3:14
    Viktor CHALOUPKA
    (Vácha)

Te7 Tatran Střešovice - FAT PIPE FLORBAL CHODOV B 3:14
branky: 16. Martin Schiner, 28. Marek Benda, 30. Petr Jáchym - 4. Jakub Mudrák, 6. David Weigner, 7. Lukáš Kafka, 10. Jakub Mudrák, 11. Štěpán Vácha, 15. Lukáš Kafka, 21. Jakub Mudrák, 30. Jiří Petr, 37. Jiří Petr, 40. Jiří Petr, 41. Jakub Mudrák, 42. Lukáš Kafka, 43. Matěj Jambor, 44. Viktor Chaloupka; rozhodčí: Daniel Fišer - Lukáš Recht; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 12; zásahy brankářů: Jan Dušek ?, Tomáš Glaesner ? - Lukáš Denemark ?, Marek Poráč ?; po třetinách: 0:6, 3:2, 0:6
44:30 navzdory vysokému skóre je lavička hostujících Chodováků stále slyšet. Oba trenéři aktivně koučují své svěřence a i hráči spolu komunikují
43:34 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV B! 3:14
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV B vstřelil #95 Viktor Chaloupka, asistoval #83 Štěpán Vácha (3:14)
43:34 a pětka chodovských mlaďochů se prosazuje střelecky. Vyraženou střelu tatranské obrany do víka umisťuje hostující Chaloupka a vymetá pavučiny z horní části branky
42:57 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV B! 3:13
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV B vstřelil #4 Matěj Jambor, asistoval #98 Marek Šmíd (3:13)
42:02 i domácí golman Poráč se nenechává zahanbit a ze své brankářské kuchyně vytahuje efektní zákrok po pěkné střele domácího Tatranu
41:00 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV B! 3:12
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV B vstřelil #48 Lukáš Kafka, asistoval #94 Ondřej Valenta (3:12)
40:51 Lukáš Kafka prověřuje pozornost domácího golmana ze své oblíbené střelecké pozice - levého křídla. Golman předvádí jeden ze svých pěkných zákroků
40:18 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV B! 3:11
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV B vstřelil #5 Jakub Mudrák, asistoval #98 Marek Šmíd (3:11)
39:16 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV B! 3:10
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV B vstřelil #15 Jiří Petr, asistoval #94 Ondřej Valenta (3:10)
36:13 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV B! 3:9
36:13 krátce po vystřídání golmanů domácího Tatranu dostává Tomáš Glaesman gól. Ten však nelze připsal na jeho vrub. Domácí obrana pravděpodobně spoléhala na pokračující nadstandardní zákroky vystřídavšího Honzy Duška. Ten vystřídal parťáka z týmu a jako nejvytíženější hráč domácích ze střídačky podporuje svůj tým.
35:52 Střídání brankáře. Nový brankář #1 Tomáš Glaesner družstva Te7 Tatran Střešovice
34:12 první pětka Chodova předvádí hezkou kombinační akci a po pěti rychlých nahrávkách mezi obranou a útokem opět vyniká domácí golman Tatranu.
33:09 Chodovský Semerád se snaží technickou střelou přehodit tatranského golmana. Ten však pozičně dobře zmenšil střelecký úhel a skóre zůstává nezměněno.
31:05 Chodovský Mudrák krásně utekl do protiútoku po pravém křídle. Domácímu golmanovi se však snaží udělat střelou díru do břicha a skóre se tak nemění.
29:59 v druhé třetině se hra lehce vyrovnala. Domácí Tatran přidal na důrazu, hostující Chodov méně kombinuje a po hladké první třetině se snaží prosadit více individuálně. To však ovoce chodovským nenese
29:46 GÓL Te7 Tatran Střešovice ! 3:8
Branku družstva Te7 Tatran Střešovice vstřelil #59 Petr Jáchym, asistoval #19 Marek Bauer (3:8)
29:46 Tatranští proměňují další akci. Třetí pětka chodovských mlaďochů rychlostně stačí, ale v důrazu a síle získávají zkušenosti.
