7:6
    Kristýna JAREŠOVÁ
    (Dunajčáková)

IBK Hradec Králové - PRAMOS Šitbořice FbC Aligators  7:6p
branky: 13. Denisa Dunajčáková, 22. Eliška Buchalová, 22. Sabina Labudová, 22. Markéta Dohnalová, 33. Sabina Labudová, 37. Sabina Labudová, 62. Kristýna Jarešová - 36. Sabina Mátlová, 44. Kateřina Salvet, 50. Marie Halasová, 51. Kateřina Salvet, 55. Petra Ondráčková, 56. Tereza Lengálová; rozhodčí: David Kytler - Jan Čečetka; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 68; zásahy brankářů: Lenka Remešová 29 - Anna Halasová 21; po třetinách: 1:0, 5:1, 0:5, 1:0
65:00 Ukončení prodloužení
61:55 GÓL IBK Hradec Králové! 7:6
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #36 Kristýna Jarešová, asistoval #71 Denisa Dunajčáková (7:6)
61:55 komentář trenéra hostů Jaroslava Hály: Zápas rozhodlo špatné nasazení v první polovině zápasu a v začátku druhé třetiny. Pak jsme se ale neuvěřitelně zvedly a vyrovnaly. Bohužel v prodloužení chybělo štěstí. děkujeme soupeřům za hru.
61:55 pokračování komentáře trenéra domácích Josefa Janečka:Díky holkám za infarktový zážitek a doufám, že budeme v podobném duchu pokračovat i příště, až na tu poslední třetinu :-) Díky soupeři za zápas a přejeme šťastnou cestu domů.
61:55 komentář trenéra domácích Josefa Janečka: Dnes to byl dvě třetiny přesně takový Hradec, jaký bych ho chtěl mít. Bojovnost a nasazení od první do poslední minuty. Do třetí třetiny jsme do toho bohužel přidali trošku nedůrazu okolo branky a hlavy dole, proto jsou z toho ve výsledku jen dva body.
61:55 střely v prodloužení - domácí 2, hosté 0
61:55 a prodloužení je u zdárného konce!!!! Jarešová dostává přihrávku od Dunajčákové a střelou od mantinelu tahem rozhoduje utkání ve prospěch domácího celku.
60:55 první střela na straně Hradce. Anna Miholová prověřila koncentraci Halasové.
60:05 a začíná nervi drásající prodloužení tohoto zápasu.
60:00 Zahájení prodloužení
59:59 střely na bránu domácí: 11, hosté: 14
59:17 Eliška Buchalová hrozí od mantinelu, ale míjí.
58:30 za delší provaz ale tahá tým z Šitbořic.
56:32 K životu se probouzí celá hala a pomáhá domácímu celku zlepšit svoji hru a dotáhnout zápas vítězství.
55:17 a už to máme 6:6. Kam se poděl tým z druhé části. Šitbořice nezabalili utkání ani při nepříznivém stavu a sklízejí ovoce v podobě vyrovnání. Za to Hradec sklízí pouze to co zasel a přichází o nadějné vedení.
55:09 GÓL PRAMOS Šitbořice FbC Aligators ! 6:6
Branku družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators vstřelil #16 Tereza Lengálová, asistoval #25 Veronika Martincová (6:6)
54:38 GÓL PRAMOS Šitbořice FbC Aligators ! 6:5
Branku družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators vstřelil #2 Petra Ondráčková, asistoval #28 Anna Balus (6:5)
54:33 těžko čitelná rána po zemi končí v brance Remešové.
54:01 Nebezpečná střela z půlky hřiště na branku domácích.
53:03 snad se podařilo trenérovi Janečkovi probudit Hradecké lvice zpět do zápasu.
52:39 Timeout IBK Hradec Králové
52:12 Hradec si vlastním nedůrazem a velmi slabou koncentrací nechává ujíždět vlak a ztenčit náskok, který si vytvořil ve druhé části utkání.
