• 60 59:32
    2
    Martin FAJT

Sokol Pardubice - Bulldogs Brno 6:9
branky: 12. Jan Kourek, 13. Jan Kourek, 31. Adam Šmíd, 45. Jan Kourek, 47. Martin Zozuĺák, 54. Martin Grlický - 6. Adam Konečný, 13. Martin Fajt, 29. Tomáš Kadavý, 32. Matyáš Němec, 33. Martin Fajt, 34. Martin Fajt, 52. Petr Koláčný, 54. Petr Koláčný, 54. Lukáš Michálek; rozhodčí: Jiří Müller - Matouš Novosad; vyloučení: 3:3 + Martin Žák (BUL) 5; využití: 3:1; diváků: 325; zásahy brankářů: Martin Haleš 14 - Filip Kuhn 19; po třetinách: 2:2, 1:4, 3:3
60:00 Komentář trenéra domácích Ladislava Štancla: Účel světí prostředky a soupeř hrál dnes účelně. Využil všechny šance, které jsme mu nabídli. My jsme se naopak trápili proti obraně hostů. Proto mají 3 body a my budeme muset zapracovat, abychom je získali v dalších zápasech.
60:00 Komentář trenéra hostí Davida Kyzlinka: Na dnešní utkání jsme byli dobře připraveni. Od druhé třetiny se nám dařil záměr ve hře na míčku. Nebýt naší nedisciplinovanosti v první třetině tak by možná utkání vypadalo jinak, ale i přes to jsme to zvládli. Děkuji hráčům za výkon a tři body.
60:00 Střely ve 3. třetině: 10:5
59:32 Vyloučen hráč #55 Martin Fajt družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za hrubost
59:32 Vyloučen hráč #47 Adam Šmíd družstva Sokol Pardubice na 2 minuty za hrubost
59:32 Fajt a Šmíd se na sebe po souboji nehezky podívali, vyměnili si pár ostrých slov a následně oba putují na trestnou lavici
57:16 Sokol zkouší hru v šesti
57:15 Timeout Sokol Pardubice
56:24 Brno už pouze poctivě brání a nepouští Sokol k žádné nebezpečné akci
53:37 GÓL Bulldogs Brno! 6:9
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #49 Lukáš Michálek, asistoval #14 Jan Vojtíšek (6:9)
53:19 GÓL Bulldogs Brno! 6:8
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #25 Petr Koláčný, asistoval #70 Matěj Surkoš (6:8)
53:19 Pardubice při tlaku sahaly po vyrovnání, ale je to Brno, které přidává další gól, konkrétně Koláčný
53:05 GÓL Sokol Pardubice! 6:7
Vlastní branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #12 Martin Grlický (6:7)
52:00 Na dnešní utkání dorazilo 325 diváků, děkujeme
51:13 GÓL Bulldogs Brno! 5:7
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #25 Petr Koláčný, asistoval #55 Martin Fajt (5:7)
51:13 Koláčný vyslal bombu od půlky, která skončila až v šibenici Halešovy branky
49:44 Pardubice svírají Brno na jejich obranné polovině a snaží se o častou střelbu
48:41 Šmíd se efektivně zbavil dvojice obránců, ale brankář Kuhn mu zabránil v dokončení akce včasným zákrokem
46:47 GÓL Sokol Pardubice! 5:6
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil #15 Martin Zozuĺák, asistoval #37 Přemek Pakosta (5:6)
46:47 Přemek Pakosta našel hezkou křižnou přihrávkou Zozuláka a ten využívá přesilovku
46:24 Pakostova střela nad branku
45:00 Vyloučen hráč #25 Petr Koláčný družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za zdržování hry
44:02 GÓL Sokol Pardubice! 4:6
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil #20 Jan Kourek, asistoval #15 Martin Zozuĺák (4:6)
44:02 Po nepřehledné situaci před brankou se nejrychleji zorientoval Jak Kourek a kompletuje hattrick. Třetí asistenci si připisuje i Zozulák
42:15 Teichamnovu střelu si pohlídal Kuhn
40:01 O přestávce proběhlo losování a soutěž o zapůjčení vozu Ford Mustang od našeho partnera Ford Auto In. Vítězem se stal mladý příznivec Pirátů, gratulujeme
40:00 Střely ve druhé třetině 8:11.