29:01 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV B! 2:8
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV B vstřelil #15 Jiří Petr, asistoval #18 Tomáš Semerád (2:8)
29:01 Chodovští ukázali krásnou kombinaci a po několika přesných nahrávkách mezi Petrem (15) a Semerádem (18) proměňují v další gól.
27:58 GÓL Te7 Tatran Střešovice ! 2:7
Branku družstva Te7 Tatran Střešovice vstřelil #13 Marek Benda, asistoval #45 Martin Schiner (2:7)
27:58 domácí Tatran ukázal třetí pětce hostujícího Chodova, jak prodat váhovou převahu. Chodovská mladší pětka musí nabrat kila a sílu
26:04 levé bek chodovských Vít (56) hezky nachází Kafku (48). Ten prudkou střelou z první střílí do horní části domácích. Tatranský golman vytahuje další ze svých efektních zákroků
24:09 střelu chodovského obránce Petra (15) před brankovištěm se z dorážky snaží do brány dotlačit Semerád (18). Ani je výška a kila nestačila na důraznou hru domácí tatranské obrany
22:58 střelu Mudráka (CH) do horní části branky vyráží elegantně domácí golman. Pěkná akce na obou stranách
22:37 Střídání brankáře. Nový brankář #9 Marek Poráč družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV B
20:23 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV B! 1:7
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV B vstřelil #5 Jakub Mudrák, asistoval #4 Matěj Jambor (1:7)
20:23 Chodováci si zachovávají produktivitu a i z menšího počtu akcí dokáží vytěžit gól
20:06 hra v druhé třetině je podstatně vyrovnanější a šance se střídají na obou stranách
17:59 zatímco první část se odehrála především na polovině Tatranu, tak druhá třetina nabízí divákům podívanou před golmánem chodovských hostů
15:41 zatímco hostě (CH) vypadají na začátku druhé třetiny ukolébaní, domácí Tatran vlítnul do další části agresivněji. Střelu Jáchyma Martina vyráží chodovský golman Denemark.
15:20 GÓL Te7 Tatran Střešovice ! 1:6
Branku družstva Te7 Tatran Střešovice vstřelil #45 Martin Schiner, asistoval #84 Lukáš Petržilka (1:6)
15:01 v první třetině byl nejvytíženějším hráčem golman domácích Honza Dušek.
14:15 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV B! 0:6
13:40 navzdory časnému ránu si hra udržuje rychlé tempo a hráči obou týmů jsou v neustálém pohybu
12:10 hra se přenesla na polovinu Chodova. Lukáš Petržilka po hezké individuální akci však neproměňuje
10:57 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV B! 0:5
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV B vstřelil #83 Štěpán Vácha, asistoval #95 Viktor Chaloupka (0:5)
09:06 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV B! 0:4
07:58 po hře na polovině Chodova přechází Chodov do rychlého protiútoku a Jambor střílí ze střední vzdálenosti. Golman střelu vyráží
06:35 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV B! 0:3
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV B vstřelil #48 Lukáš Kafka, asistoval #18 Tomáš Semerád (0:3)
05:10 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV B! 0:2
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV B vstřelil #37 David Weigner bez asistence (0:2)
05:10 střelu Chaloupky (CH) vyráží golman Tatranu a z druhé vlny golově střílí Weigner David
04:10 Kafka z Chodova našel hezky Matouška. Ten střelou z obrany nechává vyniknout golmana domácích
03:11 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV B! 0:1
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV B vstřelil #5 Jakub Mudrák bez asistence (0:1)
03:02 hráči na obou stranách se začínají probouzet a hra se zrychluje
00:49 první šance Chodova. Střela po uniku končí mimo bránu.
00:00 utkání zahájeno