3:7
    Jan JELÍNEK
    (Řehoř)

Florbal Ústí - Technology Florbal MB 3:7
branky: 3. Jakub Kolstrunk, 6. Radek Kužel, 33. Josef Novák - 8. Jiří Curney, 21. Petr Krzyžanek, 26. Tomáš Chroust, 34. Jiří Curney, 46. Jiří Curney, 55. Jakub Gruber, 60. Jan Jelínek; rozhodčí: Petr Černý - Jiří Janoušek; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 375; zásahy brankářů: Petr Weissgärber 19 - David Rytych 17; po třetinách: 2:1, 1:3, 0:3
60:00 Vyjádření trenéra domácích p. Vojty: Soupeř zvítězil díky kondiční a technické připravenosti, nám tím samozřejmě ukázal velký prostor ke zlepšení. Pokud udržíme naší hru a role po celý zápas, můžeme vzdorovat týmům z TOP3. Mrzí mě neproměněné šance, které v naší roli musíme proměňovat. Děkuji soupeři za hru, přeji šťastnou cestu a fanouškům za podporu.
60:00 Vyjádření trenéra hostí p. Pazdery: Soupeř nás dnes opravdu potrápil, i přes náš aktivní úvod, jsme inkasovali dvě laciné branky, které Ústí v kombinaci s fantastickými diváky vyhecovalo k vynikajícímu výkonu. Od druhé třetiny jsme se zklidnili a postupně se nám podařilo hru pod naší kontrolu. I přes naší slabší produktivitu zápas zaslouženě otočili. Díky soupeři za pěkné utkání.
60:00 Střely ve třetím dějství: Ústí 5, Boleslav 12
59:49 GÓL Technology Florbal MB! 3:7
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil #33 Jan Jelínek, asistoval #18 Jan Řehoř (3:7)
59:49 Jelínek ještě zatlouká poslední hřebíček do domácí rakvičky, 3:7
59:20 Hosté už si konec pohlídají, míček je na jejich hokejkách
58:50 Snaha je sice na domácích vidět, ale nedaří se Krbcovi míček poodjel a střela byla slabá
58:20 Míček odskakuje, tak to Stibor zkusil hned. Rytytch připraven
57:10 Moc času už domácím nezbývá, k tomu se nedaří rozehrávka
56:30 Strážce domácí branky několika zákroky podržel svůj tým
56:00 Nic nového pod sluncem, domácím viditelně dochází síly. Běhat velkou část předchozích 55 minut bez balonku se musí přeci jen podepsat
54:37 GÓL Technology Florbal MB! 3:6
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil #25 Jakub Gruber, asistoval #17 Jakub Bína (3:6)
54:37 Gruber z předchozího polevení zase ukazuje domácím ostré drápy a zvyšuje vedení svého týmu
53:35 Novák střílel po křižné přihrávce od Stummera. Rytych měl potíže ale míček nakonec zkrotil
53:00 Přece jen se domácí dostali i tlaku, střely jen do prvního bránicího hráče
52:00 Deset vteřin, to je momentálně asi nejdelší souvislý pobyt míčku na domácích holích.
51:15 Řehoř střílí od poloviny mimo
50:40 Krbec je ústřední postavou domácích. Teď sám na brankaře, blafák pěkný, ale nevyšel
50:25 Šance Grubera, ale domácí odvrátili. Hosté si počínají jako při přesilovce
49:30 Obrázek hry se divákům nelíbí, ale účel světí prostředky. Bílomodří nepouštějí domácí k balonku a bez potíží drží otěže zápasu
48:10 Domácí mají už jen něco přes deset minut a ztrácejí dvě branky. Navíc míček je více v moci boleslavských. Za těchto podmínek to bude hodně složité
47:00 Opět jsou to hosté, kteří mají míček. Vavruška sice vypíchl, ale zase rychle ztratil
46:01 Tak to je velká smůla. Curney dostal dlouhou přihrávku, nezpracoval, ale přece jen změnil směr míčku a posunující se Weissberger nedosáhl
46:00 Utkání sleduje 375 diváků
45:59 GÓL Technology Florbal MB! 3:5
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil #40 Jiří Curney, asistoval #33 Jan Jelínek (3:5)
45:20 Už to vypadalo na brejk dvoji Krbec Vavruška, Křenek měl k míčku o něco blíž
44:30 Boleslavští kontrolují balonek, ale šance nepřicházejí.
