7:3
    David MUSIL
    (Mlnářík)

BLACK ANGELS B BENFICA - FBC Texas 7:3
branky: 17. Siegfried Ulrich, 28. Jaromír Sedmík, 36. Jan Bauman, 45. Daniel Ludvík, 45. Marek Švagr, 53. Tomáš Zahradník, 53. Marek Ludvík - 3. Martin Vichnar, 54. Martin Vichnar, 60. David Musil; rozhodčí: Jan Gross - Tomáš Cimrman; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 22; zásahy brankářů: Daniel Körber 35 - Martin Murín 40; po třetinách: 1:1, 2:0, 4:2
60:00 Komentář trenéra domácích: 'Překvapivě velmi kvalitní utkání. První třetinu se hrálo nahoru dolu a tato hra oběma týmům svědčila. Jsem rád, že jsme se zachránili v divizi. Poslední zápas jsme odehráli velmi dobře. Konec dobrý, všechno dobré. Děkuji hráčům za dobrou sezónu. Soupeři přeji jen dobré.'
60:00 Komentář trenéra hostí: 'Dnešní zápas nám sezónu nepokazil, naopak jsme odehráli jedno z nejlepších utkání. Děkuji celému týmu za celou sezónu na kterou nezapomeneme. Děkujeme soupeři za zápas.
60:00 Střely BA - 16 / Střely Texas -13
59:08 GÓL FBC Texas! 7:3
Branku družstva FBC Texas vstřelil #96 David Musil, asistoval #57 Vojtěch Mlnářík (7:3)
53:28 GÓL FBC Texas! 7:2
Branku družstva FBC Texas vstřelil #97 Martin Vichnar, asistoval #77 Martin Murín (7:2)
52:57 GÓL BLACK ANGELS B BENFICA! 7:1
Branku družstva BLACK ANGELS B BENFICA vstřelil #11 Marek Ludvík, asistoval #26 Daniel Ludvík (7:1)
52:33 GÓL BLACK ANGELS B BENFICA! 6:1
Branku družstva BLACK ANGELS B BENFICA vstřelil #61 Tomáš Zahradník, asistoval #22 Jan Kopecký (6:1)
44:40 Timeout BLACK ANGELS B BENFICA
44:40 GÓL BLACK ANGELS B BENFICA! 5:1
Branku družstva BLACK ANGELS B BENFICA vstřelil #36 Marek Švagr, asistoval #91 Jaromír Sedmík (5:1)
44:40 Time out hosté
44:15 GÓL BLACK ANGELS B BENFICA! 4:1
Branku družstva BLACK ANGELS B BENFICA vstřelil #26 Daniel Ludvík, asistoval #85 Siegfried Ulrich (4:1)
40:00 Střely BA - 16 / Střely Texas - 12
35:51 GÓL BLACK ANGELS B BENFICA! 3:1
Branku družstva BLACK ANGELS B BENFICA vstřelil #46 Jan Bauman, asistoval #22 Jan Kopecký (3:1)
27:07 GÓL BLACK ANGELS B BENFICA! 2:1
Branku družstva BLACK ANGELS B BENFICA vstřelil #91 Jaromír Sedmík, asistoval #92 Roman Šauer (2:1)
20:00 Střely BA - 15 / Střely Texas - 13
16:04 GÓL BLACK ANGELS B BENFICA! 1:1
Branku družstva BLACK ANGELS B BENFICA vstřelil #85 Siegfried Ulrich, asistoval #52 Jan Pícha (1:1)
02:53 GÓL FBC Texas! 0:1