• 45 44:58
    7:5
    (Kulík)

FBŠ SLAVIA Plzeň - FBC DDM Kati Kadaň 7:5
branky: 8. Jiří Čížek, 13. Adam Stejskal, 15. Jakub Mikolášek, 24. Matouš Bešta, 25. Jakub Mikolášek, 41. Filip Konrady, 44. Filip Blažek - 9. Adam Manas, 22. Mikuláš Kulík, 32. Jiří Němec, 45. Patrick Lenke, 45. Jaroslav Michálek; rozhodčí: David Scholz - Ondřej Lovacký; vyloučení: 2:4; využití: 1:1; diváků: 16; zásahy brankářů: Daniel Dolák 14 - Vojtěch Jiráček 22; po třetinách: 3:1, 2:1, 2:3
44:59 Vyjádření trenéra hostů Jakuba Solara: Soupeř byl dnes rychlejší a šťastnější. Proti minulému zápasu s Plzní jsme se zlepšili. Nicméně máme stále na čem pracovat. Děkujeme soupeři a divákům za utkání a přejeme šťastnou cestu domů.
44:59 Vyjádření trenéra domácích Lukáše Kubince: Dneska to z naší strany nebylo vůbec dobré. Chtělo by se říci 'důležité jsou body, na všechno ostatní se....', ale pro mě je předvedená hra důležitá a ta úplně neoslnila. Doufám, že v dalších zápasech se polepšíme. Děkujeme soupeři za uspořádání dohrávky.
44:58 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 7:5
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #29 Jaroslav Michálek, asistoval #73 Mikuláš Kulík (7:5)
44:31 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 7:4
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #13 Patrick Lenke, asistoval #73 Mikuláš Kulík (7:4)
44:14 Vyloučen hráč #98 Jiří Čížek družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za sekání
43:10 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 7:3
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #15 Filip Blažek, asistoval #94 Matouš Bešta (7:3)
40:38 Timeout FBC DDM Kati Kadaň
40:38 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 6:3
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #56 Filip Konrady, asistoval #8 Jakub Mikolášek (6:3)
38:03 Vyloučen hráč #55 Roman Šatánek družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za sekání
34:03 Vyloučen hráč #48 Dominik Dolejš družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za sekání
31:05 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 5:3
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #74 Jiří Němec, asistoval #13 Patrick Lenke (5:3)
24:59 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 5:2
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #8 Jakub Mikolášek, asistoval #37 Adam Stejskal (5:2)
24:39 Vyloučen hráč #29 Jaroslav Michálek družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za blokování florbalky
23:58 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 4:2
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #94 Matouš Bešta, asistoval #8 Jakub Mikolášek (4:2)
21:08 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 3:2
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #73 Mikuláš Kulík, asistoval #29 Jaroslav Michálek (3:2)
18:45 Vyloučen hráč #73 Mikuláš Kulík družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za sekání
14:50 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 3:1
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #8 Jakub Mikolášek, asistoval #94 Matouš Bešta (3:1)
12:28 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 2:1
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #37 Adam Stejskal bez asistence (2:1)
08:25 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 1:1
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #5 Adam Manas, asistoval #27 Ondřej Kalach (1:1)
07:06 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 1:0
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #98 Jiří Čížek, asistoval #1 Daniel Dolák (1:0)
01:23 Vyloučen hráč #30 Marcel Kalfiřt družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za sekání