43:40 Domácí Novák z otočky do náruče Rytycha
43:25 Jelínek o míček sice přišel, ale během chvilky jej získal zpět. Vavruška z brejku jen do bloku obránce
42:30 Hosté prostřídali formace a pokusí se něco vymyslet. Krbec faulován, rozhrají domácí
41:30 Hosté stále na míčku, Novák střílel vedle
41:00 Tak ani závěrečné úvodní buly neskonči.lo v na hokejkách domácích. Tadeáš Chroust vyzkoušel pozornost Weissgabera
40:00 Zraněný Krajcigr má nohu ovázanou, vypadá to jen na výron, držíme palce
40:00 Střely ve druhé části: Ústí 7, Boleslav 7
39:50 Ještě standardka pro domácí a z ní nic
39:30 Střela domácích slabá, lahůdka pro Rytycha. Několik dobrých obraných zákroků domácích. Hosté dohrají třetinu v poklidu
38:50 Hosté se provinili útočným faulem a domácí po delší době v klidu od vlastní branky. Dravě Horák po mantinelu, zastaven nedovoleně
37:40 Kryžanek střílel podobně jako při třetí brance hostí, v hale to zašumnělo
37:00 Novák hledal Kolstrunka, hosté málem nabídku srazili do vlastní sítě. A další šance této formace. A ještě jedna
36:20 Domácí zahrozili, ale střely jen do obránců. Novotný si po té zahrál baseball
35:45 Křenek vysoko nad
35:00 Jako na tenise, dlouhá nepřesná příhrávka třikrát za sebou
33:52 GÓL Technology Florbal MB! 3:4
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil #40 Jiří Curney, asistoval #9 Petr Novotný (3:4)
33:52 Novotný našel zpoza branky Curneyho a hosté opět vedou
33:20 Stibor hledal rychlou přihrávkou Nováka, hosté byli proti
33:00 Hosté si po prohrané buly vzali rychle míček zpět
32:24 GÓL Florbal Ústí! 3:3
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #16 Josef Novák, asistoval #24 Vladimír Štorek (3:3)
32:24 Byl to úkaz přece jen trvalejšího charakteru. Novák oběhl branku a o Rytycha srovnává
31:50 Závar před Rytychem, už je to dlouho, kdy jsme něco podobného viděli
31:10 Z první střílel Bína Wiessgarber přpraven
30:00 Poklidná rozehra hostí. Nikam se teď neženou a raději míček podrží. Domácí se jej pro změnu rychle zbavují, nahazují na rozběhnutá křídla, ale moc to nevychází.
29:00 Jen chvilkové je držení míčku v podání černých domácích borců, Boleslav je hodně nahoře. Procházka mohl srovnat. Trefil jen čepel položené hole jednoho z bránících
28:46 Timeout Florbal Ústí
28:00 Pro domácím to byla těžká rána. V poslední minutě si na míček téměř nesahli
27:00 Curney na hřišti
26:30 A hosté na míčku zústanou i ve čtyřech jej kontrolují
26:02 Tak to by už bylo hodně zlé, další chyba při rozehrávce, Natov naštěstí vedle.
25:30 Domácí chybovali, Krbec zapomněl míček za sebou a nabídl brejk Tomáši Chroustovi . Ten se nemýlil, 2:3
25:28 GÓL Technology Florbal MB! 2:3
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil #14 Tomáš Chroust bez asistence (2:3)
24:45 Vavruška se nalepil na Jelínka a hodně mu znepříjemnil rozehrávku. Následně faul na Krbce bude oceněn 2 minutami
24:00 Tribuny tleskají, domácí obrali hosty a pokusili se založit protiútok.
