• 45 44:42
    4:4
    (Lenke)

FbC Plzeň - FBC DDM Kati Kadaň 4:4
branky: 7. Daniel Štillip, 8. Jaroslav Konopík, 17. Jaroslav Konopík, 26. Václav Hajšman - 31. Mikuláš Kulík, 37. Patrick Lenke, 43. Jaroslav Michálek, 45. Jaroslav Michálek; rozhodčí: Lukáš Tomášek - Vojtěch Šveiger; vyloučení: 2:2; využití: 1:1; diváků: 40; zásahy brankářů: Jindřich Bejm 25 - Vojtěch Jiráček 21; po třetinách: 2:0, 2:0, 0:4
45:00 Komentář trenéra domácích V.Michálka: Dnešní zápas rozhodli neproměněné situace z naší strany. Pozitivní je, že je vidět určitý posun v naší hře.
45:00 Střely ve třetí části: Plzeň 10 - Kadaň 9 Střely celkem: Plzeň 25 - Kadaň 29
44:59 Komentář trenéra hostů: Kluci se vzbudili až poslední třetinu. Na dvě jsme očividně nedorazili. Jestli chceme hrát tímto stylem, tak se nemůžeme divit, že nevyhráváme... Díky soupeři a divákům...
44:43 Michálek znovu zachraňuje svůj tým.
44:42 Timeout FbC Plzeň
44:42 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 4:4
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #29 Jaroslav Michálek, asistoval #13 Patrick Lenke (4:4)
44:10 Hosté v šesti
42:45 Michálek natáhl a propálil vše co mu stálo v cestě
42:42 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 4:3
41:55 Šíp spálil šanci prakticky z malého brankoviště
38:44 Vyloučen hráč #78 Kryštof Bandas družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za sekání
37:21 Hajšman natřikrát selhal na Jiráčkovi
36:57 Hosté se vracejí do zápasu
36:47 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 4:2
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #13 Patrick Lenke, asistoval #6 Petr Strnad (4:2)
36:05 Pešek selhal ve stoprocentní šanci
34:45 Šíp musel v rohu hřiště předvést vskutku kvalitní breakdance nakonec ale souboj ustál na nohou
33:07 Kůs zkoušel lišácky přehodit golmana, ale jeho nájezd končí jenom jeho 'Sorry hoši sorry'
33:06 Trestné střílení družstva FbC Plzeň neproměnil #97 Ondřej Kůs.
30:20 Hosté rychle využívají přesilovku a ještě se vrací do hry
30:18 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 4:1
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #73 Mikuláš Kulík, asistoval #13 Patrick Lenke (4:1)
30:00 Střely ve druhé části: Plzeň 8 - Kadaň 12
28:50 Domácí trochu zbytečně nabídli hostům přesilovou hru
28:38 Vyloučen hráč #4 Vít Pešek družstva FbC Plzeň na 2 minuty za zdržování hry
26:36 Kapitán hostí je příkladem toho, že jméno Michálek znamená rychlost. Ve všech případech
25:12 Hajšman neskutečným způsobem jako Nikita Kucherov prostřelil betony golmana
25:11 GÓL FbC Plzeň! 4:0
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #55 Václav Hajšman, asistoval #83 Václav Jankovec (4:0)
24:52 Kadaň měla obrovskou šanci ale ne úplně kvalitní střelu lapl Bejm jako motýla
23:00 Tyč zazvonila i za Bejmem
21:56 Jankovec krásným ostrým blokem zastavil tutovku hostí.
19:20 Domácí zatím poctivě blokují a zbytek pochytá Bejm
18:34 Štillip orazítkoval tyč
18:02 Urostlý Šíp ustál ostrý ale férový souboj
16:32 GÓL FbC Plzeň! 3:0
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #24 Jaroslav Konopík, asistoval #97 Ondřej Kůs (3:0)
15:38 Domácí v problémech, Bejm zatím bezchybný
15:00 Střely v první části: Plzeň 7 - Kadaň 8
14:33 Kadaň se nyní dostává více skrz plzeňskou obranu, jejich střelbě však chybí přesnost.
12:35 Oslabení domácích je u konce, Bejm si připsal několik důležitých zákroků
11:11 Šíp si připisuje již asi páté vyloučení v této sezóně, alespoň v něčem je týmovým leaderem.
10:34 Vyloučen hráč #18 Filip Šíp družstva FbC Plzeň na 2 minuty za sekání
09:16 Brankář hostí Jiráček úspěšný proti Peškovi
08:45 Hezká individuální klička Webera vedla k závaru před brankou.
07:12 Bejm krásným výhozem nalezl Konopíka, který si s golmanem bekhendovou kličkou poradil.
07:10 GÓL FbC Plzeň! 2:0
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #24 Jaroslav Konopík, asistoval #2 Jindřich Bejm (2:0)
07:01 Štillip po hřišti létá jako drak
06:03 Štillipova utajená přízemní střela si našla cestu do branky.
06:01 GÓL FbC Plzeň! 1:0
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #87 Daniel Štillip, asistoval #97 Ondřej Kůs (1:0)
05:22 Vyloučen hráč #13 Patrick Lenke družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za sekání
04:11 Hra se zatím přelévá ze strany na stranu bez větších šancí
01:11 První zákrok si připisuje opora plzeňského brankoviště Jindřich Bejm
00:35 Kůs obětavě zastavil protiútok hostí