3:4
    Matěj JENDRIŠÁK
    ()

FBC BiX Ostrava - TJ JM Chodov 3:4p
branky: 2. Dominik Hanic, 47. Pavel Machala, 51. Jiří Curney - 22. Petr Šochman, 22. Walter Schubert, 35. David Podhráský, 61. Matěj Jendrišák; rozhodčí: Marek Nováček - Ondřej Vašíček; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 187; zásahy brankářů: Adam Hudec 25 - Jan Barák 23; po třetinách: 1:0, 0:3, 2:0, 0:1
65:00 Ukončení prodloužení
60:26 Komentář trenéra domácích - Jana Holovky : Byl to vyrovnaný zápas, rozhodlo štěstí a naše neproměněné tutovky. Tempo zápasu bylo výborné, jen chybělo štěstí. Chválím svůj tým za bojovnost a nasazení. Chyběla jednoduchost v zakončení.
60:26 Komentář trenéra hostů - Lukáše Procházky : Zápas jsme si hodně zkomplikovali především v poslední třetině. Nedařilo se nám v přesilovkách, což nás stálo ten bod navíc. Kdybychom hráli odvážněji a více bojovali, tak by se nám určitě hrálo lépe.
60:26 Nejlepšími hráči vyhlášeni Jan Barák z TJ JM Chodov a Dominik Hanic z FBC BiX Ostrava.
60:25 GÓL TJ JM Chodov! 3:4
Branku družstva TJ JM Chodov vstřelil #8 Matěj Jendrišák bez asistence (3:4)
60:25 Chodov z rozehrávky u mantinelu střílí vítězný gól. Matěj Jendrišák se přece jen prosadil a Chodov tak bere z Ostravy 2 body.
60:00 Zahájení prodloužení
60:00 Střely ve třetí části : 13:7:
59:45 Posledních několik vteřin, BiX v šanci, ale Barák míček chytá. Přicháží prodloužení!
59:19 Poslední minuta základní hrací doby - BiX v útočném pásmu, ale Ondruch se nevyvaroval faulu. Nyní BiX napadá až u branky Chodova, ten vyčkává.
58:25 Tříska dohrával souboj u branky Chodova a opět nepříjemně atakoval Baráka.
57:05 Hanicova (BiX) střela z levé strany jen do boční síťky!
56:07 BiX se za podpory hlediště nadechuje k závěrečnému tlaku. Vítězství by mu velmi výrazně přiblížilo play off.
55:30 Robenkova (BiX) tvrdá střela donulia Baráka vytáhnout výborný zákrok helmou.
54:09 Jendrišák vyslal střelu, která byla tečovaná a Hudce, ač šla mimo, vystrašila.
53:45 Chodov nic nevymyslel, BiX drží míček na hokejkách.
52:30 BiX ze závaru před brankou Chodova nevytěžil nic, ba naopak - Tříska dostává trest za seknutí brankáře.
52:03 V obrovských šancích Chodov : Pražák a Jendrišák - nejdříve Pražákovi míček sjel a Hudec jej chytil, Jendrišákovu střelu pak brankář BiXu vyrazil.
50:57 Hra se zrychlila a hraje se více nahoru dolů. Curneyho (BiX) ránu Barák chytil a z následné dorážky nebylo víc než Curneyho faul.
50:32 Okamžitě po buly nebezpečně střílel Schwan (Chodov), ale Hudec skvěle střelu vykryl.
50:23 GÓL FBC BiX Ostrava! 3:3
Branku družstva FBC BiX Ostrava vstřelil #18 Jiří Curney, asistoval #23 Jakub Robenek (3:3)
50:23 Lukáš Sedlák (BiX) obešel tři hráče u mantinelu, poslal míček Robenkovi, který ho zavezl za bránu, odkud předložil Curneymu vyrovnání skóre!
50:16 Hanic (BiX) střílel do dvojice těl před Barákem, ale chodovská obrana míček odrazila.
49:30 Chodov se snaží zvýšit své vedení, ale BiX se opět vrátil ke svému důslednému bránění a nepouští střelce z Prahy k Hudcovi.
48:03 Machala (BiX) obešel Schuberta, ale míří vedle.
47:35 Střely ve třetí třetině (aktuální stav) : 6:2
47:08 BiX je při chuti, Krzyžankovu střelu z půlky tečoval Machala a Barák měl s tímto projektilem dost práce.
46:22 GÓL FBC BiX Ostrava! 2:3
Branku družstva FBC BiX Ostrava vstřelil #5 Pavel Machala, asistoval #7 Petr Skácel (2:3)
46:22 Machala (BiX) tvrdou ranou snižuje na 2:3! Nahrával mu Petr Skácel přes šířku hřiště.
44:58 Pár vteřin po návratu Štegla orazítkoval Šochman (Chodov) tyč ostravské branky.
