• 36 35:54
    2
    Nicolas TAMBORSKÝ

FBC Lipník - FBS Olomouc A 2:14
branky: 12. David Hřivna, 31. David Hřivna - 4. Richard Benešl, 5. Richard Benešl, 6. Martin Ambrož, 10. Jonáš Náplava, 16. Ondřej Hruška, 19. Josef Procházka, 21. Tomáš Štrbák, 23. Tomáš Jelínek, 24. Jonáš Náplava, 24. Jonáš Náplava, 30. Martin Ambrož, 31. Richard Benešl, 32. Vojtěch Waic, 32. Tomáš Štrbák; rozhodčí: Petr Molek - Adam Tietz; vyloučení: 2:1; využití: 1:0; zásahy brankářů: Šimon Nykl ? - Jan Blecha ?; po třetinách: 1:4, 0:6, 1:4
36:00 Ukončení 3. části
35:54 Vyloučen hráč #66 Nicolas Tamborský družstva FBC Lipník na 2 minuty za špatné střídání
33:52 Timeout FBS Olomouc A
31:52 GÓL FBS Olomouc A! 2:14
Branku družstva FBS Olomouc A vstřelil #11 Tomáš Štrbák, asistoval #63 Richard Benešl (2:14)
31:21 GÓL FBS Olomouc A! 2:13
Branku družstva FBS Olomouc A vstřelil #15 Vojtěch Waic, asistoval #87 Tomáš Jelínek (2:13)
30:10 GÓL FBS Olomouc A! 2:12
Branku družstva FBS Olomouc A vstřelil #63 Richard Benešl, asistoval #66 Jonáš Náplava (2:12)
30:00 GÓL FBC Lipník! 2:11
Branku družstva FBC Lipník vstřelil #64 David Hřivna bez asistence (2:11)
29:25 GÓL FBS Olomouc A! 1:11
Branku družstva FBS Olomouc A vstřelil #16 Martin Ambrož bez asistence (1:11)
27:57 Vyloučen hráč #20 David Klinkovský družstva FBC Lipník na 2 minuty za sekání
26:52 Tomáš Jelínek nesouhlasí s rozhodčími a nevěřícně vrtí hlavou
24:00 Zahájení 3. části
24:00 Ukončení 2. části
23:25 GÓL FBS Olomouc A! 1:10
Branku družstva FBS Olomouc A vstřelil #66 Jonáš Náplava bez asistence (1:10)
23:10 GÓL FBS Olomouc A! 1:9
Branku družstva FBS Olomouc A vstřelil #66 Jonáš Náplava, asistoval #16 Martin Ambrož (1:9)
22:56 GÓL FBS Olomouc A! 1:8
Branku družstva FBS Olomouc A vstřelil #87 Tomáš Jelínek, asistoval #96 Josef Procházka (1:8)
20:19 GÓL FBS Olomouc A! 1:7
Branku družstva FBS Olomouc A vstřelil #11 Tomáš Štrbák bez asistence (1:7)
18:30 Zápas zatím bez většího nasazení hráčů, vidíme docela nudné utkání. AspoŇ že DJ Gajdy neztrácí chuŤ
18:00 GÓL FBS Olomouc A! 1:6
Branku družstva FBS Olomouc A vstřelil #96 Josef Procházka, asistoval #14 Jan Blecha (1:6)
15:30 GÓL FBS Olomouc A! 1:5
Branku družstva FBS Olomouc A vstřelil #3 Ondřej Hruška, asistoval #16 Martin Ambrož (1:5)
12:00 Zahájení 2. části
12:00 Ukončení 1. části
11:45 GÓL FBC Lipník! 1:4
Branku družstva FBC Lipník vstřelil #64 David Hřivna, asistoval #3 Jakub Skopal (1:4)
10:45 Vyloučen hráč #87 Tomáš Jelínek družstva FBS Olomouc A na 2 minuty za nedovolené vrážení
10:40 Krásný zákrok domácího golmana
09:41 GÓL FBS Olomouc A! 0:4
Branku družstva FBS Olomouc A vstřelil #66 Jonáš Náplava, asistoval #3 Ondřej Hruška (0:4)
05:04 Olomouc přidává 2 o něco hezčí goly a ujímá se vedení 3:0
05:03 GÓL FBS Olomouc A! 0:3
Branku družstva FBS Olomouc A vstřelil #16 Martin Ambrož, asistoval #28 Tomáš Šmída (0:3)
04:52 GÓL FBS Olomouc A! 0:2
Branku družstva FBS Olomouc A vstřelil #63 Richard Benešl, asistoval #96 Josef Procházka (0:2)
03:20 GÓL FBS Olomouc A! 0:1
Branku družstva FBS Olomouc A vstřelil #63 Richard Benešl, asistoval #87 Tomáš Jelínek (0:1)
03:20 Šťastný gol Olomouce..