39:48 Zouzulákova mířidla se na poslední chvíli vychýlila a jeho střela končí vedle
39:11 Kadavý si chytře obhodil obránce Sokola Bílého, nicméně nedokázal svou akci zakončit
37:40 Brankář Buldoků se po zákroku rychle oklepal a pokračuje v utkání dál
37:39 Přerušená hra po seknutí do brankáře
37:14 Pardubičtí už podruhé za sebou trefili vlastního clonícího hráče před brankou
36:06 Prixova střela trefila akorát banner za brankou
35:32 Pardubice se snaží držet míček na své útočné polovině
34:58 Kuhn si poradil s tvrdou střelou Žáčka
33:06 GÓL Bulldogs Brno! 3:6
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #55 Martin Fajt, asistoval #12 Martin Grlický (3:6)
33:06 Buldoci si v Chrudimi otevřeli gólový účet. Nyní vedou už o tři branky a jsou na skvělé vlně
32:22 GÓL Bulldogs Brno! 3:5
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #55 Martin Fajt, asistoval #14 Jan Vojtíšek (3:5)
31:58 Vyloučen hráč #26 Daniel Škeřík družstva Sokol Pardubice na 2 minuty za bránění ve hře
31:58 Daniel Škeřík nasadil soupeři ukázkový strom a je po zásluze vyloučen
31:52 GÓL Bulldogs Brno! 3:4
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #13 Matyáš Němec, asistoval #10 Martin Ulman (3:4)
30:17 Žáček vyslal prudkou střelu vedle, avšak míček se příhodně odrazil od mantinelu k volnému Adamu Šmídovi, který ho doklepl do odkryté branky
30:07 GÓL Sokol Pardubice! 3:3
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil #47 Adam Šmíd, asistoval #83 David Žáček (3:3)
28:21 GÓL Bulldogs Brno! 2:3
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #19 Tomáš Kadavý, asistoval #87 Tomáš Pešek (2:3)
28:21 Kadavý využil chybné rozehrávky Sokola a sám před gólmanem strhává vedení na stranu Buldoků
27:44 Haleš zlikvidoval nebezpečnou střelu mířící do pravé části jeho branky
27:11 Teichman si při napadání počínal moc aktivně, až se dopustil faulu
25:54 Ne, gól neplatí. Brno se radovalo po vstřelení branky, ale rozhodčí rozpažil a píská faul. Volný úder pro Sokol
25:19 Trestné střílení družstva Sokol Pardubice neproměnil #15 Martin Zozuĺák.
23:24 Vyloučen hráč #83 David Žáček družstva Sokol Pardubice na 2 minuty za sekání
23:24 David Žáček přelomil svému soupeři hůl na dvě poloviny a je odměněn dvěma trestnými minutkami
23:01 Oubrechtova střela z výběhu těsně mimo
22:12 Zmatků v obraně Brna se snaží využít Zozulák, avšak neúspěšně
21:24 Kourkova nebezpečná střela jen těsně minula branku
20:01 Úvodní buly 2. třetiny vyhrál tým Pardubic
20:00 Střely v první třetině 7:7
20:00 Máme za sebou první třetinu která nabídla hodně ostrých střetů i prudkých střel
19:23 Vyloučen hráč #14 Jan Vojtíšek družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za sekání
18:45 Martin Fajt se ukvapil s přihrávkou vzduchem, míček končí v autu
18:10 Adam Šmíd v bloku schytal tvrdou ránu, ale rychle se oklepal a pokračuje ve hře dál
16:51 Rozhodčí přerušují hru důrazným hvizdem. Volný úder pro Sokol
14:14 Buldoci v plném počtu
12:50 GÓL Bulldogs Brno! 2:2
12:50 Vedení Sokolu dlouho nevydrželo. Grlický vyslal do samostatného úniku Fajta a ten Haleše přehodil backhendovým dloubáčkem
12:05 GÓL Sokol Pardubice! 2:1
12:05 Přesně za minutu tu máme druhý gól z výroby Kourek a Zozulák
11:05 GÓL Sokol Pardubice! 1:1
11:05 Nešťastný okamžik pro brankáře Brna, který vyrazil Kourkovu střelu nad sebe a při snaze míček najít si ji následně smolně srazil do sítě
09:10 Vyloučen hráč #86 Martin Žák družstva Bulldogs Brno na 5 minuty za hrubost
09:10 Martin Žák si teď počínal jako rozzuřený buldok a ostře soupeře dohrál v souboji . Rozhodčí jeho zákrok odměnili pěti trestnými minutami
08:25 Matyáš Němec prověřil připravenost Zahálky
07:40 Zozulák nezkrotil skákavý míček, ale byl následně byl faulován. Následuje výhodná standartka pro Sokol
06:35 Oubrechtova přihrávka byla pro Teichmana příliš prudká a z výhodné situace tak nakonec není nic
05:09 GÓL Bulldogs Brno! 0:1
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #66 Adam Konečný, asistoval #12 Martin Grlický (0:1)
05:09 Adam Konečný využil nedůslednosti v obraně Sokola a dává tak první gól dnešního utkání
04:11 Tomáš Dlesk míří mimo
03:11 Střela Teichmana ze střední vzdálenosti, Kuhn chytá
02:30 Dělovku Jana Bílého vytěsnil Kuhn rychlým přesunem
01:59 David Žáček se vymotal z nepříznivé situace v rohu hřiště a Pardubičtí jsou dále na balónku
01:20 První střelu na branku si připisují Pardubice
00:30 Jan Kourek si zpracoval balónek vysokou holí
00:01 Úvodní buly vyhrál tým Sokola
00:00 Dobrý den, vítejte u dnešního superligového utkání mezi Sokolem Pardubice a Bulldogs Brno. Oba týmy v tabulce dělí pouhý bod, takže je dnes určitě o co hrát. Doufám, že si dnešní utkání užijete, ať už u nás v hale nebo při čtení onlajnu