44:39 Tomáš Daniš (BiX) v zajímavé šanci, ale v rozhodujícím okamžiku mu míček sklouzl z čepele.
43:52 Skácel trefuje Baráka a Chodov vyváží.
43:36 Zatím se ke střele odhodlali z BiXu Machala a Jan Daniš, ale oba branku minuli.
42:48 Skácel hraje nyní v lajně s Ondruchem a Třískou, v obraně mají Machalu a Krzyžanka. Tato lajna BiXu vybojovala přesilovku za faul na Skácela.
40:45 Ve vyložené situaci byl Jendrišák (Chodov), po nahrávce Štegla, ale netrefil branku.
40:00 Střely ve druhé třetině : 7:13 z pohledu BiXu.
39:59 Na Sareze se dnes sešla dvousethlavá divácká kulisa.
39:41 BiX měl šanci na gól do šatny : Skácel si s Třískou a Janem Danišem vyměnili několik krásných bekhendových nahrávek, ale finální Danišovu střelu zázračně chytil Barák.
38:06 V šanci před Barákem (Chodov) Robenek (BiX), ale brankář Chodova chytil nejdříve míček, a pak i střelce. Hra je přerušena.
37:37 Krzyžanek (BiX) pálí z poloviny hřiště přes chumel hráčů do Baráka, ale ten si na míček počkal a lapil jej.
36:56 Dvojšance BiXu : Curney uvolnil na levé straně Tomáše Daniše, ale ten Baráka nepřekonal. O chvíli později trefil Jiří Curney tyč chodovské branky.
35:20 Po závaru před brankou BiXu trefil Jendrišák tyč!
34:55 GÓL TJ JM Chodov! 1:3
Branku družstva TJ JM Chodov vstřelil #5 David Podhráský, asistoval #44 Jan Svoboda (1:3)
34:55 David Podhráský (Chodov) se zpoza brány obtočil kolem tyčky a zvyšuje už na 3:1 pro Chodov.
34:23 Skácel (BiX) uvolnil Machalu, který si položil Baráka (Chodov), ale dostal se již příliš na pravý roh brankoviště a nedokázal míček usměrnit do branky.
33:17 Sedlák (BiX) nejistě odehrával míček z brankovště a Hanic (Chodov) tak mohl nebezpečně střílet odražený míček. Naštěstí pro BiX minul.
31:37 Po špatném výhozu Krzyžanka (BiX) se před Hudcem (BiX) objevil osamocený Šochman, ale trefil jen brankáře Ostravy.
31:30 Hudec (BiX) vytěsnil rukou střelu Majera (Chodov).
31:16 BiX zatím brání úspěšně, Chodov se do šancí nedostává.
29:48 Tomáš Daniš trefil kolenem Pražáka a jde si na dvě minuty odpočinout.
28:23 Lukáš Sedlák z ostrého úhlu nebezpečně střílel, ale branku Chodova netrefil.
26:58 Chodov je v této třetině zatím střelecky aktivnější, aktuální poměr je 2:6 z pohledu BiXu.
26:45 Noha (Chodov) se obtočil z rohu okolo tří hráčů a těsně minul branku BiXu.
26:05 Michal Hanic (Chodov) dohrál u mantinelu Skácela (BiX) a je Nováčkem napomínán.
25:21 BiX se už ze studené sprchy ze druhé minuty otřepal a hra je opět vyrovnaná.
24:20 Velká šance BiXu : Jan Daniš hledal křižnou přihrávkou Skácela, nicméně míček se odrazil k Třískovi, který neuvěřitelně minul prázdnou branku Chodova.
23:59 Noha (Chodov) střílel z poloviny hřiště a jeho střelu nebezpečně doráel Hanic (Chodov). Hudec (BiX) však odolal.
23:01 Chodovský Šochman se prokličkoval až k Hudcovi, který jeho sólo ale vytěsnil nad.
21:36 GÓL TJ JM Chodov! 1:2
Branku družstva TJ JM Chodov vstřelil #34 Walter Schubert bez asistence (1:2)
21:36 Chodov je na koni a potvrzuje to Schubert, který zmražený BiX pokořuje podruhé!
21:17 GÓL TJ JM Chodov! 1:1
Branku družstva TJ JM Chodov vstřelil #13 Petr Šochman, asistoval #23 Petr Pražák (1:1)
21:17 A je vyrovnáno! Pražák z rohu nahrál na mantinel Šochmanovi, který okamžitou střelou švihem ke vzdálenější tyčce překvapil Hudce.
20:59 Na konci první minuty druhé části utekl po levé straně Jan Daniš (BiX), ale střílí nad.
20:00 Střely na branku po první třetině jsou 6:8 z pohledu BiXu.
