Josef Heřmánek - Tereza Trávníčková; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; diváků: 24; zásahy brankářů: Vojtěch Jiráček 8, Filip Staněk 7 - Bruno Vagel 11; po třetinách: 1:5, 0:7, 1:7
45:00 Komentář hostů: Dobrý zápas, kdy jsme v první třetině dobře proměňovali protiútoky a dokázali nastřílet hodně branek. Poté jsme už zápas víceméně dohráváli s přehledem na balonu a soupeře nepouštěli do větších šancí. Díky soupeři za utkání.
45:00 Komentář domácích: Nemá cenu brečet nad rozlitým mlékem. Soupeř byl jasně lepší. Bez střelby nemůžeme vyhrát. Gratuluji soupeři k vítězství.
43:40 GÓL Florbal Ústí! 2:19
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #11 Ondřej Kawulok, asistoval #18 Jakub Fuchsig (2:19)
43:24 GÓL Florbal Ústí! 2:18
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #11 Ondřej Kawulok, asistoval #47 Jiří Dolejší (2:18)
41:55 GÓL Florbal Ústí! 2:17
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #63 Jan Peška, asistoval #18 Jakub Fuchsig (2:17)
41:09 Vyloučen hráč #55 Roman Šatánek družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za sekání
39:33 GÓL Florbal Ústí! 2:16
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #65 Jan Sattler, asistoval #58 Jan Dolejší (2:16)
39:28 GÓL Florbal Ústí! 2:15
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #63 Jan Peška, asistoval #47 Jiří Dolejší (2:15)
37:31 GÓL Florbal Ústí! 2:14
34:56 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 2:13
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #29 Jaroslav Michálek bez asistence (2:13)
33:37 GÓL Florbal Ústí! 1:13
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #21 Vít Friedl, asistoval #11 Ondřej Kawulok (1:13)
26:46 GÓL Florbal Ústí! 1:12
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #47 Jiří Dolejší, asistoval #63 Jan Peška (1:12)
24:19 GÓL Florbal Ústí! 1:11
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #62 Jan Dobosz bez asistence (1:11)
23:49 GÓL Florbal Ústí! 1:10
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #63 Jan Peška, asistoval #21 Vít Friedl (1:10)
21:30 Střídání brankáře. Nový brankář #39 Filip Staněk družstva FBC DDM Kati Kadaň
21:25 GÓL Florbal Ústí! 1:9
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #21 Vít Friedl, asistoval #63 Jan Peška (1:9)
20:57 GÓL Florbal Ústí! 1:8
19:51 GÓL Florbal Ústí! 1:7
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #11 Ondřej Kawulok, asistoval #63 Jan Peška (1:7)
16:46 GÓL Florbal Ústí! 1:6
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #71 Vojtěch Kunc, asistoval #65 Jan Sattler (1:6)
13:59 GÓL Florbal Ústí! 1:5
12:21 GÓL Florbal Ústí! 1:4
11:27 Vyloučen hráč #21 Vít Friedl družstva Florbal Ústí na 2 minuty za sekání
10:18 Trestné střílení družstva FBC DDM Kati Kadaň neproměnil #21 Jakub Steklý.
09:37 GÓL Florbal Ústí! 1:3
08:49 GÓL Florbal Ústí! 1:2
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #63 Jan Peška, asistoval #71 Vojtěch Kunc (1:2)
04:26 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 1:1
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #30 Marcel Kalfiřt, asistoval #72 Jakub Pučelík (1:1)
02:55 GÓL Florbal Ústí! 0:1