58
  • 58 57:33
    Kutná Hora

Kanonýři Kladno B - FBC Kutná Hora  7:5
branky: 17. Petr Chvojka, 27. Roman Urbář, 32. Petr Chvojka, 38. Jan Louvar, 51. Roman Urbář, 52. Roman Urbář, 55. Vojtěch Petr - 3. Marek Reithar, 11. Jiří Petrásek, 45. Jiří Petrásek, 52. Martin Zelený, 54. Jiří Vokřál; rozhodčí: David Rousek - Ondřej Sochůrek; vyloučení: 0:0; využití: 1:1; diváků: 13; zásahy brankářů: Tomáš Cmíral 22 - Bohuslav Bochníček 23, Jaroslav Dlouhý ?; po třetinách: 1:2, 3:0, 3:3
60:00 Komentář trenéra domácích Urbáře: Od druhé třetiny se nám více dařila kombinace v útočném pásmu a i díky zkušenosti našich hráčů se nám podařilo zápas zlomit na naší stranu. Pochvalu zaslouží i lajna mladíků za super práci.
60:00 Komentář trenéra hostí Třískaly: Bohužel jsme nevyužili hry v první třetině, když jsme ěli vést daleko vyšším rozdílem. Díky kolapsu ve druhé třetině jsme si prohráli zápas sami. Děkujeme soupeři za zápas.
58:30 Střídání brankáře. Nový brankář #31 Jaroslav Dlouhý družstva FBC Kutná Hora
57:46 Kutná Hora zkouší hru v 6 hráčích.
57:33 Timeout FBC Kutná Hora
56:45 Tomáš Prchal proběhl celé hřiště a před brankou nahrával na samotného Postolku ale ten prázdnou branku minul.
54:43 Rychlý 'brejk', rychlá kombinace a krásný gól.
54:42 GÓL Kanonýři Kladno B! 7:5
Branku družstva Kanonýři Kladno B vstřelil #7 Vojtěch Petr, asistoval #76 Dominik Vorlíček (7:5)
54:09 Kutná Hora v posledních minutách má více ze hry a kontroluje míček.
53:13 Kutná hora využila přesilovku a stále bojuje o body.
53:03 GÓL FBC Kutná Hora ! 6:5
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #98 Jiří Vokřál, asistoval #20 Lukáš Staňo (6:5)
51:16 Čepice na plochu. Hattrick Romana Urbáře!
51:15 GÓL Kanonýři Kladno B! 6:4
Branku družstva Kanonýři Kladno B vstřelil #2 Roman Urbář, asistoval #3 Antonín Pertlík (6:4)
51:01 A pozor Kutná Hora rychle dává gól a ještě neřekla poslední slovo
51:00 GÓL FBC Kutná Hora ! 5:4
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #27 Martin Zelený, asistoval #23 Martin Hampl (5:4)
50:31 Stará známá dvojka krásným golem zvyšuje náskok.
50:30 GÓL Kanonýři Kladno B! 5:3
Branku družstva Kanonýři Kladno B vstřelil #2 Roman Urbář, asistoval #85 Jan Louvar (5:3)
49:30 Pošták alias Fedex málem doručil balík do soupeře branky ale bohužel trefuje pouze tyčku.
49:20 Staňo sám před brankou netrefuje
48:24 Hraje se nahoru/dolu pro oko diváka jistě koukatelný zápas
44:55 Kutná Hora teď trochu se štěstím dává branku. Gólman Cmíral míček nemohl vidět.
44:54 GÓL FBC Kutná Hora ! 4:3
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #48 Jiří Petrásek, asistoval #97 Antonín Tvrdík (4:3)
42:28 Zápas se hraje ve velkém tempu na obě strany.
37:20 Znovu nádherná kombinace Kladna, která končí gólem. Kladno když už skóruje, tak to je akce jak z učebnice.
37:19 GÓL Kanonýři Kladno B! 4:2
Branku družstva Kanonýři Kladno B vstřelil #85 Jan Louvar, asistoval #93 Petr Chvojka (4:2)
34:00 Kladno v přesilovce protáčí obě své formace.
31:09 GÓL Kanonýři Kladno B! 3:2
Branku družstva Kanonýři Kladno B vstřelil #93 Petr Chvojka, asistoval #85 Jan Louvar (3:2)
31:09 Kladno využilo přesilovku a Pošták (Fedex) doběhl svou kořist za cenu faulu.
30:19 Schwarz na půlce hokejově sestřelil Tomáše Prchala a po zásluze je vyloučený.
27:58 Kladno po vstřeleném gólu tlačí soupeře a předvádí hezké kombinace v pásmu Kutné Hory.
26:15 GÓL Kanonýři Kladno B! 2:2
26:15 Náádherná kombinace Louvar - Urbář končí golem
25:40 Vorlíček sám před gólmanem neproměňuje.
21:40 Kladno začalo 2. třetinu tlakem a má více ze hry. Pošták alias Fedex hledá své místo na hřišti.
18:45 Kladno přečíslení 4 na 2 nevyužilo
17:45 Cmíral vytáhl neskutečný zákrok a drží svůj tým
17:34 Kutná Hora znovu na balonu a má v 1. třetině více ze hry.
16:17 GÓL Kanonýři Kladno B! 1:2
Branku družstva Kanonýři Kladno B vstřelil #93 Petr Chvojka, asistoval #2 Roman Urbář (1:2)
16:17 Kladno gooool
13:00 Kladno v plném počtu
10:45 Vorlíček hezkou střelou prověřil gólmana Kutné Hory.
10:19 GÓL FBC Kutná Hora ! 0:2
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #48 Jiří Petrásek bez asistence (0:2)
08:53 Kutná Hora právě nastřelila tyčku a tlačí domácí tým.
07:32 Kutná Hora je zatím více na balonu a předvádí hezké kombinace.
05:39 Tým Kladna hezky kombinuje v pásmu Kutné Hory ale je po přesilovce a gol nepadl.
04:14 Kladenský tým si zahraje přesilovku po faulu na Honzu Louvara.
03:29 Antonín Pertlík předvedl jeden ze svých tvrdých hitů u mantinelu.
02:03 GÓL FBC Kutná Hora ! 0:1
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #75 Marek Reithar, asistoval #97 Antonín Tvrdík (0:1)
00:00 Hezký podvečer, zdravíme všechny florbalové fanoušky. Z komentátorského stanoviště vás zdraví T.R.