19:43 Po Machalově (BiX) minele se do šance a následné střely dostal Schwan (Chodov). Svou dělovkou orazítkoval Hudcovo (BiX) břevno a střela se jen se štěstím odrazila z branky ven.
18:43 Na hřiště se dostávají hráči třetí formace FBC BiX Ostrava : Patrik Posselt, Peter Klapita - Jan Mrázek, Dalibor Ondruch a Jakub Robenek. Především Robenek je dnes při chuti, při poledním utkání juniorů s Mladou Boleslaví vstřelil 7 gólů a na 2 nahrál.
17:45 Za mantinely se na svůj přestávkový zápas připravují elévové FBC BiX Ostrava.
17:01 BiX stále poctivě brání, a tak přestože je Chodov více u míčku, nedokáže si vytvořit gólové šance.
14:13 Robin Žydel odstupuje ze zápasu z důvodu obavy o obnovení zranění svalu.
13:39 Chodov se ubránil a je na polovině BiXu u míčku.
13:10 Skácel (BiX) našel krásnou křižnou nahrávkou Jana Daniše (BiX), ale jeho tvrdou střelu zblokoval svým tělem Štegl (Chodov). Za ním na Daniše zívala už jen prázdná branka.
12:42 BiX v přesilovce kombinuje, ale do zakončení se nedostává.
11:39 Dominik Hanic (BiX) měl po dobré práci druhé pětky velkou šanci v brankovišti, ale byl odstaven a Curneyho (BiX) snahu o dorážku překazil Michal Hanic (Chodov) dvouminutovým faulem. BiX má přesilovku.
10:34 Abychom měli složení týmů kompletní, Chodov nasazuje ještě jednu pětici ve složení : David Podhráský, Pavel Kubka a Jan Svoboda. Nyní hrál s obranným párem Štegl - Schubert.
10:11 Druhá pětka Chodova hraje ve složení : Jan Řeřicha, Jakub Majer - Michal Schwan (C), Petr Pražák, Petr Šochman. BiX ale nyní převzal iniciativu a je více v držení míčku a Chodov napadá do poloviny útočného pásma.
08:58 Machala si sbíhal na Skácelovu nahrávku z rohu do brankoviště, ale promáchl.
08:24 Na hřišti je druhá pětice BiXu : Lukáš Sedlák, Petr Krzyžanek - Tomáš Daniš, Jiří Curney, Dominik Hanic. Z nadějné standartky ale hoši nic nevytěžili.
07:58 Zezulkova (BiX) střela vyražena Barákem (Chodov) mimo.
07:03 Chodov kombinoval po obvodu, ale nic z pozičního tlaku nevytěžil. Naopak Krzyžanek vypíchl míček a vyslal do brejku Curneyho, ale jeho snahu o nahrávku zblokoval Řeřicha.
05:49 V nadějné příležitosti Pražák (Chodov), ale šanci ke střele promeškal a míček tak srazil Krzyžanek (BiX) mimo hřiště.
05:15 Hra je rozkouskovaná, Hudec musel krýt jednu ne příliš nebezpečnou střelu - ostatní šance končí buď na obráncích obou týmů nebo nepřesnými střelami. Pozitivní je, že se tribuny stále plní.
04:27 BiX se poučil ze ztrát vedení v posledních zápasech a nyní brání od poloviny hřiště a čeká na chybu soupeře.
03:09 Poslední dvě minuty se odehrávají převážně ve střední části hřiště, obě družstva vyčkávají.
01:00 GÓL FBC BiX Ostrava! 1:0
Branku družstva FBC BiX Ostrava vstřelil #15 Dominik Hanic, asistoval #18 Jiří Curney (1:0)
01:00 Hned v první minutě se BiX prosazuje! Curney zatáhl míček po pravé straně a jeho nahrávku zblokovala obrana Chodova. Bohužel pro ně se k odraženému míčku nejdříve dostal Dominik Hanic, který pohotovým bekhendem otevřel skóre.
00:01 Zahajovací sestava TJ JM Chodov : Jan Barák (G) - Adam Štegl, Michal Hanic - Walter Schubert, Matěj Jendrišák, Jakub Noha
00:01 Zahajovací sestava FBC BiX Ostrava : Adam Hudec (G) - Pavel Machala, Robin Žydel - Petr Skácel, Jan Daniš, Tomáš Tříska
00:00 Oba týmy právě nastupují za potlesku tribun na hrací plochu. Rozhodčími dnešního utkání jsou pánové Marek Nováček a Ondřej Vašíček.
00:00 Domácí nastupují v bílých dresech, jejich soupeř v modrých dresech.
00:00 Vážení přátelé, dovolte nám přivítat Vás při online přenosu 20.kola Fortuna Extraligy, ve kterém se na SH Sareza v Ostravě Přívoze utká domácí FBC BiX Ostrava a hostující TJ JM Chodov.