• 60 59:20
    8:7
    (Zrzavý)

TJ Slovan Havířov - Spartak Pelhřimov 8:7
branky: 2. Patrik Bonczek, 15. Jiří Gregor, 17. Matěj Erbs, 18. Patrik Posselt, 25. Michal Kozelský, 27. Jakub Mrózek, 28. Michal Trunkát, 49. Patrik Posselt - 9. Jan Knězů, 29. Jan Knězů, 42. Jaromír Lisa, 45. Petr Poduška, 53. Vojtěch Mozr, 55. Petr Poduška, 60. Jaromír Lisa; rozhodčí: Libor Gavlas - Lukáš Mikula; vyloučení: 0:0; využití: 2:0; diváků: 44; zásahy brankářů: Petr Gurkovský 17 - Zbyněk Venkrbec 26; po třetinách: 4:1, 3:1, 1:5
60:00 Komentář trenéra hostů Knězů Jana: Dvě třetiny jsme byli na výletu. Absolutně jsme neplnili to , co jsme si řekni a začali jsme hrát až jsme prohrávali o pět gólů. Poslední třetina nám na vyrovnání nestačila. Za hru jedné třetiny se vyhrát nedá. Děkujeme soupeři za utkání.
60:00 Komentář trenéra domácích Skácela Petra: Máme tři body, jediné pozitivum společně s dobrým výkonem třetí mladé formace. Zápas jsme po dvou třetinách kontrolovali i díky zbytečnému pětiminutovému trestu soupeře. Poslední třetinu jsme nesmyslně vypustili a málem jsme za to byli potrestaní. Děkujeme soupeři za utkání.
60:00 Střely na branku po 3. třetině Slovan - Spartak. 13:12
59:25 Venkrbec svým rozhodnutím zamezil brance.
59:20 GÓL Spartak Pelhřimov! 8:7
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #20 Jaromír Lisa, asistoval #19 Lukáš Zrzavý (8:7)
59:00 Kozelský mohl vstřelit branku, ale Venkrbec stihl doběhnout do brány.
58:30 Pelhřimov hraje bez brankáře.
58:24 Uvidíme co Spartak vymyslel při oddechovém čase.
58:23 Timeout Spartak Pelhřimov
58:00 Probíhají poslední dvě minuty 3. třetiny.
57:20 Slovan je pod velkým tlakem. Hráči berou hru na sebe a nehrajou jako tým.
54:12 Poduška vymetl pavučiny v levém horním rohu.
54:11 GÓL Spartak Pelhřimov! 8:6
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #21 Petr Poduška, asistoval #1 Zbyněk Venkrbec (8:6)
52:20 Mozr nedal Gurkovskému šanci. Jeho střela se odrazila od tyče do brány.
52:19 GÓL Spartak Pelhřimov! 8:5
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #24 Vojtěch Mozr bez asistence (8:5)
51:19 Je nutný zásah pořadatelské služby. Spadla část mantinelů.
48:42 Posselt zvyšuje skóre svého týmu tvrdou střelou ze středu.
48:41 GÓL TJ Slovan Havířov! 8:4
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #57 Patrik Posselt, asistoval #22 Jiří Kroček (8:4)
47:56 Gorkovský vychytal výjezd Knězů.
45:38 Mozr z metrové vzdálenosti trefil pouze Gurkovského nohu.
44:16 Nešťastný gól do brány Gurkovského. Míček mu proletěl pod rukama.
44:15 GÓL Spartak Pelhřimov! 7:4
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #21 Petr Poduška, asistoval #20 Jaromír Lisa (7:4)
43:38 Skácel zpoza branky na Proroka, který musel vypálit ze vzduchu. Jeho střela letěla bohužel mimo.
42:00 Na dnešní utkání se zde do haly přišlo podívat 44 diváků. Děkujeme.
41:45 Spartak snižuje stav.
41:44 GÓL Spartak Pelhřimov! 7:3
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #20 Jaromír Lisa, asistoval #21 Petr Poduška (7:3)
40:01 Úvodní buly 3. třetiny vyhrál Spartak.
