60
  • 60 59:23
    Texas

FBC Texas - FBC Kutná Hora  5:8
branky: 15. David Musil, 42. Michal Sládek, 49. Petr Kukačka, 58. David Musil, 59. Petr Melník - 10. Martin Hampl, 20. Martin Hampl, 23. Martin Hampl, 24. Petr Listík, 31. Lukáš Staňo, 40. Jiří Vokřál, 45. Štěpán Bochníček, 46. Petr Listík; rozhodčí: Petr Dunda - Václav Flek; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 12; zásahy brankářů: Martin Murín 11 - Jaroslav Dlouhý 12; po třetinách: 1:2, 0:4, 4:2
60:00 Vyjádření trenéra domácích: Dneska se nám konečně povedla třetí třetina, ale bohužel ne ta druhá. Odcházíme s hlavou nahoře, důležité zápasy nás ještě čekají. Děkuji hráčům za víkend, divákům za podporu a soupeři za zápas.
60:00 Vyjádření trenéra hostů:Děkujeme soupeři za zápas, výborně odpořádané. Opět jsme vydrželi plnit pokyny pouze 2. třetiny. ve třetí třetině jsme opět přestali hrát.
59:45 Mlnářík si efektně prohodil soupeře mezi nohama a přihrál Sládkovi, ten však střelou z první branku minul.
59:23 Timeout FBC Texas
59:23 Texas odvolává brankáře a stále se nevzdává.
58:18 GÓL FBC Texas! 5:8
Branku družstva FBC Texas vstřelil #24 Petr Melník, asistoval #17 Martin Piala (5:8)
58:18 Závěrečný nápor Texasu přichází asi příliš pozdě. Prosazuje se Petr Melník.
57:31 GÓL FBC Texas! 4:8
Branku družstva FBC Texas vstřelil #96 David Musil bez asistence (4:8)
57:31 Pohotovou dorážkou se prosazuje dnes podruhé Dave Musil.
56:40 Kdybych na ty tréninky nechodil, tak snad i řeknu, že to byl nacvičený signál, každopádně krásný náběh Keila na Sládkovu standartku, střelou z první však 'The Bob' trefuje spojnici tyče a břevna.
54:00 Domácí kanonýr Vichnar si ostřejším výrokem ulevuje na střídačce, dnes to bohužel pro Texas nebyl jeho den.
53:15 Opět střílí ve třetí třetině nejaktivnější Kukačka a Sládek, a hosté opět obě střely blokují.
51:45 Kukačkova pumelice už už mířila do horního růžku branky hostů, ti ji ale na poslední chvíli dokázali zblokovat.
48:34 GÓL FBC Texas! 3:8
Branku družstva FBC Texas vstřelil #22 Petr Kukačka, asistoval #98 Michal Sládek (3:8)
48:34 Sládek opět bojoval jako lev a předal Kukačkovi, který střelou z půlky hřiště propálil vše, co mu stálo v cestě.
47:09 Zajímavý průnik Kukačky, jeho střela z těžkého předklonu však končí vysoko nad.
45:20 GÓL FBC Kutná Hora ! 2:8
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #78 Petr Listík, asistoval #10 Jan Dus (2:8)
45:20 Murín neudržel střelu a hostující Listík byl první, kdo se dostal k balonku a přidává další hřebíček do texaské rakve.
44:58 GÓL FBC Kutná Hora ! 2:7
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #37 Štěpán Bochníček, asistoval #10 Jan Dus (2:7)
44:58 Z ojedinělé akce se však po přihrávce zpoza branky prosazuje Bochníček.
43:59 Texasu se zatím daří zvyšovat tempo a snaží se Dlouhého zasypat střelami, otázkou je, zda jim toto odhodlání a také fyzická kondice vydrží dostatečně dlouho na to, aby ještě zápas zdranatizovali.
42:26 Další Sládkovu střelu Dlouhý se štěstím vyráží, kapitán domácí je opravdu při chuti.
41:22 GÓL FBC Texas! 2:6
Branku družstva FBC Texas vstřelil #98 Michal Sládek bez asistence (2:6)
41:22 A tato snaha velice brzy přináší první ovoce v podobě gólu očividně pořádně nabuzeného Sládi.
40:23 Domácí lodivod Hrma stahuje své borce už po 23 sekundách, zřejmě se pokusí zvýšit tempo a pokusit se zápas zdramatizovat pomocí rychlého střídání.
