• 60 59:58
    6:4
    ()

Z.F.K. AQM Petrovice - Start98 Praha-Kunratice 6:4
branky: 16. Dominik Chvastek, 28. Roman Oborák, 36. Roman Oborák, 38. Petr Kašpar, 41. Roman Oborák, 60. Dominik Chvastek - 3. Petr Stejskal, 19. Michal Chudina, 38. Michal Chudina, 47. Jan Zavadil; rozhodčí: Pavel Kačer - Ondřej Vašíček; vyloučení: 0:0; využití: 1:1; diváků: 57; zásahy brankářů: Roman Ciompa 23 - Václav Zavadil 20; po třetinách: 1:2, 3:1, 2:1
60:00 Komentář trenéra domácích pokračování:...Ale nesmíme usnout na vavřínech a dále poctivě pracovat, aby tomu tak bylo i nadále. Děkujeme soupeři za utkání a přejeme šťastnou cestu domů.
60:00 Komentář trenéra domácích Jiřího Gurkovského: Pomalejší start do utkání napravila zlepšená druhá třetina, kdy se nám podařilo otočit výsledek. Povedla se nám konečně přesilovka, Šmíďákovi lob a výborně zahráli mladí. Ve vyrovnané tabulce se skoro v každém zápase hraje o šest bodů a jsme rádi, že se nám ty zápasy zatím výsledkově daří.
60:00 Komentář trenéra hostů Jakuba Menharta: Ze začátku zápasu byla znát únava, která na nás přeci jen dolehla. Chyběl nám klid na hokejkách a tak jako minulý zápas klíčové postavy zápasu Kašpar a Ciompa. Škoda třetí třetiny, kdy jsme si po stažení na dvě lajny dokázali vytvořit několik velkých šancí. Děkuji soupeři za utkání.
60:00 počet střel na brnaku ve třetí třetině: Petrovice 8, Start 9.
59:58 GÓL Z.F.K. AQM Petrovice! 6:4
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil #18 Dominik Chvastek bez asistence (6:4)
59:58 Domácí dokázali udržet míček na polovině hostů a nakonec i vstřelit gól.
59:33 Střela mimo. domácí u míčku, hosté v 5.
59:15 Volný úder hostů z rohu domácích.
58:30 Oborák zblokoval střleu hostů mimo hřiště.
58:05 Běloch trefil spojnici Ciompovy branky.
57:50 Hosté opět u míčku a v 6.q
57:32 Proti Oborákovi se stihl Zavadil vrátit.
56:47 Timeout Start98 Praha-Kunratice
56:47 Hosté to zkusí v 6.
56:47 Jakubec nádherně prošel celé hřiště a pak, pak vystřelil mimo.
55:46 Po volném úderu tentokrát chytá Ciompa.
55:29 Schuller přestřelil z nadějné pozice.
52:54 Stejskalovu střelu Ciompa vyráží.
50:04 Ještě že Zavadil J. nedokázal včas přihrát, protože jeho spoluhráč by pak neměl moc práce s úklidem míčku do odkryté branky.
49:20 Chudina měl čas zamířit, leč jeho střela letěla celkem vysoko nad.
46:57 GÓL Start98 Praha-Kunratice! 5:4
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice vstřelil #96 Jan Zavadil, asistoval #3 Michal Pražák (5:4)
46:57 Dle hesla nedáš dostaneš se prosazují z protiútoku hosté.
46:43 Další úspěšné napadení rozehrávky hostů dua Oborák Kašpar tentokrát zaastavil Zavadil.
45:04 Hra se nám konečně dostala pořádně do tempa.
43:36 Rossi šel sám na Ciompu, ale byl už blízko a nepřestřelil ho.
41:57 Zbořil zbořil protihráče v rohu poloviny hostů-
40:24 GÓL Z.F.K. AQM Petrovice! 5:3
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil #8 Roman Oborák, asistoval #71 Petr Kašpar (5:3)
40:24 Hosté byli na míčku, který se dostal k jejich obránci na polovině. Toho napadl úspěšně Kašpar a nahodil na Oboráka, který zkaončil do odkryté branky.
40:00 Počet střel na branku v druhé třetině: Petrovice 8, Start 7.