50:36 GÓL PRAMOS Šitbořice FbC Aligators ! 6:4
Branku družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators vstřelil #4 Kateřina Salvet, asistoval #13 Monika Jahodová (6:4)
50:36 Remešové se překulil míček přes nohu a Slezáková měla snadnou práci při dorážení do prázdné brány. 6:4
49:58 GÓL PRAMOS Šitbořice FbC Aligators ! 6:3
Branku družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators vstřelil #5 Marie Halasová, asistoval #19 Jana Kubalíková (6:3)
49:53 A další gól hostujícího celku. Tentokrát z trestného úderu dostala přihrávku Halasové od Pražákové a z výběhu zakončuje na vzdálenější tyč.
48:07 hrubka v obraně a velká šance pro hostující tým.
46:28 hra se nyní přelévá na obě strany.
43:40 tvrdá hra se na obou stranách stupňuje. Rozhodčí museli sáhnout ke dvěma dvouminutovým trestům u hráček Horákové a Koškové za hrubost. Hraje se ve 4.
43:01 GÓL PRAMOS Šitbořice FbC Aligators ! 6:2
Branku družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators vstřelil #4 Kateřina Salvet, asistoval #3 Klára Jahodová (6:2)
42:47 Hradec má problém s napadáním Šitbořic což končí golem ve prospěch hostů. Stav je 6:2
41:34 hráčka Šitbořic se vyžádala pomoc zdravotníka, kterého dnes máme v podobě Vlasty Tomečkové, studentce 5. ročníku Lékařské fakulty Univerzity Karlovy.
41:21 domácí se hned od začátku třetí třetiny usadili na polovině soupeře.
40:00 a třetí část můžeme označit za zahájenou.
39:59 střely domácí 7:hosté: 12
39:10 Hra se bohužel neobchází bez faulů a nebezpečných střetnutí tělo na tělo z obou stran. Rozhodčí mají plno práce.
36:49 GÓL IBK Hradec Králové! 6:1
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #12 Sabina Labudová z trestného střílení (6:1)
36:49 a Labudová trestné střílení backhandovým blafákem proměňuje a zvyšuje náskok Hradce na 6:1. Krása.
36:49 únik Labudové byl přeťat sekáním Buráňové což rozhodčí odměnili 2 minutovým trestem a trestným střílením.
35:35 GÓL PRAMOS Šitbořice FbC Aligators ! 5:1
Branku družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators vstřelil #10 Sabina Mátlová, asistoval #5 Marie Halasová (5:1)
35:35 Halasová dává přihrávku z poza brány Mátlové a ta bez potíží do odkryté brány zakončuje a koriguje stav na 5:1.
34:19 Střela Součkové a Miholová z dorážky trefuje pouze tyč.
33:17 Remešová neskutečným zákrokem podržela svůj tým při protiútoku, kdy to bylo tváří v tvář s protihráčkou.
32:22 GÓL IBK Hradec Králové! 5:0
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #12 Sabina Labudová, asistoval #26 Monika Pešková (5:0)
32:22 Labudová udeřila podruhé. Krásný únik a střela pod ruku Halasové. 5:0.
30:25 Šarounová z úhlu překvapila golmanku hostí. Ta reflexivně vyráží.
28:56 Miholová za bránou nabídla Košové před bránou ale brankou to nekončí. Brankářka Halasová podržela svůj tým.
28:30 Součková je dnes pevným pilířem obrany domácích.
28:10 Knapová se vrací zpět na hrací plochu.
27:42 Hradec bez větších problémů oslabení brání a když už se hostí dostanou k zakončení tak je v bráně jistá Remešová.
26:10 Knapová opět na trestné lavici, tentokrát za sekání.
25:17 Dunajčáková nepříjemnou schovanou střelou vystrašila golmanku Halasovou.
24:26 Hradec se usadil na polovině soupeře a ohrožuje bránu hostí.
23:45 Šitbořice se nehodlají vzdát a dál srdnatě vzdorují, ale 3 rychlé góly přece jenom otřásly jejich bojovým odhodláním.
21:56 GÓL IBK Hradec Králové! 4:0
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #37 Markéta Dohnalová, asistoval #10 Lucie Hock (4:0)
21:56 a ne důraz hostů potrestala Košková s Dohnalovou a už máme skóre 4:0. Hra nabírá rychlý spád.
