2:4
    Aneta KOLÁČKOVÁ
    (Boberová)

FBŠ Jihlava - itelligence Bulldogs Brno 2:4
branky: 27. Eva Adamová, 34. Markéta Hošek Marková - 5. Veronika Pohlodková, 20. Yvona Dostálová, 23. Michaela Žáková, 57. Aneta Koláčková; rozhodčí: Jaroslav Štolc - Lukáš Ležák; vyloučení: 0:0; využití: 1:0; diváků: 25; zásahy brankářů: Martina Miksová 17 - Markéta Hošek Marková 13; po třetinách: 0:2, 2:1, 0:1
60:00 Střely v III. třetině (celkem): JIHLAVA 4 (15) - BULLDOGS 8 (21)
60:00 Komentář trenéra hostí Roberta Honce: Z naší strany - Hrůza , bída .Nakonec se našim podařilo Jihlavský autobus přetlačit.Soupeře chválíme za bojovnost. Aspoň jsme viděli sníh , v Brně ho tolik nemáme
60:00 Komentář trenéra Domácích : Trávníčkové Zuzany Dnes jsme důrazně bránili celé utkání , drželi jsme se pokynů které jsme si řekli před zápasem.Škoda neproměněných šancí.A výborně nás podržela brankářka Miksová.Děkujeme soupeři za zápas a přejeme příjemnou cestu domů.
59:04 závěr zápasu se dohraje nejspíše na obranné polovině Jihlavy.
58:23 Opět Křivánková v golové šanci ,ale neproměňuje...
57:57 Domácí po golu Koláčkové , začali propadat v obraně a Brno začíná přidávat na obrátkách.
57:05 Golovou šanci si střihla domácí Trávníčková ,ale Markovou střelou po zemi nepřekvapila.
56:09 GÓL itelligence Bulldogs Brno! 2:4
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil #27 Aneta Koláčková, asistoval #34 Jana Boberová (2:4)
56:09 Přízemní střelou k tyči prostřelila Miksovou brněnská Koláčková.
55:27 Zakončení Brna je stejně bídné jako u domácího celku.
53:42 Miksová drží tým dalším zákrokem.
53:06 Brno začalo tlačit , ale naráží na poměrně dobrou obranu Jihlavy.
51:46 Jihlava stále nedokáže zakončit...pořád mají mraky času.
50:20 Obrana Jihlavy podává mnohem lepší výkon než v první třetině...
49:21 Jihlava v plném počtu.
48:30 Miksová stále drží tým , a vytahuje další zákrok.
46:25 Jihlava si zahraje oslabení ...
45:16 'beton' Jihlavy je výborná zbraň na Brno
45:07 Jihlavské hráčky bojují o každý centimetr hřiště.
44:29 Domácí Trávníčková opět na zemi , ale dokázala se zvednout a odkráčet na střídačku po svých.
43:01 hráčky Brna v plném počtu
42:45 Domácí chtějí vyrovnat a jejich hra začíná vypadat k světu.
42:00 Přesilovka domacích , zatím vypadá skvěle a nese se v duchu mnoha šancí.
40:01 Začala třetí třetina.. uvidíme co se stane.
40:00 Střely v II. třetině: JIHLAVA 7 - BULLDOGS 8
39:59 Druhá třetina se nesla v duchu mnoha krásných šancí. nejlepší byl vlastní gol Markové a snižování Domácí Jihlavy. Chuť na výhru je vidět u Jihlavy. U vidíme co přinese třetí třetina. !
39:19 Souboj Davida a Goliáše na brankovišti Brna , více viděl Domácí Křivánkové ale opět Jihlava nedává gol.
38:52 Na 'betonu' Jihlavy si buldočky lámou zuby a neví jak na ně.
38:20 Další šance Jihlavy , je vidět že Jihlava chce hrát a možná i vyhrát
38:00 Zadovka Křivánková našla Přibylovou , ale ta šanci neproměnila.
37:51 Do týmu paličů se přidává i domácí Dvořáková , která netrefuje bránu za bránou.
36:56 Hra se přelévá ze strany na stranu a vidíme konečně živější florbal.
36:25 Jihlava přitvrzuje.
