6:0
    Patrik LOŠŤÁK
    (Tuček)

SK K2 Prostějov - FBC Hranice 6:0
branky: 12. Jan Rebilas, 16. Nikolas Jataganzidis, 24. Adam Anděl, 26. Adam Anděl, 32. Jáchym Tuček, 33. Patrik Lošťák; rozhodčí: Milan Fojt - Aleš Horváth; vyloučení: 2:2; využití: 1:0; diváků: 21; zásahy brankářů: Vojtěch Coufal ? - Jakub Maňas ?; po třetinách: 1:0, 2:0, 3:0
36:00 Ukončení 3. části
32:23 GÓL SK K2 Prostějov! 6:0
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil #32 Patrik Lošťák, asistoval #38 Jáchym Tuček (6:0)
32:23 Opět po ose Lošťák-Tuček
32:15 Těžký zákrok Coufala! Dnes by si zasloužil čisté konto
31:27 GÓL SK K2 Prostějov! 5:0
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil #38 Jáchym Tuček, asistoval #32 Patrik Lošťák (5:0)
31:27 Tuček neomylně zametá
31:05 Nejlepší florbalista z rodu Lasovských na hřišti!
26:31 Vyloučen hráč #4 Petr Juřica družstva FBC Hranice na 2 minuty za hrubost
26:31 Hurdálek uplatnil zkušenosti z divadelních prken, nýbrž kontakt tam byl
25:18 GÓL SK K2 Prostějov! 4:0
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil #33 Adam Anděl, asistoval #32 Patrik Lošťák (4:0)
25:18 Lošťák namazal Andělovi až přímo před hranickou svatyni a tomu stačilo nastavit svou hůl
24:00 Zahájení 3. části
24:00 Ukončení 2. části
23:50 Hurdálek vyslal životní petelici, ale v bráně neskončila
23:18 GÓL SK K2 Prostějov! 3:0
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil #33 Adam Anděl, asistoval #3 Marek Pařenica (3:0)
23:18 Kapitán Anděl se prosazuje umístěnou střelou k tyčce
21:15 Propagační střeličku vyslal mladičký Pařenička
18:48 Vyloučen hráč #69 Matěj Burian družstva SK K2 Prostějov na 2 minuty za nedovolené vrážení
18:48 Krušné chvíle pro Prostějov! Zahraje si ve třech
18:00 Vyloučen hráč #28 Jan Rebilas družstva SK K2 Prostějov na 2 minuty za bránění ve hře
18:00 Rebilas zatlačil víc než je třeba a jde si odpočinout
15:58 Pechova otočka zalahodila nejednomu očku v publiku
15:11 GÓL SK K2 Prostějov! 2:0
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil #41 Nikolas Jataganzidis bez asistence (2:0)
15:11 Nikolas natáhl a trefil
13:10 Tyčka tentokrát zvoní i za Coufalem
12:00 Zahájení 2. části
12:00 Ukončení 1. části
11:46 GÓL SK K2 Prostějov! 1:0
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil #28 Jan Rebilas, asistoval #69 Matěj Burian (1:0)
11:46 Světovou ránou se teď prezentoval Rebilas, div neprotrhl síť hostí
11:10 Mladičký Pařenica zahrál krásnou zvonkohru o hranickou tyčku
10:00 Vyloučen hráč #7 Jan Baar družstva FBC Hranice na 2 minuty za sekání
10:00 Výstavní sekerou na Pařenicu se prezentoval Baar a dvě minuty si posedí v chládku
08:30 Lasovského pumelice sice letěla tři metry mimo, ale trefila Stacha do hlavy a ten ohrozil branku soupeře
08:00 Vojta Coufal dohání střelce k šílenství. Chtěl bych poznat jeho trenéra :)
06:00 Jistý zákrok Coufala na zahřátí prstíčků
04:20 Lasovského klasická pomotávečka skončila jen faulem na jeho osobu
03:50 Prostějovský kapitán Anděl proletěl celým hřištěm, aby následně ztratil kulatý nesmysl
02:30 Výstavně rozehraná standartka od Pařenici nejmladšího nenašla cíl, tedy hůl mladíčka Pechy
01:02 Zblokovaná jedovka Rebilase
00:30 Vojta Coufal se vytasil kvalitním zákrokem hned na úvod a podržel svůj tým
00:00 Mohutné pokřiky obou týmů zahajují dnešní zápas