• 44 43:02
    4:17
    (Smolka)

FBC DDM Kati Kadaň - FB Hurrican Karlovy Vary 4:17
branky: 5. Mikuláš Kulík, 20. Mikuláš Kulík, 21. Kryštof Bandas, 39. Mikuláš Kulík - 1. Matěj Korbel, 8. Jiří Šťovíček, 11. Jiří Šťovíček, 12. Vojtěch Bigas, 17. Ondřej Ančinec, 19. Jan Mašát, 24. Jiří Šťovíček, 26. Jiří Šťovíček, 26. Jaromír Péc, 27. Tomáš Smolka, 29. Tomáš Smolka, 30. Jaromír Péc, 33. Matěj Korbel, 38. Jaromír Péc, 40. Alexander Ilčišin, 41. Jiří Šťovíček, 44. Jiří Šťovíček; rozhodčí: Anna Bejčková - Lukáš Hajšman; vyloučení: 4:1; využití: 0:2; diváků: 36; zásahy brankářů: Vojtěch Jiráček 31 - Martin Louda 13; po třetinách: 1:4, 2:8, 1:5
45:00 Komentář trenéra domácích : Dnes jsme tu byli za kompars, doslova kužely na karlovarském tréninku. Výsledek hovoří za vše. Blahopřeji soupeři z vítězství.
45:00 Komentář trenéra hostů : Zasloužené vítězství, ale vůbec to nebylo tak lehké, jak ukazuje výsledek. Děkujeme soupeři za férový zápas.
43:02 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 4:17
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #91 Jiří Šťovíček, asistoval #79 Tomáš Smolka (4:17)
41:24 Vyloučen hráč #78 Kryštof Bandas družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za sekání
40:52 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 4:16
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #91 Jiří Šťovíček, asistoval #46 Štěpán Maaz (4:16)
39:54 Trestné střílení družstva FBC DDM Kati Kadaň neproměnil #29 Jaroslav Michálek.
39:08 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 4:15
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #58 Alexander Ilčišin, asistoval #91 Jiří Šťovíček (4:15)
38:28 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 4:14
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #73 Mikuláš Kulík, asistoval #29 Jaroslav Michálek (4:14)
37:42 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 3:14
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #22 Jaromír Péc, asistoval #45 Tomáš Petrilák (3:14)
32:58 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 3:13
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #8 Matěj Korbel bez asistence (3:13)
29:10 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 3:12
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #22 Jaromír Péc, asistoval #91 Jiří Šťovíček (3:12)
28:59 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 3:11
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #79 Tomáš Smolka, asistoval #19 Adam Zahraj (3:11)
26:12 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 3:10
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #79 Tomáš Smolka, asistoval #46 Štěpán Maaz (3:10)
25:45 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 3:9
25:01 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 3:8
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #91 Jiří Šťovíček, asistoval #33 Nicolas Beneš (3:8)
23:31 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 3:7
22:12 Vyloučen hráč #21 Jakub Steklý družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za sekání
21:16 Vyloučen hráč #55 Ondřej Ančinec družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za držení
20:55 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 3:6
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #78 Kryštof Bandas, asistoval #74 Jiří Němec (3:6)
19:19 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 2:6
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #73 Mikuláš Kulík, asistoval #13 Patrick Lenke (2:6)
18:54 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 1:6
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #10 Jan Mašát bez asistence (1:6)
16:37 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 1:5
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #55 Ondřej Ančinec, asistoval #79 Tomáš Smolka (1:5)
15:38 Vyloučen hráč #29 Jaroslav Michálek družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za sekání
11:50 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 1:4
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #67 Vojtěch Bigas, asistoval #58 Alexander Ilčišin (1:4)
10:49 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 1:3
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #91 Jiří Šťovíček, asistoval #8 Matěj Korbel (1:3)
07:03 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 1:2
04:59 Vyloučen hráč #78 Kryštof Bandas družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za bránění ve hře
04:03 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 1:1
00:57 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 0:1
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #8 Matěj Korbel, asistoval #91 Jiří Šťovíček (0:1)