8:3
    Aneta FOFFOVÁ
    ()

itelligence Bulldogs Brno - FTC Vysoké Mýto 8:3
branky: 4. Michaela Žáková, 16. Regina Obrovská, 23. Linda Detková, 39. Regina Obrovská, 46. Gabriela Komínková, 46. Michaela Žáková, 52. Monika Zamazalová, 58. Hana Pokorná - 25. Veronika Bekeová, 34. Barbora Zahradníková, 60. Aneta Foffová; rozhodčí: Michal Minařík - Tomáš Humeňanský; vyloučení: 0:0; využití: 1:0; diváků: 34; zásahy brankářů: Sabina Dvořáčková 30 - Tereza Ondrová 28; po třetinách: 2:0, 2:2, 4:1
60:00 Komentář trenéra hostí Aleše Dejdara: Dvě třetiny jsme s domácími hráli minimálně vyrovnaný zápas. V poslední třetině jsme nakupili několik chyb, které soupeř zkušeně využil a pak už se zápas jen dohrával. Gratuluji domácím k vítězství.
60:00 Komentář trenéra domácích Roberta Honce: Podobný zápas jako v Mýtu. V 1.třetině jsme tahali za kratší konec, ale dokázali jsme proměnit své šance. Ve zbytku zápasu jsme měli více sil a zápas dotáhli do vítězného konce. Soupeři děkujeme za pěkný zápas.
60:00 Střely celkem: iBB: 36, VM: 33.
60:00 Střely ve 3.třetině: iBB: 15:, VM: 10.
59:32 Foffová snižuje hezkou střelou nad nohu Dvořáčkové.
59:31 GÓL FTC Vysoké Mýto! 8:3
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #2 Aneta Foffová bez asistence (8:3)
59:00 Poslední minuta.
58:40 Klára Minářová trefuje tyčku.
57:53 Zamazalová zpoza branky našla Štěrbovou na velkém brankovišti.
57:52 GÓL itelligence Bulldogs Brno! 8:2
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil #16 Hana Pokorná, asistoval #99 Monika Zamazalová (8:2)
56:52 Žáková střílela a pak dorážela, ani jedno nevedlo ke změně skóre.
56:18 Obrovská opět hledala sbíhající Ďurišovou.
54:41 Trnková na hřišti.
54:31 Bachratá v pohybu s pokrytým míčkem a nutí hostující hráčky k faulu.
53:20 Bachratá teď dvakrát blokuje střely hostí.
52:55 Buldočky i ve čtyřech hodně aktivní.
52:41 Trnková vběhla předčasně na hřiště a proto si odpyká trest za svoji chybu.
51:52 Boberová střílela zpoza bránící hráčky.
51:07 Rozborka zborka - Domonkosová, Štěrbová a zakončující Zamazalová si vychutnaly obranu Mýta.
51:06 GÓL itelligence Bulldogs Brno! 7:2
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil #99 Monika Zamazalová, asistoval #16 Hana Pokorná (7:2)
50:52 Buldočky v plném počtu, během přesilovky se nic vážného nestalo.
48:51 Koláčková se nešťastně srazila s jednou z protihráček a rozhodčí nyní řeší jestli má být vyloučena nebo ne, ale nakonec to vypadá, že ano, rozhodčí sami neví za co vylučují.
47:59 Minářová opět nakopla své dynamo, ale pak míček odevzdala domácím nepřesnou nahrávkou.
47:20 Koláčková si teď za brankou Mýta vodí Foffovou.
45:17 Vzápětí zvyšuje Žáková, která utekla obraně Mýta a zavěsila nad levé rameno Ondrové.
45:16 GÓL itelligence Bulldogs Brno! 6:2
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil #8 Michaela Žáková bez asistence (6:2)
45:02 Ďurišová si z beka sběhla před branku a tam dostala přesný pas od Obrovské.
45:01 GÓL itelligence Bulldogs Brno! 5:2
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil #17 Gabriela Komínková, asistoval #69 Regina Obrovská (5:2)
44:20 Domácí tým hraje v plném počtu, hlásí děvče vedle mě.
43:19 První minuta oslabení neznamenala pro domácí žádné nebezpečí.
42:20 Boberová musela zatáhnout ruční brzdu, jelikož Klára Minářová byla rozběhnutá a tím pádem nebezpečná.
41:29 Přízemní střela Bachraté nadělala Ondrové problémy.
41:02 Domonkosová nabízela skákavou přihrávku Štěrbové do prázdné, ale bohužel se nepodařilo míček usměrnit.
40:01 Bule pro Mýto.
40:00 Střely ve 2.třetině: iBB: 13, VM: 9.
39:45 Žáková se hezky uvolnila od mantinelu, následná střela není příliš přesná.
38:58 Obrovská střílí ze střední vzdálenosti přesně k tyči a dodává klid domácím.
38:57 GÓL itelligence Bulldogs Brno! 4:2
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil #69 Regina Obrovská, asistoval #17 Gabriela Komínková (4:2)
38:20 Klára Minářová ve druhé třetině hodně zatápí domácím.