40:01 Kapitán Michal 'The Rocket' Sládek se zřejmě rozhodl vzít 'zákon' do vlastních rukou a z obrany se posouvá do středu první formace.
40:00 Střely ve druhé třetině: Texas 5-7 Kutná Hora
39:49 GÓL FBC Kutná Hora ! 1:6
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #98 Jiří Vokřál, asistoval #23 Martin Hampl (1:6)
39:49 Střela z půlky se od něčích zad odrazila vysoko do vzduchu a snesla se za záda bezmocného Murína.
38:00 Oba týmy v plném počtu, při hře ve čtyřech se do nebezpečné pozice dostal Melník, ale balonek mu při střele sjel z čepele.
35:08 Hráči Texasu v ponechané výhodě trpělivě kombinovali, ale následná střela Musila k brance nedoletěla.
32:34 Vichnar si mocným rykem 'VOJTO!!!' vyžádal přihrávku od Mlnáříka, ale při zpracování si míček ukopl.
30:56 GÓL FBC Kutná Hora ! 1:5
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #20 Lukáš Staňo, asistoval #48 Jiří Petrásek (1:5)
30:56 Obrana Texasu rozebrána na elementární částice a Staňo už neměl problém ZASUNOUT do odkryté branky.
30:25 Sládek výborně vystoupil proti střele Reithara a jeho pokus zablokoval.
28:20 Janča Kadlecová odvedla dobrou práci při rovnání mantinelů za domácí brankou, trvalo však dlouho, než byl přísný rozhodčí Flek s jejím výkonem spokojený.
28:00 Musil střelou z dobré pozice na pravé straně branku minul.
24:51 Po platonickém tlaku hostů se jeden z nich odhodlal ke střele, ale všichni víme, kam asi směřovala, když trefila již dříve zmiňovanou dominantu Dubaje do hlavy. :)
23:00 GÓL FBC Kutná Hora ! 1:4
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #78 Petr Listík, asistoval #16 David Popek (1:4)
23:00 Domácí jsou asi ještě v šatně, měl by jim někdo říct, že druhá třetina už začala.
22:21 GÓL FBC Kutná Hora ! 1:3
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #23 Martin Hampl bez asistence (1:3)
22:21 Hampl využil nedůrazu Texasanů před brankou a už na začátku druhé části kompletuje hattrick.
21:15 Dusovu střelu blokuje domácí Burj Khalifa jménem Jiří Petr,
20:25 Melník s Mlnáříkem to 'vymotali' z rohu, ale Dlouhý střelu druhého jmenovaného chytá.
20:00 Střely na branku: Texas 6 - 7 Kutná Hora
19:47 GÓL FBC Kutná Hora ! 1:2
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #23 Martin Hampl, asistoval #48 Jiří Petrásek (1:2)
19:47 Dva nepříjemné závary před brankou Texasu, ten druhý už končí gólem Hampla, který dnes podruhé propasíroval bílý děravý nesmysl za Murínova záda.
17:55 Murín měl teď zakrytý výhled, ale střelu Reithara z půlky hřiště nadvakrát dokázal zkrotit.
16:35 Piala vybojoval balónek a na levé straně našel Roberta Keila, jeho pokus Dlouhý kryje.
14:50 GÓL FBC Texas! 1:1
Branku družstva FBC Texas vstřelil #96 David Musil bez asistence (1:1)
14:50 Musil se dostal k odraženému balónku a tvrdou střelou zápěstím srovnal skóre.
12:57 Dvě střely hostujícího Bochníčka v krátkém sledu, první zablokovaná Pokorným, druhý pokus proletěl zhruba decimetr nad břevnem.
09:29 GÓL FBC Kutná Hora ! 0:1
09:29 Kutná Hora dostala z levé strany míček před branku, a nakonec je z toho první gól v domácí síti.
08:45 Hampl si prohodil oba elitní obránce Texasu, a pokusil se ze vzduchu zakončit, ale míček netrefil ideálně.
07:10 Střela Tvrdíka od levého mantinelu nezpůsobila Murínovi žádné potíže.
05:50 Slibné šance na obou stranách, brankáři si však připisují jisté zákroky.
04:25 První pokus domácího střelce Vichnara, jeden z hráčů hostí však rychle přistoupil a dokázal střelu zablokovat.
04:00 Klidný začátek utkání bez větších šancí:
01:30 Dusova střela z levé strany, Murín vidí a bez problémů chytá.