• 36 35:56
    5:2
    (Kužel)

FBS Olomouc A - FBC ZŠ Uničov 5:2
branky: 15. Tomáš Jelínek, 25. František Kužel, 33. Tomáš Štrbák, 34. Martin Ambrož, 36. Tomáš Jelínek - 25. Marek Sláma, 34. Matěj Šíma; rozhodčí: Karel Pavelka - Vladislav Tuček; vyloučení: 3:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Martin Navrátil ? - Michal Mencl ?; po třetinách: 0:0, 1:0, 4:2
36:00 Ukončení 3. části
35:56 GÓL FBS Olomouc A! 5:2
Branku družstva FBS Olomouc A vstřelil #87 Tomáš Jelínek, asistoval #31 František Kužel (5:2)
35:28 Hruška opět neudržel své emoce a hlasitými výkřiky atakuje rozhodčí. Rozhodčí se brání úsměvem.
33:43 GÓL FBC ZŠ Uničov! 4:2
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil #5 Matěj Šíma bez asistence (4:2)
33:37 GÓL FBS Olomouc A! 4:1
Branku družstva FBS Olomouc A vstřelil #16 Martin Ambrož bez asistence (4:1)
32:50 Waic ukazuje, že umí i vystřelit. Jeho střela sice na bránu neletěla, ale vypadala docela nebezpečně.
32:04 GÓL FBS Olomouc A! 3:1
Branku družstva FBS Olomouc A vstřelil #11 Tomáš Štrbák, asistoval #87 Tomáš Jelínek (3:1)
31:13 Dobré pokusy Uničova.
28:13 Uničov si tvoří jednu střelu za druhou.
27:39 Vyloučen hráč #16 Martin Ambrož družstva FBS Olomouc A na 2 minuty za sekání
25:35 Kužel není žádné ořezávátko, neohroženě se vrhá do všech soubojů.
24:30 GÓL FBC ZŠ Uničov! 2:1
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil #83 Marek Sláma, asistoval #7 Karel Kamberský (2:1)
24:30 Odpověď Uničova na sebe nenechala dlouho čekat.
24:23 GÓL FBS Olomouc A! 2:0
Branku družstva FBS Olomouc A vstřelil #31 František Kužel, asistoval #11 Tomáš Štrbák (2:0)
24:23 Kužel se střelou na bližší tyč nemýlil.
24:00 Zahájení 3. části
24:00 Ukončení 2. části
23:42 Šmída na čtyřikrát dorážel, ale ani jednou golmana nepřekonal.
22:50 Navrátil posloužil jako gymnastická pomůcka pro akrobatický kousek uničovského hráče. Míček měl ovšem plně pod kontrolou.
22:27 Olomoucký trenér připomíná Kvapilovi, že má dvě ruce.
21:50 Navrátil si pohrává s míčkem jako s horkou bramborou.
20:49 Waic se vrací na hřiště a je připraven se mstít.
19:00 Z výrazu trenéra Olomouce lze snadno vyčíst, že s vyloučením nesouhlasí. Rozhodčí ho bere s rezervou a usmívá se.
18:42 Vyloučen hráč #15 Vojtěch Waic družstva FBS Olomouc A na 2 minuty za sekání
18:42 Exekutor Waic opět řádí.
14:57 GÓL FBS Olomouc A! 1:0
Branku družstva FBS Olomouc A vstřelil #87 Tomáš Jelínek, asistoval #8 Matyáš Kvapil (1:0)
14:57 Jelínek krásně trefil levý horní růžek.
12:01 Dj se zaměřil svým hudebním výběrem převážně na děti do 5-ti let. Není se potom čemu divit, proč tu polovina haly usíná.
12:00 Zahájení 2. části
12:00 Ukončení 1. části
11:50 Jelínkův největší nepřítel je prázdná brána.
09:25 Chladící sprej působí nejen na hráče, ale i na diváky v hale. Z atmosféry doslova mrazí.
07:11 Olomoučtí zkušeně drží míček za bránou soupeře.
06:35 Na hale vládne ohlušující ticho.
06:16 Vyloučen hráč #44 Martin Daniš družstva FBS Olomouc A na 2 minuty za sekání
06:16 Po vzoru Waice navštěvuje trestnou lavici i Daniš.
04:13 Kužel si spletl masku golmana s míčkem.
02:07 Kotel Olomouce tvoří trenér Hruška. K dokonalosti mu zbývá už jen buben.
00:01 Plné tribuny s nadšením očekávají vyrovnaný zápas