21:35 GÓL IBK Hradec Králové! 3:0
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #12 Sabina Labudová bez asistence (3:0)
21:35 Labudová po samostatném úniku ukázala že góly dávat umí. Nádherné zakončení ke vzdálenější tyči a skóre je už 3:0
21:04 GÓL IBK Hradec Králové! 2:0
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #98 Eliška Buchalová, asistoval #36 Kristýna Jarešová (2:0)
21:04 Nádherná akce trojice Jerešová, Buchalové a Dunajčáková, která končí kombinací do prázdné brány a Hradec zvyšuje na 2:0
20:00 a začíná druhé dějství zápasu. Hradec v pohodě ubránil oslabení a Košková se vrací na hřiště.
19:59 střely domácí 8 - hosté 9
19:36 emoce doslova stříkají z obou stran jak od hráček tak od trenérů. Uvidíme co nám další dějství tohoto utkání přinesou.
18:30 tvrdá hra se nyní Koškové nevyplácí a dostává dvouminutový trest za blokování hokejky.
17:50 Kašparová měla na hokejce další branku domácích ale pro máchla což rozhodčí ocenil trestným úderem pro tým hostů kvůli vysoké hokejce.
16:57 Aligátorky drží holky z Hradce v šachu na jejich polovině a to nese ovoce v podobě nebezpečné střely od mantinelu.
15:32 Košková dnes jedla k snídani krvavé maso a soubojů se nebojí, ostatně jako vždy.
14:52 Knapová zpět ve hře.
14:25 obrana domácích je však pevná a tým hostí do ničeho nepouští.
12:52 Knapová nedisciplinovaně nedodržela vzdálenost a poslala svůj tým do 4 a rozhazuje rukama.
12:46 překrásná akce z poza brány od Jarešové na zakončující Dunajčákovou, která neminula. 1:0
12:43 GÓL IBK Hradec Králové! 1:0
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #71 Denisa Dunajčáková, asistoval #36 Kristýna Jarešová (1:0)
11:32 a další kombinace Aligators kdy mířila přihrávka z rohu přímo před bránu. Naštěstí to golem neskončilo.
11:10 hra je plná tvrdých zákroků ale rozhodčí zatím dobře korigují hru.
09:22 střelu přibližně z 10 metrů zkušeně domácí golmanka chytá jak přezrálé jablko.
08:40 na poslední chvíli zmařený protiútok Aligators a hned na to střela která těsně míjí bránu Lenky Remešové.
07:55 Buchalová v samostatném úniku míjí bránu.
07:30 Hazuková jen těžko krotí své emoce směrem k soupeři a tvrdí hru.
07:10 bývalý prezident IBK HK byl atakován míčkem svého bývalého týmu. Ze by nevyřízené účty?
06:02 hra se přelévá ze strany na stranu. Aktivnější se po vlažnějším začátku jeví hra Hradce.
05:11 vlahou střelu koncentrovaně kryje Remešová
03:15 nádherná akce Peškové s Miholovou. Přihrávka na střed ale Miholové bohužel přes dotírající obránkyni nezakončila mezi tyče.
02:25 Krásnou střelu Dunajčákové golmanka vyráží a hned zahrozil tým hostů z protiútoku.
02:10 Jarešová zužitkovala své zkušenosti při rozehrávce a posunula míček na Buchalovou.
01:20 první akce na straně domácího celku. Labudová nabídla šanci pro Knapovou ale ta žel bohu míjí.
00:27 aktivněji vstoupil hostující tým a drží na polovině Hradce.
00:10 Prnví trestný úder pro aligátorky z půlky hřiště
00:00 Rozhodčí signálem na píšťalku předznamenali začátek zápasu. Nyní uslyšíme pokřiky obou týmů a jdeme na to!
00:00 Čeká nás napínavý zápas, který předznamenalo předchozí střetnutí na půdě Šitbořic, které nakonec muselo rozhodnout prodloužení, které vyznělo ve prospěch týmu Aligátorek.
00:00 Dobrý den, zdravíme Vás u 18. kola 1. ligy žen kdy se střetnou celky IBK Hradec Králové a Pramos Šitbořice FbC Aligators. Dnešní duel ukáže zda se domácímu celku z Hradce povede ukončit sérii porážek či zda Šitbořice stáhnou bodovou ztrátu na druhou příčku, kterou před nimi hájí tým ze Vsetína.