39:45 Zavadil lapil míček z hole Michalíka.
37:08 GÓL Z.F.K. AQM Petrovice! 4:3
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil #71 Petr Kašpar, asistoval #9 Marek Čížek (4:3)
37:08 Rychlá odpověď domácích a vedení je opět na jejich straně.
37:00 GÓL Start98 Praha-Kunratice! 3:3
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice vstřelil #61 Michal Chudina, asistoval #4 Tomáš Volf (3:3)
37:00 Z obrany na střed na Volfa a ten našel před Ciompu nabíhajícího si Chudinu, který překonal Ciompu z bezprostřední vzdálenosti.
35:15 GÓL Z.F.K. AQM Petrovice! 3:2
35:15 Tentokrát to vyšlo, Oborák dostal míček za brankou a vytočil se až ke střele, která byla úspěšná.
33:35 Přesilovka i pro domácí, otázka jeslti je to pro ně výhoda.
29:41 Chudina sám před Ciompou nezvládl zpracovat nahození-přihrávku od spoluhráče
27:20 GÓL Z.F.K. AQM Petrovice! 2:2
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil #8 Roman Oborák, asistoval #9 Marek Čížek (2:2)
27:20 Z rychlého protiútoku domácí srovnávají, Čížek vyvezl míček na polovinu odkud křižnou nahrávkou našel nabíhajícího Oboráka a ten usměrnil míček do odkryté branky.
26:42 Rossi tvrdou přízemní střelou trefil jen koleno Ciompy.
25:29 Hosté se v druhé třetině k míčku moc nedostávají.
23:27 Zbořilovu střelu krásně zblokoval David.
21:53 Domácí konečně v druhé třetiněě vyslali střelu směrem na bránu Zavadila z hole Šmídy, ale jen směrem, letěla lehce mimo brnaku.
21:26 Michalík si elegantně zlomil hůl a při následném pádu málem i nos.
20:00 Počet střel na branku v první třetině: Petrovice 10, Start 11.
19:30 Koubek zamíchal míčkem před Ciompou na druhou stranu a vystřelil mimo.
18:50 GÓL Start98 Praha-Kunratice! 1:2
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice vstřelil #61 Michal Chudina, asistoval #11 Jan Běloch (1:2)
18:50 Poté se však hostům povedlo vstřelit gól, ze střední vzdálenosti našel skulinku u tyče Chudina.
18:30 Domácí vyhodili na polovinu hostů.
18:00 Na míčku opět hosté.
17:40 Domácím se podařilo na cca 15 sekund drežet míček na svých holích.
17:07 Chudina střílí od levého mantinelu, Ciompa vyráží.
16:39 Ciompa s ipřipisuje další zákrok po střele z hostů z rozehrávky volného úderu.
15:26 GÓL Z.F.K. AQM Petrovice! 1:1
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil #18 Dominik Chvastek, asistoval #10 Adam Zbořil (1:1)
15:26 Chvastek srovnává.
14:39 Horák zpoza branky nádherně našel Ivana před brankou, ten však nedokázal včas vystřelit a pak už měl místo blokované.
12:07 ...než aby se mu vyhnul
12:07 Jakubec vystihl nahrávku hostujících obránců na polovině a vydal se na únik k Zavadilově brance, vystřelit nedokázal, protože se mu Zavadil vrhl pod nohy a Jakubec už byl moc blízko.
10:40 Michalík to zkusil individuálně po levém křídle, jeho střleu Zavadil vyrazil.
08:45 Na tyčce skončila střela Jiráska.
08:17 Bělochovu střelu z dálky Ciompa vyrazil, dorážka pak šla mimo.
07:50 Koubek z otočky nad.
05:20 Hosté zahrozili z volného úderu, Ciompa vyráží.
02:55 GÓL Start98 Praha-Kunratice! 0:1
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice vstřelil #23 Petr Stejskal, asistoval #13 Ondřej Schuller (0:1)
02:55 Střela Oboráka po volném úderu Zavadil vyrazil a z protiútoku pak hosté jdou do vedení.
02:25 Po střele na branku si připsaly oba týmy.
01:15 Přes minutu za námi, týmy se zatím vzájemně oťukávají.