22:50 A již několikátý brejk domácích. Novák tentokrát střílel z velké dálky, pro Rytycha snadná práce
22:30 Horák slabě a po zemi. Po té Vavruška s Krbcem, prvně jmenovaný do Rytycha druhý vedle
21:30 Stummer od poloviny jedovatě, ale vedle. Hostující Novák bekhendem do okna nad brankou a pobavil tribuny
20:43 GÓL Technology Florbal MB! 2:2
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil #70 Petr Krzyžanek, asistoval #71 Milan Tomašík (2:2)
20:43 Laciná branka, Kryžanek od levého mantinelu nachytal domácího brankaře
20:40 I po úvodní buly druhého dějství jsou na míčku hosté. Vavruška se hodně vysunul, aby narušoval rozehrávku
20:00 Střely v první třetině: Ústí 8, Boleslav 7
19:40 Vavruška se rval o míček víc než dovolují pravidla
19:10 V šanci Tomáš Chroust. Mimo
19:00 Chvilka pro domácí oddech. Jsou teď pod téměř permanentním tlakem
18:00 Chyba hostí v rozehrávce a domácí na míčku. Kuhnel musel hasit před dotírajícím Natovem
17:00 Opět hosté na domácí polovině a sprška střel
16:10 Kužel trefuje břevno nad Rytychem
16:00 Domácí ztrácejí rychle kontrolu nad balonkem, brejk v podání Stummera a Nováka řeší Rytych
15:30 A opět bílomodří, Curney nad
14:40 Kužel byl důrazný a zaměstnal Rytycha. Kolstrunk obešel obránce a střílel nad
13:45 Pouze nedlouho měli domácí míček, byly z toho jen dvě střely z uctivé vzdálenosti
13:00 Přesilovka se zatím moc nedaří. Hosté mají míček
12:10 Curney s Natovem získali míček s postupovali vpřed. Dobrý zákrok Krbce.
11:05 Byl to domácí Novák, kdo měl velkou možnost dorazit míček, ale přestřelil
11:00 Domácí borci na střídačce ztěžka oddechují. Rychlý brejk se domácím nepovedl.
10:14 Tomašík trefil břevno
10:00 Domácí se snaží rozrušovat rozehrávku už v samém zárodku, ale příliš se jim to nedaří. V dobré pozici Natov, střela sražena. Kolstrunk jen do Rytycha
09:00 Novák se pokoušel zakončit skončil jen na nohou Novotného
08:30 Obraz hry se nemění. Hosté mají hru pod kontrolou. Snaží se najít recept na pozornou obranu domácích
07:25 GÓL Technology Florbal MB! 2:1
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil #40 Jiří Curney, asistoval #88 Jan Natov (2:1)
07:25 Po standardní situaci před domácí brankou se daří hostům snížit
06:50 A opět stejný obrázek, domácí v pozorném bloku, hosté míčku. Domácím se daří vyrážet do brjeků.
05:42 Tyčka v podání Kolstrunka
05:30 Domácí se k míčku zatím nedostali. Až teď obrali Kryžanka a Tauber nebezpečně střílel. Následně to ale končí gólem a domácí vedou dvě branky
05:28 GÓL Florbal Ústí! 2:0
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #4 Radek Kužel, asistoval #71 Adam Stibor (2:0)
04:20 Nebezpečnou střelou se prezentoval Natov. Hosté zamkli domácí před jejich svatyni.
03:10 Krajcigr zůstal ležet před brankou a bohužel do utkání už zřejmě nezasáhne. Snad to nebude vážné.
02:49 GÓL Florbal Ústí! 1:0
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #8 Jakub Kolstrunk bez asistence (1:0)
02:49 Kolstrunk vybojoval na středu a s míčkem si věděl rady.
02:40 Domácí brankař si připsal první ostrý zákrok. Natov netrefil branku z Curnyho nabírky krosem.
02:20 Hosté zatím častěji na míčku, domácí napadají, tak tak, že vypíchnutý míček nesměřoval na osamoceného Nováka
01:10 Úvodní buly vyhráli hosté a ujali se balonku. Domácí se následně při rozehrávce dopustili chyby a museli hasit přečíslení.