• 60 59:55
    6:4
    (Pruner)

FB Hurrican Karlovy Vary - Z.F.K. AQM Petrovice 6:4
branky: 9. Miroslav Šnajdr, 20. Michal Klápa, 36. Michal Klápa, 57. Jakub Černý, 59. Miroslav Šnajdr, 60. Michal Klápa - 40. Petr Kašpar, 44. Roman Oborák, 44. Petr Kašpar, 47. Petr Kašpar; rozhodčí: Jakub Furmánek - Vlastimil Šolc; vyloučení: 0:0; využití: 1:1; diváků: 120; zásahy brankářů: Daniel Váradi 23 - Roman Ciompa 25; po třetinách: 2:0, 1:1, 3:3
60:01 Komentář trenéra hostí Jiřího Gurkovského: 'Kdyby jsme do poloviny zápasu nebyli na kafíčku v motorestu, zápas by vypadal jinak. Nemůžeme začít hrát za stavu 3:0 pro domácí. Od poloviny druhé třetiny jsme byli lepší a pouze naše střelecká nemohoucnost udržela domácí v zápase. Konec byl jaký byl, je třeba se z toho otřepat a jít dále. Gratuluji soupeři k výhře a díky za utkání.:
60:01 Komentář trenéra domácích Petra Pánka: 'Z vyhraného zápasu jsme zbytečně udělali drama a z Romana Ciompy hrdinu. Naštěstí nám v závěru vyšly taktické změny a zápas jsme otočili a zvítězili. Děkuji celému týmu, opravdu celému. Hráči ukázali silný charakter. Soupeři přeji šťastnou cestu domů a skvělým divákům za podporu. '
59:59 Střely na branku:12-10
59:55 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 6:4
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #26 Michal Klápa, asistoval #95 Matěj Pruner (6:4)
58:31 Timeout Z.F.K. AQM Petrovice
58:01 Šnajdr dorazil balonek za dezorientovaného Ciompu
58:00 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 5:4
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #61 Miroslav Šnajdr, asistoval #7 Miroslav Horký (5:4)
56:19 Je srovnáno, Černý dostal nabyto od Šnajdra a tvrdou ranou překonal Ciompu
56:18 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 4:4
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #33 Jakub Černý, asistoval #61 Miroslav Šnajdr (4:4)
55:36 Domácí mají přesilovku a odvolávají brankáře
55:35 Timeout FB Hurrican Karlovy Vary
53:57 Domácí teď reklamují vyloučení, rozhodčí však nařizuje pouze volný úder
52:25 Váradi teď famozně vytáhl jasnou gólovku
50:51 Oliverius s Mackem zavřeli petrovického hráče a sebrali mu balonek
49:35 Domácí mají zajímavou standartku
48:00 Domácí působí ve třetí části poněkud matným dojmem, a vůbec se jim nedaří to co fungovalo dvě třetiny
46:47 Kašpar si počkal na pohyb Váradiho a střelou pod břevno střílí gól
46:46 GÓL Z.F.K. AQM Petrovice! 3:4
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil #71 Petr Kašpar z trestného střílení (3:4)
46:13 Váradi si připisuje úspěšný zákrok
44:57 PEtrovice jsou zpět v zápase a opět v tom měla prsty dvojice Oborák-Kašpar
43:56 GÓL Z.F.K. AQM Petrovice! 3:3
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil #71 Petr Kašpar, asistoval #8 Roman Oborák (3:3)
43:02 Hosté přesilovku bleskově využívají, Oborák rychlou střelou zamířil pod ruku Váradiho
43:01 GÓL Z.F.K. AQM Petrovice! 3:2
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil #8 Roman Oborák, asistoval #71 Petr Kašpar (3:2)
40:45 Domácí drží v úvodu míček na své polovině
39:59 GÓL Z.F.K. AQM Petrovice! 3:1
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil #71 Petr Kašpar bez asistence (3:1)
39:59 Střely na branku:9-14
39:20 DNešnímu utkání přihlíží 120 diváků
39:00 Probíhá poslední minuta druhé třetiny
38:25 Výborný dvojitý zákrok Váradiho
36:50 Hurajt v pokleku zastavil Zemanovu střelu
35:17 Opět zafungovala spolupráce mezi Klápou a Prunerem a první jmenovaný navyšuje skóre
28:30 Se střelou Oboráka neměl Váradi problém
27:12 Ciompa má dnes evidentně dobře postavenou branku, Horký trefil již potřetí břevno
12:25 První těžký zákrok Váradiho
11:45 Zeman předvedl elegantní otočku, při druhé už mu však balonek sebral obránce
10:48 Novotný jednoruč trefil Ciompu do masky
09:47 Pruner výborně vybojoval, nezamířil však přesně
08:37 Šnajdr zůstal volný na středu, čehož si všiml Macek, který ho milimetrově přesnou nahrávkou vybídl ke skórování
08:36 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 1:0
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #61 Miroslav Šnajdr, asistoval #17 Daniel Macek (1:0)
00:02 Úvodní buly pro domácí
00:01 Vítáme vás u utkání mezi domácími FB Hurrican Karlovy Vary a hostujícími Petrovicemi. Vzhledem k postavení obou týmů půjde o přímý souboj o čtvrté místo a o náboj je tedy postaráno