40:00 Střely na branku po 2. třetině Slovan - Spartak. 10:6
39:45 Slovan dohrává třetinu v klidu na své polovině.
39:00 Probíhá poslední minuta 2. třetiny.
36:19 Chalupa trefil horní tyč.
32:30 Trenér Labuz zařval střídat, ale jeho svěřenci neuposlechli.
30:20 Druhá přesilová hra pro Slovan.
28:49 Spartak se nevzdává a snižuje stav.
28:48 GÓL Spartak Pelhřimov! 7:2
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #17 Jan Knězů, asistoval #19 Lukáš Zrzavý (7:2)
27:45 Skácel na volného Trunkáta, který po zemi zvyšuje stav.
27:44 GÓL TJ Slovan Havířov! 7:1
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #88 Michal Trunkát, asistoval #7 Petr Skácel (7:1)
26:32 Raška se pokusil vystřelit. Míček letěl mimo, ale Mrózek neskutečně tečoval.
26:31 GÓL TJ Slovan Havířov! 6:1
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #24 Jakub Mrózek, asistoval #45 Marek Raška (6:1)
24:50 Smeták si projel všechny a vystřelil. Jeho střela se odrazila od tyče přímo na Kozelského, který nezaváhal.
24:49 GÓL TJ Slovan Havířov! 5:1
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #77 Michal Kozelský, asistoval #3 Matěj Erbs (5:1)
23:46 Domácí v plném počtu.
22:48 Prorok si vyjel do středu s zahodil míček do rohu.
21:47 První přesilová hra pro hostující Spartak.
21:12 Rozhodčí mají vztyčenou ruku. Pokud nepadne branka, tak na trestnou půjde Chalupa.
20:15 Gurkovský hned z počátku 2. třetiny zneškodnil tvrdou střelu Spartaku.
20:00 Střely na branku po 1. třetině Slovan - Spartak. 11:6
19:00 Probíhá poslední minuta 1. třetiny.
17:34 GÓL TJ Slovan Havířov! 4:1
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #57 Patrik Posselt, asistoval #88 Michal Trunkát (4:1)
17:25 Slovan toho moc nepředvedl v přesilovce. Sice dal dva góly. Ale zbytek nastál za moc.
17:24 Hosté v plném počtu.
16:51 GÓL TJ Slovan Havířov! 3:1
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #3 Matěj Erbs, asistoval #88 Michal Trunkát (3:1)
16:42 Vlach i přes oslabení dokázal vyjet a vystřelit. Bohužel mimo.
14:10 Skácel z rohu na rozběhnutého Gragora, který nezaváhal.
14:09 GÓL TJ Slovan Havířov! 2:1
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #19 Jiří Gregor, asistoval #7 Petr Skácel (2:1)
12:25 První přesilová hra tohoto utkání.
11:00 Daniš se pokusil vystřelit míček ze vzduchu. Tato střela letěla mimo.
08:18 Nešťastně odražený míček přeskočil nohu Gurkovského a dostal se za brankovou čáru.
08:17 GÓL Spartak Pelhřimov! 1:1
06:20 Gurkovský opět zneškodnil střelu Lisy.
05:25 Spartak pod dlouhým tlakem. Jakmile se dostali k míčku vyhazují za polovinu, aby mohli střídat.
04:00 Gurkovský zabránil Lisovi srovnat stav.
03:05 Mladá lajna Slovanu zatím hodně aktivní. První střídání dali branku a při druhém k tomu nebylo daleko.
01:35 Bonczekovi sjel míček při střele, ale tak šťastně, že se odrazil od tyče do brány.
01:34 GÓL TJ Slovan Havířov! 1:0
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #9 Patrik Bonczek, asistoval #24 Jakub Mrózek (1:0)
00:01 Úvodní buly dnešního utkání vyhrál Slovan.
00:00 Vítáme Vás u online přenosu 17. kola 1. ligy mužů mezi hostujícím Spartak Pelhřimov a domácím TJ Slovan Havířov.