57
  • 57 56:37
    2:9

FBC Dobruška - Florbal Vsetín 2:9
branky: 17. Kateřina Poláčková, 24. Jitka Fleglová - 19. Veronika Dědková, 34. Markéta Martinková, 46. Tereza Goláňová, 46. Eva Urbášková, 47. Eva Urbášková, 47. Sára Jakubkovičová, 51. Sára Seevaldová, 53. Marika Marečková, 57. Sára Seevaldová; rozhodčí: Martin Halousek - Martin Preclík; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 53; zásahy brankářů: Dominika Flídrová 23 - Martina Franková 19; po třetinách: 1:1, 1:1, 0:7
60:00 Komentář trenéra domácích Černého: Kolega to popsal pesně, dvě třetiny výborný zápas z obou stran. Zápasy se nehrajou jen na dvě třetiny, naše selhání v té třetí nás stálo jakýkoliv lepší výsledek. Díky soupeři za férovou hru a přeji šťastnou cestu domů.
60:00 Komentář trenéra hostů Kvapila: Bylo to vyrovnané utkání, téměř k závěru. Velice krásné utkání, škoda, že o výsledku rozhodla pouze jedna minuta, jsme rádi že v náš prospěch. Gratuluji soupeři k výborné hře.
56:37 GÓL Florbal Vsetín! 2:9
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #22 Sára Seevaldová, asistoval #12 Sára Jakubkovičová (2:9)
52:51 GÓL Florbal Vsetín! 2:8
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #7 Marika Marečková, asistoval #11 Tereza Halaštová (2:8)
50:01 GÓL Florbal Vsetín! 2:7
46:32 GÓL Florbal Vsetín! 2:6
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #12 Sára Jakubkovičová, asistoval #5 Tereza Goláňová (2:6)
46:25 GÓL Florbal Vsetín! 2:5
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #24 Eva Urbášková, asistoval #20 Nikol Šobáňová (2:5)
45:47 GÓL Florbal Vsetín! 2:4
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #24 Eva Urbášková bez asistence (2:4)
45:37 GÓL Florbal Vsetín! 2:3
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #5 Tereza Goláňová, asistoval #22 Sára Seevaldová (2:3)
33:44 GÓL Florbal Vsetín! 2:2
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #9 Markéta Martinková, asistoval #12 Sára Jakubkovičová (2:2)
23:26 GÓL FBC Dobruška! 2:1
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #20 Jitka Fleglová z trestného střílení (2:1)
18:19 GÓL Florbal Vsetín! 1:1
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #19 Veronika Dědková, asistoval #7 Marika Marečková (1:1)
16:41 GÓL FBC Dobruška! 1:0
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #24 Kateřina Poláčková, asistoval #25 Veronika Eimannová (1:0)