7:0
    Petr NÖBAUER
    (Belanec)

FB Hurrican Karlovy Vary - FBC Česká Lípa 7:0
branky: 9. Jiří Šťovíček, 22. Alexander Ilčišin, 23. Tomáš Smolka, 25. Jiří Šťovíček, 30. Jiří Šťovíček, 35. Alexander Ilčišin, 44. Petr Nöbauer; rozhodčí: Lukáš Grundler - Luděk Lejba; vyloučení: 2:2; využití: 1:0; diváků: 68; zásahy brankářů: Martin Louda 15 - Vojtěch Jirka 20; po třetinách: 1:0, 4:0, 2:0
45:01 Komentář trenéra domácích Martina Kratochvíla: Důležitá výhra, jsme rádi za ní, a i za to, že to skončilo s nulou na naší straně. Lípa už nám letos sebrala bod hraje nepříjemně, o to víc jsme spokojeni, že jsme zápas od začátku do konce kontrolovali
45:01 Komentář trenéra České Lípy: Soupeř byl po celé utkání lepší a zaslouženě vyhrál. Pro nás byly dva zápasy za sebou příliš. Týmu děkuji za bojovnost a Varům blahopřeji ke třem bodům.
43:17 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 7:0
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #17 Petr Nöbauer, asistoval #24 Jakub Belanec (7:0)
36:18 Vyloučen hráč #11 Patrik Volný družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za sekání
34:47 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 6:0
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #58 Alexander Ilčišin, asistoval #55 Ondřej Ančinec (6:0)
29:54 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 5:0
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #91 Jiří Šťovíček, asistoval #8 Matěj Korbel (5:0)
24:10 Domácí střílí další gól a kontrolují zápas
24:09 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 4:0
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #91 Jiří Šťovíček, asistoval #79 Tomáš Smolka (4:0)
22:13 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 3:0
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #79 Tomáš Smolka, asistoval #8 Matěj Korbel (3:0)
21:36 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 2:0
19:28 Vyloučen hráč #58 Alexander Ilčišin družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za sekání
14:59 Vyloučen hráč #22 Jaromír Péc družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za hrubost
08:15 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 1:0
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #91 Jiří Šťovíček, asistoval #55 Ondřej Ančinec (1:0)