37:43 Bez pohybu to nepůjde, Koláčková jen stojí s míčkem a dívá se kam rozehrát, nakonec poslala špek Domonkosové.
36:11 Mýto v plném počtu.
35:48 Boberová doráží do tyčky střelu Trnkové.
35:35 Koláčková dnes sice hodně střílí, ale ne a ne to sednout.
35:10 Zatím bez střely od Buldoček.
34:25 Hraje se za brankou Brna a Klára Minářová na míčku.
34:11 Prokešová nastavila koleno Vlachové.
33:14 Minářová se Zahradníkovou ukázaly jak se proměňuje brejk. To se totiž jen před pár okamžiky nepodařilo domácím.
33:13 GÓL FTC Vysoké Mýto! 3:2
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #20 Barbora Zahradníková, asistoval #18 Klára Minářová (3:2)
32:00 Suchomelová se z trestné lavice ihned vydala podpořit útočnou snahu svých spoluhráček.
31:50 Teď dva slibné pokusy Koláčkové.
31:30 Je odehraná minuta a půl z přesilovky a domácí honí míček hlavně ve své třetině.
30:00 Suchomelová málem přesekla hokejku Žákové což rozhodčí zaregistrovali.
29:56 Bachratá hezky našla Ďurišovou a ta uklidňuje hru.
29:00 Trošku to tu vypadá jako na nádraží, rozhodčí pískají za každou cenu.
28:40 Domonkosová střílela nad nohu Ondrové, těsně vedle.
27:51 Buldočky mají dobrou pozici při volném úderu, ale Žáková se vzala na sebe a míčkem vyprášila síť za mantinelem.
24:54 Po pasáži hry kdy se nic nedělo, se k míčku dostala Bekeová a snižuje stav skóre.
24:53 GÓL FTC Vysoké Mýto! 3:1
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #66 Veronika Bekeová bez asistence (3:1)
22:13 Netrvalo to dlouho a domácí trestají.
22:12 GÓL itelligence Bulldogs Brno! 3:0
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil #89 Linda Detková, asistoval #99 Monika Zamazalová (3:0)
21:50 Kubišová si odsedí trest za technický přestupek.
20:47 Buldočky kontrolují míček.
20:01 Úvodní buly druhé třetiny pro domácí.
20:00 Střely v 1.třetině: iBB: 8, VM: 14.
18:35 Klára Minářová šla opět sama na Dvořáčkovou, dorážka sestry Kristýny šla jen na tyčku.
17:35 Píská se faul na Dvořáčkovou, sekání.
17:02 Pokorná blokuje střelu Koláčkové.
16:14 Bachratá krosem přes celé pásmo nachází Domonkosovou, která trefuje tyčku.
15:11 Knotková poslala kolmicí do úniku Obrovskou a ta při svém dnešním prvním střídání nekompromisně zavěsila.
15:10 GÓL itelligence Bulldogs Brno! 2:0
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil #69 Regina Obrovská, asistoval #12 Kateřina Knotková (2:0)
14:28 Domonkosová se Zamazalovou se teď koukaly jestli jejich spoluhráčky vyřeší brejk Mýta nebo ne, do návratu se jim vůbec nechtělo.
13:52 Dusno před Dvořáčkovou opět dělají Bekeová s Juříkovou.
13:04 Bekeová střílí a Juříková doráží, oba pokusy jen do Dvořáčkové.
11:34 Zahradníková je na hřišti.
10:55 Ďurišová střílí z jedničky, ale zatím také nepřesně.
10:47 Přízemní střela Koláčkové zlehka vedle.
09:34 Zahradníková poslala nedovoleně k zemi Vlachovou.
09:30 Domácí se dobře dostaly z vlastního pásma a pak Trnková střílela do bloku.
07:38 Klára Minářová ve veliké šanci sama před Dvořáčkovou, ta zachránila situaci, ale domácí si koledují o branku nedůraznou obranou.
07:10 Žáková to vyzkoušela krátkou suchou, golmanka Mýta pozorná.
05:26 Svobodová orazítkovala břevno branky kde je Dvořáčková.
05:03 Kristýna Minářová se ocitla ve veliké šanci, ale nesrovnává.
03:59 Žáková využívá další chyby v rozehrávce a s přehledem otevírá skóre.
03:58 GÓL itelligence Bulldogs Brno! 1:0
03:53 Buldočky hluboko napadají a Pokorná kazí rozehrávku.
03:18 Zamazalová dobře pokryla míček a donutila soupeřku k faulu.
02:50 Pohlodková kazí rozehrávku a Bekeová šla z křídla na Dvořáčkovou, střela jde mimo zařízení.
01:42 Individuální průnik Bachraté končí faulem na její osobu.
01:30 Ze začátku hrají s míčkem hráčky Vysokého Mýta.
00:00 Dobrý den a vítejte u utkání 15.kola 1.ligy žen - východ mezi itelligence Bulldogs Brno a FTC Vysoké Mýto.