• 47 46:54
    2:12
    (Vávra)

FBC 4CLEAN Česká Lípa - FAT PIPE FLORBAL CHODOV 2:12
branky: 33. Tomáš Kadlec, 33. Jaromír Ekl - 2. Daniel Maxa, 8. Michal Strachota, 9. Ondřej Plíhal, 12. Tom Ondrušek, 21. Martin Pražan, 23. Marek Vávra, 25. Marek Vávra, 27. Marek Vávra, 29. Martin Koutný, 35. Martin Pražan, 36. Michal Strachota, 47. Tom Ondrušek; rozhodčí: Lukáš Čížek - Lukáš Laštovička; vyloučení: 0:0; využití: 0:1; diváků: 268; zásahy brankářů: Jan Dvořák 8, Ivan Ponomarev 13 - Jan Barák 12; po třetinách: 0:4, 2:7, 0:1
60:00 Vyjádření trenéra hostí pana Davida Podhráského: Asi nám to tady svědčí, po loňské vysoké pohárové výhře jsme čekali daleko těžší zápas, ale většinu utkání jsme hráli opravdu dobře a zaslouženě vysoko zvítězili. Díky domácím za zápas.
60:00 Vyjádření trenérky domácích paní Lenky Bartošové: Dvě třetiny od nás příšerná hra, směrem dozadu, Chodov nás malinko točil, ale jsem hrozně ráda, že se kluci zvedli na třetí třetinu, a tam ukázali, že bránit a hlavně i útočit umí, jenom je hrozná škoda, že neproměnili ty šance.
60:00 Střely po třetí třetině: 5-7.
59:09 Ani Dominik Jansa se nedokázal prosadit a nezvýšil tak skóre domácích.
58:14 Kněžour osamocen před bránou hostí, střela skončila Barákovi v rukách.
57:00 Hrají se poslední 3 minuty třetí třetiny.
56:31 Pastor pálil nebezpečně, zakryt obránci hostí, střela se však za Baráka nedostala.
54:05 Ze standartky mohl bránu ohrozit Jirsa, překonat Baráka se mu ale nepovedlo.
52:37 Slaného střela prošla až k rukám Baráka, ten však stihl zachytit včas.
51:10 Hru z většiny ovládá Chodov, Lípa se jen brání a nepouští se do útoku.
47:40 Tomáš Kadlec se snažil ohrozit bránu hostí, střela, která výjimečně prošla, ovšem neskončila za Barákovými zády.
46:54 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 2:12
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #25 Tom Ondrušek, asistoval #21 Marek Vávra (2:12)
45:00 Dnešní utkání sleduje celkem 268 diváků! Děkujeme za návštěvu.
43:40 Kadlecův ztracený balon zachytil Ekl, ten vybídl Mlejnka, kterého střela skončila na výborně blokujících obráncích Chodova.
42:01 Ekl v šanci z levé strany hřiště nedokázal protlačit střelu přes obranu hostí.
40:00 Střely po druhé třetině: 4-16.
39:51 Jirsa vybídl Ekla, ten nedostal balonek do brány.
39:00 Probíhá poslední minuta 2. třetiny.
38:39 Z poloviny zkoušel i Hřebřina, rovněž on netrefil zařízení.
36:40 Slaný pálil z poloviny hřiště, nedokázal ale střelu protlačit blokem obránců soupeře.
35:51 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 2:11
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #78 Michal Strachota, asistoval #95 Michal Podhráský (2:11)
34:51 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 2:10
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #3 Martin Pražan, asistoval #21 Marek Vávra (2:10)
32:57 GÓL FBC 4CLEAN Česká Lípa! 2:9
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #88 Jaromír Ekl, asistoval #55 Jakub Jirsa (2:9)
32:57 Ani ne za půl minuty se domácí prosazují podruhé, střelcem je Jaromír Ekl, který přesně mířenou střelou z přihrávky Jirsy trefil odkrytou bránu hostí.
32:29 GÓL FBC 4CLEAN Česká Lípa! 1:9
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #23 Tomáš Kadlec, asistoval #88 Jaromír Ekl (1:9)
32:29 Kadlec perfektně zužitkoval přihrávku Ekla a dokázal tak, že chodovští bez obdrženého gólu neodjedou.
30:42 Vnuk hledal Kněžoura, ten byl ale v obležení obránců chodovských, a tak nedostihl přihrávku.
29:39 Po dlouhodobém tlaku ze strany pražského celku přichází pro českolipské osvobození v podobě volného úderu z rohu vlastní poloviny.
28:04 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 0:9
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #32 Martin Koutný, asistoval #93 Ondřej Plíhal (0:9)
26:42 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 0:8
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #21 Marek Vávra, asistoval #26 Tomáš Sýkora (0:8)
26:42 Přesilovou hru hostí dokázal využít Marek Vávra a přidal osmý gól na stranu Chodova.
24:20 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 0:7
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #21 Marek Vávra, asistoval #95 Michal Podhráský (0:7)
24:20 Střídání brankáře. Nový brankář #30 Ivan Ponomarev družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa
23:06 Odložené vyloučení na straně domácích, Chodov v šesti.
22:13 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 0:6
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #21 Marek Vávra, asistoval #9 Ondřej Mikeš (0:6)
22:13 Vávra z ostrého úhlu, Dvořák se nestihl přesunout a balon tak propadl do brány.
20:32 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 0:5
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #3 Martin Pražan, asistoval #25 Tom Ondrušek (0:5)
20:32 Pražan se nemýlil a z otočky trefil svatyni Dvořáka.
20:00 Střely po první třetině: 5-10.
19:00 Hraje se poslední minuta první třetiny.
17:10 Ekl vybídl volného Jirsu, tomu však pokus zastavil další blok obránců Chodova.
14:15 V samostatném úniku se ocitl Jansa, přes tlak dotírajících obránců nestihl přesně zamířit a trefit klec hájenou Barákem.
13:50 Českou Lípu od dalších inkasovaných branek uchránil Dvořák, když vykryl střelu a poté několik dorážek Pražanů.
13:09 Tečovaná střela chodovských konči za mantinelem, volný úder pro celek hostí.
11:37 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 0:4
11:37 Vávra vybídl Ondruška krosovou přihrávkou a ten se nemýlil, do odkryté klece trefil přesně.
09:41 Ve velké šanci nyní Kadlec, nedokázal však nabídku Ekla správně umístit a protlačit přes blokující obranu hostí.
08:44 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 0:3
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #93 Ondřej Plíhal, asistoval #32 Martin Koutný (0:3)
08:44 Necelou minutu po druhé brance hostí se Chodov prosazuje i potřetí, střelu přesně vyslal Ondřej Plíhal.
07:50 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 0:2
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #78 Michal Strachota, asistoval #83 Michal Kotlas (0:2)
07:50 Strachota využil nabídku Kotlase a trefil přesně, stav je 0:2 z pohledu domácích.
07:05 Chodov tlačí a snaží se prolomit zatím nezlomnou obranu České Lípy.
05:10 Lípa vyrazila do útoku, Mlejnek nemířil přesně a netrefil zařízení.
02:30 Slaný hledal volného Vnuka, ten nedokázal zužitkovat prostor před sebou.
01:27 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 0:1
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #4 Daniel Maxa, asistoval #78 Michal Strachota (0:1)
01:27 Strachota nabil do gólové příležitosti Maxovi a ten se nemýlil.
00:17 Lípa rozehrává standartku na vlastní polovině, zaútočit se však nepovedlo.
00:01 Úvodní buly vyhrál pražský celek.