59
  • 59 58:59
    Vítkovice

x3m team SSK Future - 1. SC WOOW Vítkovice 4:8
branky: 16. Martin Ryneš, 18. Michal Soukup, 30. David Ryneš, 33. Michal Soukup - 4. Karel Ťopek, 7. Martin Tokoš, 26. Petr Kološ, 33. Lukáš Hrubý, 43. Milan Tomašík, 49. Lukáš Hrubý, 54. Vít Hrubý, 58. Karel Ťopek; rozhodčí: Petr Černý - Jiří Janoušek; vyloučení: 0:0; využití: 2:1; diváků: 818; zásahy brankářů: Martin Beneš 38 - Marcel Suchánek 23; po třetinách: 2:2, 2:2, 0:4
60:00 Komentář domácího trenéra Petra Mudry - Předvedli jsme kvalitní výkon v prvních dvou třetinách, kdy jsme s mistrem dokázali hrát vyrovnanou partii. Bohužel nám ve třetí třetině došly síly. Díky pořadatelům a divákům za krásnou atmosféru, jen více takových utkání, která jsou oslavou florbalu.
60:00 Komentář hostujícího trenéra Radomíra Mrázka - V prvé řadě je třeba poděkovat pořadateli a divákům za krásný zážitek, za kulisu, v které se hrálo. Branka na 5:4 byla pro nás velice důležitá a dodala nám klid do zbytku třetí třetiny. Jen více takových utkání před diváckou kulisou, která tu dnes byla.
60:00 Nejlepšími hráči vyhlášeni - Future - Michal Soukup, Vítkovice - Lukáš Hrubý
60:00 Počet střel ve třetí třetině: 5-15
59:50 Diváci dnes udělali skvělou kulisu, děkujeme!
59:30 Future již odevzdalo zápas a je smířeno s porážkou.
58:59 Timeout 1. SC WOOW Vítkovice
57:16 GÓL 1. SC WOOW Vítkovice! 4:8
Branku družstva 1. SC WOOW Vítkovice vstřelil #14 Karel Ťopek, asistoval #8 Zdeněk Žák (4:8)
53:12 Timeout x3m team SSK Future
53:12 GÓL 1. SC WOOW Vítkovice! 4:7
Branku družstva 1. SC WOOW Vítkovice vstřelil #15 Vít Hrubý, asistoval #12 Patrik Suchánek (4:7)
51:40 Future se snaží dostat Vítkovice pod tlak, ale jejich akce končí nepřesnou finální přihrávkou.
48:10 GÓL 1. SC WOOW Vítkovice! 4:6
Branku družstva 1. SC WOOW Vítkovice vstřelil #2 Lukáš Hrubý, asistoval #12 Patrik Suchánek (4:6)
48:10 Lukáš Hrubý dokázal propálit Beneše a zvyšuje náskok Vítkovic na 2 góly.
45:30 Oba týmy mají hodně šancí, žádnou však nedokázali proměnit.
42:03 GÓL 1. SC WOOW Vítkovice! 4:5
Branku družstva 1. SC WOOW Vítkovice vstřelil #7 Milan Tomašík, asistoval #22 Tuomas Mustakallio (4:5)
40:00 Počet střel ve druhé třetině: 12-15
39:40 Jan Natov se ocitl v obrovské šanci, avšak nedokázal trefit bránu.
32:21 GÓL x3m team SSK Future! 4:4
Branku družstva x3m team SSK Future vstřelil #13 Michal Soukup, asistoval #27 Martin Ryneš (4:4)
32:11 GÓL 1. SC WOOW Vítkovice! 3:4
Branku družstva 1. SC WOOW Vítkovice vstřelil #2 Lukáš Hrubý, asistoval #10 Martin Tokoš (3:4)
29:38 GÓL x3m team SSK Future! 3:3
Branku družstva x3m team SSK Future vstřelil #17 David Ryneš, asistoval #14 Miloš Tyl (3:3)
29:38 Odražený míček prostrčil za Suchánkova záda pohotovou dorážkou David Ryneš.
28:00 Utkání sleduje 818 diváků.
25:59 GÓL 1. SC WOOW Vítkovice! 2:3
Branku družstva 1. SC WOOW Vítkovice vstřelil #11 Petr Kološ, asistoval #12 Patrik Suchánek (2:3)
25:59 Tři vteřiny před vypršením Riebaureova trestu se ze středu hřiště prosazuje Kološ.
24:00 Diváci v hale se hrou baví.
23:00 Hra se přelévá ze strany na stranu, s několika šancemi na obou stranách.
20:00 Počet střel v první třetině z pohledu domácích: 10-16.
19:43 Opět fantasticky Martin Beneš
17:36 GÓL x3m team SSK Future! 2:2
17:36 Soukup ze středu vystřelil mezi nohu a tyč hostujícího brankaře.
16:30 Diváci tvoří fantastickou florbalovou kulisu, pořadatelé pro ně připravili i choreografii, která vytvořila nápis FUTURE
16:00 Dvakrát fantasticky domácí brankář Beneš.
15:36 GÓL x3m team SSK Future! 1:2
Branku družstva x3m team SSK Future vstřelil #27 Martin Ryneš, asistoval #13 Michal Soukup (1:2)
15:36 Ryneš se dostal k odražené střele a narval ji do brány i s gólmanem.
13:30 Na hřišti se objevila mladá trojice Žďárský, Mayer a Vančura, která zatím působí velmi sympatickým dojmem.
11:40 Tým SSK Future v přesilové hře zatlačil soupeře, avšak zatím nedokázal žádnou šanci proměnit.
08:30 Brankář Beneš se vyznamenal skvělým zákrokem proti Lehtinenovi.
06:32 GÓL 1. SC WOOW Vítkovice! 0:2
Branku družstva 1. SC WOOW Vítkovice vstřelil #10 Martin Tokoš, asistoval #4 Martin Vladař (0:2)
06:32 Vítkovický útok na jednu přihrávku rozebral obranu Future a Tokoš již měl před prázdnou bránou jednoduchou pozici.
05:20 Nadějnou šanci na poslední chvíli zastavil Tokoš a sám se hrnul do útoku.
03:08 GÓL 1. SC WOOW Vítkovice! 0:1
Branku družstva 1. SC WOOW Vítkovice vstřelil #14 Karel Ťopek, asistoval #22 Tuomas Mustakallio (0:1)
03:08 Mustakallio přihrával před bránu, Ťopek zametal do prázdné brány.
02:55 Utkání se hraje ve vysokém tempu, plno osobních soubojů, acšak zatím bez gólu.
00:00 Line-up Domácí : Beneš - Ryneš D., Rebro M. - Soukup M., Ryneš M., Tyl - Hosté: Suchánek - Brus, Lehtinen - Tomašík, Ťopek, Mustakallio
00:00 Domácí nastoupili za ohromného potlesku fanoušků. Přivítáni ohnivou show.