Video

Tento přenos lze sledovat pouze na webu vysílatele.

Přejít na přenos

FbŠ Bohemians - TJ Sokol Královské Vinohrady 7:5
branky: 20. Hana Poláková, 20. Veronika Loudová, 45. Adéla Bočanová, 46. Andrea Kadidlová, 47. Hana Poláková, 54. Adéla Bočanová, 60. Hana Poláková - 11. Natálie Bartošová, 27. Aneta Nigrinová, 48. Tereza Trunečková, 57. Alena Žižková, 58. Michaela Nejmanová; rozhodčí: Jiří Kropáček - Tomáš Novák; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 65; zásahy brankářů: Jitka Omelková 16 - Eliška Kuchyňková 20; po třetinách: 2:1, 0:1, 5:3
60:00 Vyjádření asistenta trenéra SKV - P. Doubka: V dnešním zápase měly oba týmy obrovské množství šancí, v kterých byl soupeř trochu lepší a šťastnější. Hráčky odevzdaly opravdu maximum a rozhodně neodcházíme se svěšenými hlavami, i když jsme proti favoritovi mohli bodovat. Děkujeme soupeři za atraktivní a bojovný zápas a pořadatelům za jejich práci.
60:00 Komentář trenéra domácích Tomáše Grigara: V první třetině jsme se hodně trápili a celá třetina byla plná špatných rozhodnutí. Ve druhé můžeme děkovat soupeři a štěstíčku , že jsme neinkasovali. Ve třetí třetině jsme konečně hráli co jsme si řekli a proměnili svoje šance. V závěru jsme díky nekoncentraci vrátili Vinohrady do hry. Děkujeme soupeři za hezký zápas.
60:00 Střely ve třetí třetině: Bohemians 10 - Vinohrady 6
59:40 GÓL FbŠ Bohemians! 7:5
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #17 Hana Poláková, asistoval #11 Andrea Kadidlová (7:5)
59:40 Poláková pojišťuje výhru Bohemians.
59:33 Bohemka drží míček u branky Vinohrad.
57:07 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 6:5
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #26 Michaela Nejmanová, asistoval #17 Petra Hanáková (6:5)
57:07 Tady máme zaděláno na velké drama. Necelé tři minuty před koncem třetí třetiny Vinohrady snižují na rozdíl jediné branky.
56:10 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 6:4
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #12 Alena Žižková, asistoval #96 Anežka Dobisíková (6:4)
56:10 Žižková po asistenci Dobisíkové snižuje na rozdíl dvou branek. Při pohledu na obličej Vinohradské hráčky s číslem 96 by si člověk pomyslel, že se na hřišti prohání Honza Dobisík, kterého na Bohemce všichni dobře znají. Tito dva sourozenci se rozhodně nezapřou.
53:14 GÓL FbŠ Bohemians! 6:3
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #94 Adéla Bočanová, asistoval #64 Eliška Nová (6:3)
53:14 Nová sebrala nahozený balonek a pobídla Bočanovou k otočení dálkového střeleckého souboje. Bočanová tuto příležitost využila.
51:58 Jiřičková přestřeluje.
50:14 Císařová vystihla přihrávku soupeřek, odražený míček Reischlová posílala před branku zpátky Císařové, ale ta pouze promáchla a balonek skončil v rohu.
47:50 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 5:3
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #24 Tereza Trunečková bez asistence (5:3)
47:50 Přestřelka pokračuje. Tentokrát musí míček lovit ze sítě Omelková po gólu hostujícího týmu.
46:49 Timeout TJ Sokol Královské Vinohrady
46:49 GÓL FbŠ Bohemians! 5:2
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #17 Hana Poláková, asistoval #67 Veronika Loudová (5:2)
46:49 Klokanky se rozstřílely a na Děkance konečně začaly padat góly. To se všem 65 divákům líbí.
45:44 GÓL FbŠ Bohemians! 4:2
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #11 Andrea Kadidlová, asistoval #17 Hana Poláková (4:2)
45:44 A Kadidlová posílá Bohemku do dvoubrankového vedení.
44:23 GÓL FbŠ Bohemians! 3:2