36:00 Miksová stále zasahuje a drží svůj tým.
34:00 Palič křivánková opět promrhala další šanci.
33:38 GÓL FBŠ Jihlava! 2:3
Vlastní branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil #11 Markéta Hošek Marková (2:3)
33:38 Vlastní branku si hodila Marková , krásná neděle se vším.
32:55 Křivánková skvělou clonou překazila vypad Buldočky .
32:10 Jihlava začala hrát 'beton' a zatím to vychází , ale pro oko diváka naprostá hrůza.
31:04 Miksová opět vytahuje další zákrok.
29:39 Křivánková vybojovala skvělou šanci , ale chyba rozhodčího útočný výpad Jihlavy zastavila.
29:05 Miksová vytahuje další zákrok a drží Jihlavu.
28:01 Po golu Jihlavy vidíme nadšení do hry a snahu vyrovnat.
26:50 Snaha Křivánkové rozehrát byla výborná , ale výsledný úmysl tak nedopadl.
26:03 GÓL FBŠ Jihlava! 1:3
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil #69 Eva Adamová, asistoval #16 Anna Dvořáková (1:3)
26:03 První gol Jihlavy a můžeme vidět snížení , hra trošku přidala na tempu.
25:12 Přešilovka domácích a palič Křivánková mohla snížit tří golové manko , ale bránu ani míček bohužel netrefila.
23:37 Brno opět v zámku a jejich herní snaha se zlepšuje.
22:23 GÓL itelligence Bulldogs Brno! 0:3
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil #8 Michaela Žáková, asistoval #89 Linda Detková (0:3)
22:23 Po chybě v domácí obraně vidíme třetí branku Brna.
21:57 Domácí Trávníčková vymotala sama sebe a namazala Brnu , naštěstí je Brno stejně herně mimo.
20:41 Pokárání trenéra Brna , rozhodně nepomůže ke skvělé nedělní atmosféře na hale.
20:01 Začátek druhé třetiny se nese v duchu nechuti ke hře na obou stranách...
20:00 Střely v I. třetině: JIHLAVA 4 - BULLDOGS 4
19:39 GÓL itelligence Bulldogs Brno! 0:2
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil #23 Yvona Dostálová, asistoval #8 Michaela Žáková (0:2)
19:39 pavučinky v růžku Miksové , vymetla hostující Dostálová.
19:19 Domácí Dvořáková hraje patřičně důrazně a to na Brno platí.
18:38 Střela domácí Šánové postrádala patřičnou razanci!
17:46 Produktivita Brna je žalostná , zřejmě jim nic neříká hláška 'trefuj zařízení!!'
15:55 Brno zatím živější co se týče hry dopředu. oba týmy hrají ospale.
14:45 Brno v plném počtu a hned cinkla jihlavská tyč.
14:02 Útěk Štěrbové zastavila Miksová.
13:02 A první přesilovku vidíme i na straně domácích.
12:22 Trestné střílení družstva FBŠ Jihlava neproměnil #3 Tereza Šánová.
11:30 Jihlava v plném počtu.
10:50 Obrana FBŠ se drží.
09:40 Dvořáková povodila brňanky ve středu hřiště a držela velice potřebné vteřiny.
08:40 a uvidíme první přesilovku Brna. Uvidíme co přijde.
08:09 Jihlava si postupně vytváří útočné akce .
06:36 Jihlavská obrana si počíná zatím dobře , uvidíme co předvedou dále.
06:06 Brňanky se usazují v zámku na obranné polovině FBŠ.
04:47 GÓL itelligence Bulldogs Brno! 0:1
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil #5 Veronika Pohlodková, asistoval #8 Michaela Žáková (0:1)
04:47 Plácnutím pod ruku Miksové vidíme první branku...Poměrně smolná rána pro Jihlavskou golmanku.
03:39 A mohli jsme vidět první golovou šanci Jihlavské Dořákové...
03:10 Dnes se můžeme těšit na velice defenzivní florbal v podání obou týmů.
02:36 Zatím vidíme vzájemné oťukávání obou týmu.
00:01 Před pár minutami nám začalo utkání mezi FBŠ Jihlava a Bulldogs Brno