• 44 43:49
    7:6
    (Urbář)

Kanonýři Kladno B - Tatran Střešovice B 7:6
branky: 17. Adam Nolč, 33. Jan Balvín, 38. Radek Šikola, 39. Marek Soukup, 41. Radek Šikola, 42. Roman Urbář, 44. Marek Soukup - 5. Tomáš Vahalík, 19. Sebastian Sticzay, 21. Tomáš Vahalík, 22. Jan Friedel, 23. Petr Introvič, 38. Jan Láža; rozhodčí: Jan Brejcha - Václav Flek; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 8; zásahy brankářů: Oleg Dejnega 21 - Hugo Kalina 23; po třetinách: 0:1, 1:4, 6:1
44:59 Střely ve třetí třetině 9-8. Celkem 30-27
43:49 GÓL Kanonýři Kladno B! 7:6
Branku družstva Kanonýři Kladno B vstřelil #27 Marek Soukup, asistoval #2 Roman Urbář (7:6)
41:43 Timeout Kanonýři Kladno B
41:43 GÓL Kanonýři Kladno B! 6:6
Branku družstva Kanonýři Kladno B vstřelil #2 Roman Urbář, asistoval #27 Marek Soukup (6:6)
40:04 GÓL Kanonýři Kladno B! 5:6
Branku družstva Kanonýři Kladno B vstřelil #23 Radek Šikola, asistoval #48 Jan Balvín (5:6)
38:12 GÓL Kanonýři Kladno B! 4:6
Branku družstva Kanonýři Kladno B vstřelil #27 Marek Soukup bez asistence (4:6)
37:55 GÓL Kanonýři Kladno B! 3:6
Branku družstva Kanonýři Kladno B vstřelil #23 Radek Šikola, asistoval #2 Roman Urbář (3:6)
37:00 GÓL Tatran Střešovice B! 2:6
Branku družstva Tatran Střešovice B vstřelil #26 Jan Láža, asistoval #97 Karel Dorazil (2:6)
32:41 GÓL Kanonýři Kladno B! 2:5
Branku družstva Kanonýři Kladno B vstřelil #48 Jan Balvín, asistoval #27 Marek Soukup (2:5)
29:59 Střely ve druhé třetině 14-13
29:30 ,,Hezky, makej, ještě. Nene, za co'. Tatranský realizační tým zápasem opravdu žije. Snad to přežijou bez infarktu
28:30 Tatran teď 3na0, 3na1 a 2na1 během půl minuty. Bez gólu. Na tatranské střídačce ale panuje skvělá atmosféra..
27:12 Kalina opět skvěle
25:15 Dušek sám na branku, nedal
24:03 Séba gól po odpískání. Prý si ho do svých statistik počítá..
23:08 Kalina aspiruje na ocenění 'Muž zápasu', má prostě všechno
22:26 GÓL Tatran Střešovice B! 1:5
Branku družstva Tatran Střešovice B vstřelil #25 Petr Introvič, asistoval #23 Jan Friedel (1:5)
22:26 Mára Soukup si na hřišti delá co chce. Zatím to ale Kanonýrům nestačí. Tatran dává z každé šance branku..
21:48 GÓL Tatran Střešovice B! 1:4
Branku družstva Tatran Střešovice B vstřelil #23 Jan Friedel, asistoval #7 Šimon Dušek (1:4)
21:30 Tatran je teď lepší. Z jejich střídačky se ozývají slova zmaru
20:15 Vahalík nejprve chtěl přihrát, to nevyšlo. Nakonec trefuje nad rameno Dajnegy
20:11 GÓL Tatran Střešovice B! 1:3
Branku družstva Tatran Střešovice B vstřelil #37 Tomáš Vahalík, asistoval #25 Petr Introvič (1:3)
18:11 GÓL Tatran Střešovice B! 1:2
Branku družstva Tatran Střešovice B vstřelil #40 Sebastian Sticzay, asistoval #26 Jan Láža (1:2)
18:10 Tatran využívá brejk. Do šibenice se trefuje Séba
16:35 GÓL Kanonýři Kladno B! 1:1
Branku družstva Kanonýři Kladno B vstřelil #50 Adam Nolč, asistoval #27 Marek Soukup (1:1)
15:00 Střely v první třetině 7-6
11:15 Kladno netrefuje prázné branky.
07:30 Kladno je více na míčku, ale Tatran zatím pozorně brání.
04:25 Vahalík vyslal nechytatelnou bombu po zemi a Tatran vede 1:0
04:20 GÓL Tatran Střešovice B! 0:1
Branku družstva Tatran Střešovice B vstřelil #37 Tomáš Vahalík, asistoval #23 Jan Friedel (0:1)