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #94 Adéla Bočanová, asistoval #11 Andrea Kadidlová (3:2)
44:23 Kadidlovou na dvakrát vychytala Kuchyňková, ale na další pokus už z hole Bočanové neměla šanci dosáhnout. Střelecký souboj Palatínus - Bočanová, který dnes probíhá na dálku je 1:1.
43:41 První přerušení po 221 vteřinách. Vypadá to že třetí třetina bude rychle odsýpat.
40:00 Střely ve druhé třetině: Bohemians 7 - Vinohrady 9
39:25 Neustálý tlak domácích stále bez úspěchu.
38:01 Bohemka se tlačí za gólem, ale ne a ne se prosadit.
34:36 Omelková poslala Polákovou do protiútoku. Ta byla faulovaná a domácí budou zahrávat standardku.
32:38 Bohemka na několik vteřin uzamkla Vinohrady na jejich polovině. Gólovou šanci si z toho ale nevypracovala.
31:05 Momentální situace na hřišti spíše připomíná tenisové utkání. Tímto tempem si diváci brzy ukroutí hlavu.
29:06 Kutnarová se ocitla úplně sama před prázdnou brankou Bohemians ale nejspíš se této šance lekla. Jinak nikdo u pořadatelského stolku nedokážeme pochopit, jak je možné, že neskórovala.
28:00 Vinohrady se rozhodly zjednodušit hru a na dostřel branky se dostávají o dost častěji než v první třetině.
26:02 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 2:2
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #11 Aneta Nigrinová, asistoval #35 Natálie Bartošová (2:2)
26:02 Ze zdánlivě nenápadné akce se nakonec po krásné přihrávce z rohu před branku prosazuje Tvrzníková.
22:57 Trenér Kytka svým svěřenkyním o přestávce evidentně promluvil do duše a ty jsou zatím aktivnějším týmem na hřišti.
21:00 Bartošová v samostatném úniku trefuje pouze tyč.
20:00 Střely v první třetině: Bohemians 10 - Vinohrady 6
19:45 GÓL FbŠ Bohemians! 2:1
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #67 Veronika Loudová, asistoval #17 Hana Poláková (2:1)
19:45 Duo Poláková - Loudová podruhé! Tentokrát si role prohodily a Loudová otáčí skóre.
19:17 GÓL FbŠ Bohemians! 1:1
19:17 Poláková po asistenci Loudové dává tzv. gól do šatny a vyrovnává skóre.
18:55 Ze standardní situace v rohu Bohemka nezahrozila.
17:52 Nepřesnostmi se to dnes na Děkance jenom hemží.
15:30 Tvrzníková měla před sebou prázdnou branku, ale nepodařilo se jí zakončit přesně.
14:35 Satýnková mířila Kuchyňkové pod pravou ruku. Ta ovšem byla pozorná a střelu zneškodnila.
12:50 Kuchyňková si smlsla jako na malině na nepříliš razantní střele Kalecké.
11:23 Už se opět hraje. S míčkem hrají hosté.
11:04 Zlámalová je nyní v péči lékaře a florbal tak musí chvilku počkat, jelikož operace probíhá na hrací ploše.
10:09 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 0:1
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #35 Natálie Bartošová bez asistence (0:1)
10:09 Bartošová na dvakrát překonává Omelkovou a otevírá tak skóre zápasu.
08:58 Poláková střílí ze standardky pouze do bloku.
08:42 Lingová trefuje Omelkovou do masky.
07:15 Ze standardní situace domácí neohrozily branku, i přes to pokračují na balonku a snaží se rozehrát další útočnou akci.
06:30 Z rychlého protiútoku Bohemians nebylo nic.
04:40 Krásnou šanci si vypracovaly domácí hráčky, ale Bočanová v rozhodujícím okamžiku netrefila míček.
03:06 Hráčky SKV si vypracovaly hned dvě šance, ale gól z nich nevytěžily.
01:56 Hráčky Bohemians trpělivě hrají s míčkem a vyčkávají na chybu soupeřek.
00:00 Úvodní buly pro domácí.
00:00 Dobrý den vážení diváci. Vítám Vás u dnešního přenosu 18. kola ženské extraligy, ve kterém se utkají týmy FbŠ Bohemians a TJ Sokol Královské Vinohrady. Domácí jsou zatím na páté pozici a snaží se probojovat do první čtyřky. Hosté jsou na tom o poznání hůře a v tabulce jim patří dvanáctá příčka.