• 44 43:18
    4:13
    ()

DDM Dynamo Teplice - FBC Česká Lípa 4:13
branky: 4. Jakub Zeleník, 14. Jakub Mühlfait, 22. Jakub Zeleník, 22. Martin Šnobr - 6. Ondřej Kopič, 16. Petr Mazal, 25. Albert Kouba, 25. Antonín Stárek, 28. Pavel Pešír, 33. Antonín Stárek, 35. Pavel Pešír, 37. Ondřej Kopič, 38. Dili Nguyen, 39. Antonín Stárek, 41. Petr Mazal, 42. Antonín Stárek, 44. Antonín Stárek; rozhodčí: Lukáš Čech - Ondřej Lovacký; vyloučení: 1:2; využití: 0:1; diváků: 27; zásahy brankářů: Jakub Zarnecký 30 - Jakub Kněžour 10; po třetinách: 2:1, 2:4, 0:8
44:59 Komentář trenéra domácích: '30 minut hry jsme drželi tempo, bojovali jsme o body. Škoda tragické třetí třetiny, která znamená další vysokou porážku'
44:59 Komentář trenéra hostí: 'Zápas rozhodl zlepšený výkon ve druhé části.'
43:18 GÓL FBC Česká Lípa! 4:13
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #12 Antonín Stárek bez asistence (4:13)
41:17 GÓL FBC Česká Lípa! 4:12
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #12 Antonín Stárek, asistoval #29 Ondřej Kopič (4:12)
40:41 GÓL FBC Česká Lípa! 4:11
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #17 Petr Mazal, asistoval #29 Ondřej Kopič (4:11)
38:48 GÓL FBC Česká Lípa! 4:10
37:11 GÓL FBC Česká Lípa! 4:9
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #72 Dili Nguyen, asistoval #88 Zdeněk Petrák (4:9)
36:42 GÓL FBC Česká Lípa! 4:8
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #29 Ondřej Kopič, asistoval #12 Antonín Stárek (4:8)
35:25 Vyloučen hráč #8 Richard Strejcovský družstva DDM Dynamo Teplice na 2 minuty za nedovolené vrážení
34:25 Timeout DDM Dynamo Teplice
34:25 GÓL FBC Česká Lípa! 4:7
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #4 Pavel Pešír, asistoval #19 Albert Kouba (4:7)
32:44 GÓL FBC Česká Lípa! 4:6
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #12 Antonín Stárek, asistoval #40 Jan Petříček (4:6)
29:11 Podle odborníka Tomáše Kučery tlak Českolipských eskaluje.
27:02 GÓL FBC Česká Lípa! 4:5
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #4 Pavel Pešír, asistoval #29 Ondřej Kopič (4:5)
27:02 Česká Lípa dokončuje obrat a ujímá se vedení.
24:39 GÓL FBC Česká Lípa! 4:4
24:01 GÓL FBC Česká Lípa! 4:3
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #19 Albert Kouba, asistoval #33 Oliver Alexander Brodský (4:3)
21:34 GÓL DDM Dynamo Teplice! 4:2
Branku družstva DDM Dynamo Teplice vstřelil #6 Martin Šnobr bez asistence (4:2)
21:30 GÓL DDM Dynamo Teplice! 3:2
Branku družstva DDM Dynamo Teplice vstřelil #67 Jakub Zeleník, asistoval #1 Jakub Zarnecký (3:2)
19:08 Florbal zleva doprava.
15:21 GÓL FBC Česká Lípa! 2:2
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #17 Petr Mazal, asistoval #12 Antonín Stárek (2:2)
13:19 GÓL DDM Dynamo Teplice! 2:1
Branku družstva DDM Dynamo Teplice vstřelil #4 Jakub Mühlfait, asistoval #62 Jiří Moravec (2:1)
13:19 Protiútok Dynama úspěšně zakončen Jakubem Muhlfaitem.
10:41 Polovina přesilovky za námi, ale ohrožení lipské brány žádné.
09:46 Vyloučen hráč #29 Ondřej Kopič družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za blokování florbalky
07:16 Za 2 minuty přesilové hry jsme viděli pouze 1 střelu na bránu hostů.
05:48 GÓL FBC Česká Lípa! 1:1
05:48 Takhle...
05:11 Vyloučen hráč #19 Albert Kouba družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za sekání
05:11 První vyloučení utkání, jak to asi dopadne...
04:40 Návrat Richarda Strejcovského zhatil plány hostí na rychlý protiútok.
03:24 GÓL DDM Dynamo Teplice! 1:0
Branku družstva DDM Dynamo Teplice vstřelil #67 Jakub Zeleník, asistoval #12 Matěj Vejvar (1:0)
03:24 Bekhendovka Zeleníka končí pod břevnem.
02:20 A máme tu první ohrožení českolipské obrany.
01:00 Nebezpečný útok Lipských končí pouze na golmanovi.
00:37 Domácí se zavřeli na své vlastní polovině.
00:00 Vážení příznivci florbalu, vítejte u dnešního prvního zápasu, ve kterém se představí domácí Dynamo s Českou Lípou.