• 45 44:47
    2
    Matěj MARTINOVSKÝ

Florbal Chomutov - FBŠ SLAVIA Plzeň 0:6
branky: 4. Dominik Dolejš, 7. Ondřej Gutwirth, 10. Filip Blažek, 12. Adam Stejskal, 22. Matouš Bešta, 25. Martin Štochl; rozhodčí: Dominik Picek - Tomáš Chleborád; vyloučení: 3:1; využití: 0:1; diváků: 5; zásahy brankářů: Ondřej Šrámek 15 - Martin Štochl 8; po třetinách: 0:4, 0:2, 0:0
44:59 Komentář trenéra domácích (Petr Linc): Herní dovednosti a rychlost byla na straně soupeře, nicméně pro naše starší žáky super zkušenosti a impulz do další práce pro nás všechny. Gratuluji soupeři k pěkné hře.
44:59 Komentář trenéra hostí (Jan Husák): Po dobré první třetině přišlo uspokojení v hlavách a všechny naše akce jsme přestali hrát do brány. I přes to se nám zápas vyvedl v činnostech, na které jsme se zaměřovali a nula vzadu je super. Díky soupeři za zápas.
44:59 Střely na bránu po třetí třetině: Chomutov 3, Plzeň 5.
44:47 Vyloučen hráč #99 Matěj Martinovský družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za hrubost
43:30 Chomutov trefuje břevno.
42:52 Vyloučen hráč #8 Jakub Mikolášek družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za sekání
42:25 I přes obrovský náskok gólů...
40:00 Hra se převážně celý zápas odehrává na půlce domácích, kde Plzeň vyměňuje jednu přihrávku za druhou.
38:46 Plzeň netrefuje prázdnou bránu.
37:59 Míček přeskakuje branku domácích.
35:01 Šrámek vyhazuje míček a Jeníček jde sám na bránu.
34:32 Plzeň si nabíjí na střelu.
32:20 Chomutov si vystřelil na bránu jako první.
30:01 Poslední zahajovací buly vyhrává opět Plzeň a tím vyhráli všechny v zápase.
29:59 Střely na bránu po druhé třetině: Chomutov 2, Plzeň 8.
29:40 Chomutovským hráčům přeje štěstí, když Plzeň se dvakrát za sebou netrefila do prázdné brány.
28:43 Domácí mají problém uklidnit situaci. Plzeň na ně tlačí ze všech stran.
27:00 Plzeň pomalu postupuje na soupeřovu půlku.
26:05 Plzeňský hráč sklouzl do mantinelu.
24:36 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 0:6
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #1 Martin Štochl, asistoval #8 Jakub Mikolášek (0:6)
24:05 Domácí tančí kolem soupeřovy branky, ale ke střele se nedostávají.
23:34 Chomutov střílí na brankáře z voleje.
22:22 Plzeň ztrácí míček po neúspěšné střele.
21:43 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 0:5
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #94 Matouš Bešta, asistoval #15 Filip Blažek (0:5)
21:07 Zatím se hra vleče, téměř žádné střely na bránu nebyly.
18:29 Domácí rozehrávají standardní situaci blízko soupeřovy branky.
17:20 Plzeňský hráč minul míček a propásl šanci vstřelit gól do prázdné brány.
16:00 Plzeň zastavila protiútok Chomutova a pouští se do protiútoku sama.
15:01 Buly v druhé třetině vyhrává Plzeň.
14:59 Střely na bránu po první třetině: Chomutov 1, Plzeň 10.
14:13 Vyloučen hráč #20 Tomáš Hennrich družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za sekání
14:13 Plzeň hrála alespoň minutu v šesti, nakonec se jim nepodařilo proměnit a budou hrát přesilovku.
12:20 Hra se opět odehrává na půlce domácích.
11:55 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 0:4
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #37 Adam Stejskal, asistoval #94 Matouš Bešta (0:4)
09:40 Chomutov se nabudil a ihned vyráží do útoku.
09:30 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 0:3
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #15 Filip Blažek, asistoval #56 Filip Konrady (0:3)
08:37 Vyloučen hráč #2 Adriana Hýsková družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za sekání
06:47 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 0:2
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #51 Ondřej Gutwirth, asistoval #17 Martin Štrunc (0:2)
06:47 Míček se nešťastně odráží do branky.
05:47 Šrámek vyráží míček.
04:50 Chomutov poprvé střílí na bránu.
03:38 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 0:1
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #48 Dominik Dolejš, asistoval #19 Patrik Med (0:1)
02:50 Plzeň zhatila další útočnou akci Chomutova.
00:22 První střela zápasu. Plzeň trefuje tyč.
00:01 První buly zápasu vyhrála Plzeň.